Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
29. okt 2007

Ahojte babulky, zdravím....

...mala som tyzden dovolenku 🙂 teda ,, dovolenku,,

elenita - drzim palec nech mrcha uz nedojde...nech je to tehu....

my zatial nevieme, vsetko ako ma byt, snazilkujeme dalej...
a Lilinkina krv je na testoch TOXIKOplaktozi? ci jak sa to vola? to je moje mačiatko...ze ci nema tu chorobu ved viete....tak drzte prosim vas palecky a vsetko mozne nech ju nema, velmi ju lubim...aj ja sa chystam na tie testy kedze som so zvieratami v neustalom kontakte uz od malicka.....

andrea52
autor
29. okt 2007

legu drzime palce 😉
inak ta obdivujem, ja neznasam macky 😔 su mi strasne protivne😔

leguanik
29. okt 2007

ja som vzivote nemyslela ze budem mat macku, len som ich respektovala ako zvierata - ja velmi lubim zvierata...vsetky...ale jedneho vecera sme nasli krasnych 6maciatok......niekto ich vyhodil lebo boli na poli, v krabici....5 som dala kamaratke....na dvor a jedna z nich bola iná celá biela - peřanka...tak tu sme si nechali, je velmi zlata a som si ju oblubila - ani neviem ako 🙂

leto79
29. okt 2007

andrejka ktory, ten tehugraf?

andrea52
autor
29. okt 2007

tak to je super legu 😉 akoze ja fakt nemam cic proti, ale fakt macky nemozem 😝
leto ano 😉

leto79
29. okt 2007

andrejka 😵 😵 😵 😵 😵

a2303
29. okt 2007

Ahojte 🙂

Aj ja mám rada len naše 2 mačky. Proste ich milujeme!!! 😵
Aj drahý ich már rád (a to nemá rad mačky!!!)
Chudence moje, dostali minulý týždeň 2 inekcie a tabletku a od nás za výdrž nové obojky 😵

peja
29. okt 2007

ja tiez nestiham ☹
a tiez nemam rada macky, nemoooooozem ich vobec 😝
este povedzme tak maciatko, trosku zvladnem, ale dospele macky ee, nic dobre im z oci nekuka, falosnice, nech sa na mna cicuse nehnevaju, ale neverim im 😖

ja mam rada vsetky zvieratka, ked su v zoologickej zahrade, alebo vo volnej prirode, ale su daleko odo mna 😀
ale chcela by som si zaplavat s delfinmi a do noveho bytiku chcem zirafku drevennu 😅
cez vikend som sa hrala inak s nadhernym chlpatuckym steniatkom, to bolo na zozratie, ale ked ho nabuduce uvidim, uz to tiez bude ine kafe.... normalny pes, ktoremu patri nahubok a obojok,ked ide medzi ludi, co uz ....

veva1
29. okt 2007

ahojte.
chcem sa opytat ci niektora nemate kontakt na jess.Ako sa maju?Ak niekto viete dajte prosim vediet do IP. Dakujem 😉

a drzim vsetkym palcule 😵

peja
29. okt 2007

veva, asi nemame ☹ cakame na lessie, ta je s nou v kontakte. Pokial viem, 31. ma ist na kontrolu ... 😉

katy2
29. okt 2007

peja, ahoj! 😉

peja
29. okt 2007

ahoj katy, ako sa maas? 🙂

katy2
29. okt 2007

ja v ocakavani... pozri v pase... a ty?

leto79
29. okt 2007

ahojte

katy ty si v ocakavani?

katy2
29. okt 2007

ahoj, leto, ano v ocakavani ale najprv na vysledky z chlamydii, potom na schvalenie ziadosti na IVF potom na vysledky z genetiky potom na IVF a pototm....
stale na nieco cakam.... 😔 😔 😔

leto79
29. okt 2007

juuuj, a ja som si myslela, ze si tehu 😕 😕 😕

takze kedy sa chystate na IVF?

peja
29. okt 2007

ahoj leto 😉

katy, neboj, verim, ze coskoro sa dockas, to cakanie ubehne ako voda a potom budes cakat uz "len" 9 mesiacov 😉

katy2
29. okt 2007

vsetko zavisi od schvalenia ziadosti. Ak sa to podari do decembra, tak by sme mohli ist na IVF v januari... ale u nas je to trochu komplikovane, lebo je to spojene aj s mesa/tese...

leto79
29. okt 2007

co je to to mesa/tese? minule ste tu o tom pisali, ale ani som len o tom nepocula 😕

peji nazdar

bolia ma prsia 🤐

katy2
29. okt 2007

leto, tusim si v ocakavani //. grafik mas krasny...
mesa/tese je chirurgicky odber spermii z nadsemennika... takze sa pritom lezi v nemocke...

leto79
29. okt 2007

waw, aj take sa da?
no aspon aj muzicek si nieco vytrpi 😅 😅 😅

leto79
29. okt 2007

katy, nie, urcite mrcha pride, som si ista 😔

peja
29. okt 2007

leto, aj mna bolia 😝 😀 ale to vzdy pred mrchou 😖

leto79
29. okt 2007

ale mna este neboleli, aspon nie takto... asi to mam z toho duphastonu 😠

katy2
29. okt 2007

leto, kym nie je mrcha, stale je nadej...

peja
29. okt 2007

no, uvidime, cim to je 😉
ved tebe uz dokonca meska MS, nie??? 😉

leto79
29. okt 2007

katy ved prave, ja uz nechcem nadej, o to je to horsie...
vlastne ja sa uz ani nenadejam... 😅 😅 😅 😅

katy2
29. okt 2007

babenky, ja idem, drzim vam palce... 😵 😵 😵

peja
29. okt 2007

papa, pekny vecer 😉

leto79
29. okt 2007

peja, meska-nemeska... ak bola ovu na 20. DC tak nemeska, ak bola na 17. DC tak meska, ale len 1 den, to je nic 😝