Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
9. okt 2007

cafte, padol mi net 😠
tak vidim, ze sa znova schadzame, uz len govi nam chyba, teda ak nieje tehu, lebo ostatne su 😵 nevadi my nesklameme a budeme tiez 😉

zufala manzelka, dik za IP som za zarehotala, ale aj z toho ineho. ved vies 😅
mimkus uz sa tesim 😵 co dieta 😀
anit ahoj, to bude asi pre ovu 😉

peja
9. okt 2007

damy, nejak to tu viazne,
clovek si na chvilku odskoci popracovat a tu skapal pes, no teda 😀

ja som sa rozhodla, ze tento mesiac otehotniem (ak ma este pred tym netrafi slak ) 😀

aha, ale o tom sme sa nechceli bavit.

taaak - ako ste na tom s vianocnymi darcekmi???? 😀

andrea52
autor
9. okt 2007

no ja uz viem co kupim, to je zaklad mat to rozmyslene, len mi chyba mensi detail, peniaze 😀
a co ty?

peja
9. okt 2007

tak daj nejake tipy, lebo ja som uz teraz zufala /manzelka/ 😀
mne chyba ale aj dalsi detail - cas, kua 😠
a hlavne mam hlavu pri stahovani atd. Ale chcela by som uz zacat 😎
inak akoze viem, co vsetko nakupim nasmu novemu bytiku, ale co rodine....... to bude tazky oriesok 😀

andrea52
autor
9. okt 2007

jooj a kedy uz dvihas kotvy????

ja idem mojmu marianovi kupit ten pas na brucho, co sam cvici a potom retaz co zamknem chladnicku 😀

peja
9. okt 2007

adi 😀 ty si na toho svojho manzela taaakaaaa dooobraaaaaa 😀 😀

kotvy dvihame prvy novembrovy vikend, teraz sme v stadiu chodenia po elektro-obchodoch a obchodoch s nabytokm a aj z toho som pekne zufala ... 😀 Ale zaklad - postielku a matrace uz mame objednane, zvysok staci neskor, aspon nikto nebude otravovat, kym nebude na com spat (hahaha) 😖

andrea52
autor
9. okt 2007

peji no co narobim, ked vyzera ako prasiatko 😅

vies co zaklad je zriadit si pracovnu 😉 tam budete pracovat, len aby si nelahol medzi vas 😀

peja
9. okt 2007

no, uz som hodila moj "problem" aj do temy Svokry ... viac hlav, viac rozumu 😒 Lebo sa bojim, ze ja o ten moj, zatial este celkom dobry 😀 , pridem 😝

hadam ten pracovny napor ta nova postel vydrzi 😀

katy2
9. okt 2007

Jeeeej, ahojte!!! 😀
Stara partia sa zasa dava dokopy!!!! 🙂

peja
9. okt 2007

ahoj katyy, kde sa flakas??? 😀
vitaj v staro-novej teme 😉

libeth
9. okt 2007

ahojte babulky, tak ako pozeram, fakt stara zostava 😉 Som sa odmlcala na chvilu, mala som toho ozaj dost... ved to kazda poznate. Prajem vam / nam starinkam, nech sa konecne presunieme do tych potesujucejsich tem. 😵

peja
9. okt 2007

ahoj libi 😉 Uz som ta davno necitala, ako pokracujete???????

katy2
9. okt 2007

Peja, ahoj, kde sa flakam? Ja to tu obcas tajne spehujem, ale pisem zriedkavo. Ked nemam nic noveho... 😔 Tento cyklus chodim do centra na usg a krv, monitoruju mi cyklus a na jeho konci uvidim, ako dopadneme, co nam zistia. Manzel ide na spg... Som zvedava, co sa z toho vyvrbi. Ale mam taky vnutorny pocit, ze IVF nas neminie... To vies, 15 mesiacov je dlha doba, ked sa nedari... 😔 Niekedy ani nemam silu chodit na MK...

katy2
9. okt 2007

libeth, ahoj! 😉

peja
9. okt 2007

katy, ja uz tiez velmi neprispievam, v tejto novej teme sme sa ale s dievcatami dohodli, ze tieto "nase" problemy hodime "akoze" za hlavu a budeme sa tu venovat nejakym prijemnejsim temam 😉

a2303
9. okt 2007

Ahojte 🙂
Fakt stará zostava 😵 😵 😵
Poobede som sa flákala, mala som dosť roboty... 🙂

Babenky, neodmlčujte sa... ☹ Veď keď je nás tu viac, tak je väčšia sranda 🙂
Ja fakt nemám nádej byť tehu, lebo Drahý používa na konci prezervatív ale ja dúfam, že čo ak..... 😉
A ak nie, tak je tu jar 🙂 Keď už nebude...
Takže ja som tiež častokrát fakt zúfalá ale dobre mi je tu s Vami a som veľmi rada, že sa mám s kým porozprávať...
Aj keď si častokrát príznaky len psychicky privolám... ale čo už...

dupinka
9. okt 2007

baby, tiez som bola na tom ako vy: velmi chceme s manzelikom babatko, ale odkladame to, pretoze ma caka dlhy pracovny polrok mimo domu a toto by som svojej rodinke nevedela spravit... tak cakame, ako to dopadne a takto o rok verim, ze budem uspesne a pysne tehu. Preco to pisem? pouzivame kondom, ale par dni pred menstruaciou, ktoru mavam inak pravidelnu, sme to skusili bez neho. Ake to asi je. bolo to super. lenze po prechodenej chripke som mala menzes akysi slaby. a hned podozrenie ze som tehotna a smutok zo seba samej, aka som nezodpovedna. manzelik sa vtedy este vyjadril slovami, ze nechce aby sme cakali vecne (konecne povedal nahlas, uz som cakala, kedy to zo seba dostane) a tak bola moja sklucenost este vacsia. velmi by som chcela drzat babatko v naruci ale nejde to pre tu zodpovednost, ktoru citim a robim vsetko pre to, aby som to v praci mala co najskor za sebou. nakoniec som si teda urobila tehotensky test (dvakrat s odstupom dna) - negativny. a kedze ssa toho vo mne nakopilo dost, chcela som si s menzelikom vyjasnit jeho "medzi recou" povedane slova. So slzami v ociach sme sa jeden druhemu plni tuzby po babatku vrhli do narucia a nakoniec sme to uzavreli tak, ze babatko pride, kedy ma prist, ked budeme citit, ze sme sa rozhodli zodpovedne. takze nemysliet na to, ako velmi ho chceme, ale na to, aby sme co najskor odstranili prekazky, pre ktoreho ho este nemame. a obaja verime, ze takto o rok budeme v radostnom ocakavani prirastku do rodiny.

Preto: kaslite na denne myslienky o dietatku, aj ked su to prijemne veci! Aby ste sa neodlucili s partnerom jeden druhemu pre to, co by vas malo spajat a byt dokazom vasej lasky.

andrea52
autor
10. okt 2007

dobreee rano krasavice 😵 meeeeee stareny 😀
vcera som zdrhla 😝 ale inak pohoda 😉
libeth, katy vitajte, konecne sa to tu stava znesitelnym 😀 😀
bez urazky, ale viete ako to myslim 😉
dupinka, samozrejme vitame aj teba, ibaze my sme asi trosku ine pripady ako ty, trosku viac tresnute 😀
nech sa vam s manzelokom dari a dufam ze to bude vsetko tak ako si napisala a takto o rok budete uz traja 😉
cica ako to vcera dopadlo?

mimka
10. okt 2007

ahojky andrejka, pekný deň 😵

leto79
10. okt 2007

ahojte kozičky 😀

poviem vam na ráno vtip:

Prečo blchy nesvietia ako svetlušky?

Lebo by cigánska osada vyzerala ako Las Vegas.
😀 😀 😝 😀 😀 😀

a2303
10. okt 2007

Dobré ránko,

Dupinka, veľmi pekne si to napísala... Len niektoré babenky majú už prekážky odstránené a bábo stále neprichádza... ☹
Ale určite raz ku každej z nás priletí bocian 😵

Leto, super vtip!!! Šúľam sa ako trafená 😀

a2303
10. okt 2007

Ako sa máte???
Ja som si bola večer zacvičiť a cítim sa potom super!!!
Uplne som sa odreagovala a načerpala energiu 🙂

a2303
10. okt 2007

idem trošku porobiť a potom pridem 😉

peja
10. okt 2007

meeee raaaanko 😉

leto 😀

tak, a som bezcitna mrcha, povedane medzi riadkami ...... 😖

a2303
10. okt 2007

Pejka, a to prečo????????? 😨

peja
10. okt 2007

lebo nechcem, aby sa ku nam nastahovala svokra, preto ....

dupinka
10. okt 2007

ahojte!
nejde predsa o dovod, pre ktory babatko vy alebo ja nemame, to som uviedla vyssie, ale chcela som vam len povedat, ze na to sa neda mysliet v jednom kuse, pretoze vy budete z toho smutne a prenasa sa to do vztahu s manzelom, a to by ste predsa nechceli...

leto: super vtip! 😀

a2303
10. okt 2007

Ježišmária!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mám svojich svokrovcom veľmi rada ale keby som snimi mala žiť, tak to by som asi neprežila!!!!!! 😲 😲 😲
Ale veď to úplne naruší vzťah medzi partnermi!!!
Nič v zlom ale toto nepodporujem ani ja, každý máme svoj život, svoje súkromie a nech si ho svokra zariaďuje po svojom ale bez Vás!!!
No nie?

a2303
10. okt 2007

Dupinka, tak to máš pravdu.....

peja
10. okt 2007

anitka, je to trochu zlozitejsie..... ale aj tak ....

dupinka, len porad recept, ako na to nemysliet.... Zatial nemam pocit, ze by som kvoli tomu mala vyhladat psychologa, ale nemysliet na to - to nedokazem. Ale manzelovi o tom nehovorim.... Neda sa hovorit priamo o smutku, len o nejakej apatii, ale som taka, len ked som sama. Pri manzelovi ma vsetok smutok prechadza 😉