Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katy2
19. jan 2009

ja tiez nevyzeram na tolko 😉 ale v tabulkach je kazda nad 35 starena 😠 😠 😠 😠

lauritka
19. jan 2009

😝 su to blbci.

govinda
19. jan 2009

katy, moja kamoška mala tiež pozitívne tripple testy, šla na amnio a všetko bolo v poriadku ... tie tripple sú dosť dezinformujúce 😒

katy2
19. jan 2009

govi, ja som uz pokojna.... verim, ze je to len plany poplach, lebo inak mam vsetko v norme.... a na amnio nepojdem..... 🙂

lauritka
19. jan 2009

amnio by som neriskovala, po vsetkych tych uskaliach s otehotnnim podstupit este toto riziko.. sice tvrdia, ze je tam male percento, ze sa neico stane, ale cert nikdy nespi, na to by som sa nespoliehala 😠

katy2
19. jan 2009

ja si to tiez hovorim s tym rizikom pri amnio... v mojom pripade je podla mna vacsie riziko potratu po amnio ako to, ze babo bude postihnute.....

lauritka
19. jan 2009

jj katy, takisto uvazujem, a mozno nas niekto nepochopi.. ale keby mal tolko starosti s otehotnenim ako my, mozno by rozmyslal rovnako. hlavne nejaky lekar, ktory to "vrelo" odporuca 🙄

jane1
19. jan 2009

Jaj baby, krasne ste to napisali, lekári a ich zastarané tabuľky. to ešte pochádza asi z minulých režimov, ked sa bežne rodilo v 18!!!!
a to že sa časy zmenili a ženy musia najskôr zarobiť, aby vôbec kde mali doniesť bábatko, tak to im nevadí., furtom používajú štatistiky z obdobia, ked sa písal rok 1900 😕 😀

jane1
19. jan 2009

Govi, a dovolenku vám ešte nerušia? ked už plyn pusteny?

jane1
19. jan 2009

Katy? a to amnio je čím nebezpečné? zaujalo ma to, ešte som nemala dôvod to riešiť, no ale ked ste kecali o tom ...

alex21
24. feb 2009

ahojte je tu niekto 😅

alex21
24. feb 2009

kto by to jedol takto neskoro večer 😀

kočky ako sa máte?
Gov ako sa dari ako pokračuješ.
Andrejka čo mala Rebečka
Katy ako tehulka
A Anitke gratulujem k malej Rebeke.

katy2
7. máj 2009

Ahojte 🙂
Dviham zapadnutu temu 😉
vsetkym maminkam gratulujem a snazilkam drzim palce 😵

alex21
8. júl 2009

katy gratulujeme k Hanicke. A narodila sa pres rok po jessinej Sarinke 😉

pipa6
9. júl 2009

Ahoj dievcata pred mesiacom sme sa s manzelom vzali a tesne predtym som aj vysadila antikoncepciu aby sme mohli zacat hned po svadbe pracovat na babaktu boli sme na dovolenke a ked sme sa vratili zacala som mat divne poicty boleli ma bradavky nafuklo sa mi brusko a zacala sa mi velmi kruti hlava ale potom sa mi to vytratilo ostalo mi len nafuknute brusko a krutenie hlavy. MS potvora prisla ale vlemi slabucka a kratsia ako som mavala. Robili sme test ale vysiel negativny. Teraz som tyzden po MS a zatial to bolo v pohode a dnes sa mi zacal pustat taky hnedy hlien ako ked sa pusta MS na zaciatku neviem co si mam o tom mysliet moze to byt len to to ze sa mi zblaznilo telo po vysadeni ? prosim pomozte.

janullka255
17. okt 2009

Ahoj Pipa....hmmm pisem na tvoj odkaz a chcem ti len povedat ze ja mam presne taky isty problem....uz asi 2 tyzdne sa mi toci hlava a mam zavrate MS som mavala praviedelne 5 dni a po poslednej MS ktora bola normalna sa mi zacala tocit hlava a to dost casto a MS som dostala 3 dnove a ten treti den som skoro o nej ani nevedela...test som si robila a bol negativny....myslela som ze si nieco nahovaram ale teraz som citala tvoj prispevok a ty mas tie ise priznaky...neviem co si mam o tom mysliet...prosim pomozte

lumimi
18. okt 2009

Zdravim, ak mate pocit ze ste tehu - tak si skuste robit test kazdy druhy den - HCG sa za 48 hodin zdvojnásobí v pripade tehotenstva - mozno ho mate zatial len nízke a test ho nezachyti

pipa- ak by si bola tehotná tak to spinenie by mohlo znamenat uhniezdovanie mimča - nahlodáva sliznicu a sem tam nejaka žilka krváca povedla.

Este by som Vám doporučila Mg s B6 - pomaha to udržať babetko

Tak nech sa Vam to podari 🙂

lucia1181
18. okt 2009

ahojte zienky,ja so tu uplne nova a tiez riesim akurat ci som v tom,alebo nie 🙂.no uz mam doma dve deticky a ani za nic si neviem spomenut na priznaky ktore som mala pri nich 🙂).takze vysadila som antikoncepciu 19.9.2009,posledna menstruacia zacala 22.9 a skoncila 27.9.2009.momentalne mi to meska 3 den a obcas ma pichne v podbrusku,bazalna teplota je uz 7 den na 37,0 stupnov,unava a zapcha🙂.ziadne ine priznaky zatial nemam,test bol negativny,ale bol robeny 3 dni pred ocakavanou menstruaciou,takze asi skoro.teraz skusim otestovat o dva dni🙂,co myslite babule mohlo to vyjst?

zabcal
27. okt 2009

Ahojte baby som tu uplne nova a ako citam co tu pisete tak tu viac menej do tejto temy zapadam v pohode. 😉 Zijem aj s manzelom v anglicku a uz treti mesiac sa snazime otehotniet. Ale hlavne momentalne riesime situaciu ci som alebo nie som tehotna. 😨 Pred 3mes. som vysadila antikoncepciu a odvtedy sa zasal zabavny kolotoc. 😒 Najprv som mala 2tyzdnovu menstruaciu, potom som zacala mat menstruaciu kazdy 2. tyzden. No a ked sa konecne moje telo dalo po vysadeni anti do normalu a zacala som mat menstruaciu 1x mesacne tak som si myslela, ze uz sa to konecne vsetko skoncilo a mozno sa to podari. Tak som si tento tyzden spravila tehul test, na moje prekvapenie bola druha ciarka slabucko ruzova. Tak som si pockala do druheho rana, ze si spravim druhy test. Na tomto som uz mala druhu ciarku silnejsiu, utekala som do lekarne, kupit elektronicky test - ten mi ukazal, ze som 1- 2 tyzdne tehotna.To uz boli 3 testy pozi 😀 Huraaa cela natesena som to oznamila manzelovi a najblizsej rodine, ale co cert nechcel, dnes rano som zacala krvacat, tak som sa vybrala k lekarovi. ☹ ( zlati Slovenski lekari)
Prisla som k lekarovi, ten ma poslal do nemocnice, pretoze on mal najblizsi volny termin az v buduci tyzden, 🙄 este predtym ako som sa teda vybrala do nemocnice spravila som si dalsi test(4.), ktory bol stale pozityvny.
Ked som prisla do nemocnice spravili mi tehul test a bol na moje prekvapenie negativny, spravili dalsi, dalsi, bol negativny. Takze ma poslali k dalsiemu lekarovi. A co bolo tam? Cakala som 5 hodin kym som sa k lekarovi vobec dopracovala, musela som mu vysvetlit celu situaciu a co on na to? Musel zavolat kolegovi, co mi je. Nakoniec som odtial odisla s dlhym nosom, pretoze lekar mi povedal, ze bud som bola tehotna, ale vajicko sa nedostalo do maternice, alebo mam normalnu predcasnu menstruaciu, alebo mam pockat a mozno tam je nadej ze som tehotna a ja som si len spravila predcasny test. Zaujimave, ze tak co mi na to poviete?
Neurobil mi ziadne krvne testy, alebo ultrazvuk .... alebo aspon neake vysetrenie! 😖
takymto sposobom by som mohla byt lekarom v anglicku aj ja..
Takze este stale si myslite, ze lekari su na Slovensku zaostali? Skuste to v angl a hned vas prejde smiech, tak ako presiel dnes mna.
No a teraz otazka som alebo nie som tehotna....

katy2
15. dec 2009

Ahojte 🙂
Zasa oprasujem zapadnutu temicku 😉 Kedysi to tu zilo 😀

anicka1981
20. okt 2010

ahojte, a co znamena, ked 2 tehotenske testy mi vysli pozitivne, a o 2 tyzne som dostala normalnu mestrulaciu, velmi velmi silnu?, teraz mi zase meska, test vysiel zase ze som, bola som pri lekarke, a tam mi nezobrali ani krv....

anicka1981
20. okt 2010

@zabcal jaj,ja riesim to iste, 2 pozitivne testy a nakoniec silna menstrulacia, teraz mi meska 2 tyzne,pozytivne testy zase, len nech nedostanem menstrulaciu, a vcera som bola u lekarky,lebo som chcela mat istotu a tam nic, ani moc, ani krv mi nezobrali, takze len cakam na sono o 3 tyzne...

ollako
20. okt 2010

@anicka1981 ja myslim, ze si potratila, ono sa to niekedy stava, priroda to zariadi takto sama, je to smutne 😔 , drzim palce, aby to tentokrat vyslo... 😵

marulka83
20. okt 2010

@zabcal zijem uz v anglicku uz 7 rokov a mas uplnu pravdu. Statne zdravotnictvo ma skvele vybavenie,ale malo penazi z rozpoctu,takze na vsetko treba cakat,kedze je pacientov privela. Takze ti nikto nevie povedat,ci si tehotna alebo nie????
Naozaj,zlati slovenski lekari.

anicka1981
1. jan 2011

caute maby, tak ja to taham uz na 18 tyzden, zatial sa nam dari,, Momentalne mam najvatsi problem kde budem rodit,,,, lebo na presovsku porodnicu som nepocula velmi pekne veci, tak neviem

kykyna888
13. feb 2011

ahojte baby...som tu nová 🙂
s manželom sa tiež pokúšame o babo,a momentálne taktiež prežívam to či SOM ALEBO NIE SOM 🙂 M by som mala dostať 1.3. a zatiaľ nemám žiadne príznaky ..teda ak sa nerátajú bolesti krížov,ktoré začali včera.no dúfam,že sa nakoneciec budeme tešiť... 🙂)) jedno babuľko už máme ,je to 5 ročný fešááčik,ale za svatého si neviem spomenú´T aké príznaky som mala v tehotenstve...bola som príliš zaneprázdnená maturitami a svadbo,netušila som že som v tom,až kým som nešla ku gynekológičke s tým že mi ti 2 týždne mešká ;) teraz sa snažím všetko si všímať a už si asi aj namýšľam.. 🙂)) tak držím palečky všetkým kočkám ktoré sa snažia :D