Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leto79
29. okt 2007

pa pa katy a drzim palce 🙂

peja
29. okt 2007

ja ta chapem, to cakanie je uplne na nervy 😠 Ja mrchu cakam, nemam dovod necakat, nemam absolutne ziadne tehu priznaky, skor naopak ... 😔

leto79
29. okt 2007

no sak to, ani ja nemam ziadne priznaky, a myslim, ze by som to citila, no nie?

idem aj ja, manzel chce jest 😀 😀 😀 😀 (akokeby nemal ruky 😀 😝 )

lauritka
29. okt 2007

kukuk... 🙂 kamoska je tehu a priznak mala len ten, ze ju tak ako keby palili prsia a trosku jej bolo tazko na zaludok ako ked sa vela najete. a az teraz ked mala dojst mrcha sa jej trosku zacali nalievat prsia.

peja
29. okt 2007

tak pekny vecer, manzelovi treba dat papat 😀

leto79
29. okt 2007

lauri ahoj, tak ako, ked je den D?

leto79
29. okt 2007

peji, manzelik sa uz nakrmil a sam a aj mne spravil 😎

lauritka
29. okt 2007

🙂 este neviem leto..ale zajtra asi budem mudrejsia. rano idem na ultrazvuk a krv. tak som zvedava ako buduce deticky rastu ;) podla toho mi asi povie kedy bude odber alebo este kontrola..

leto79
29. okt 2007

juuuuj, lauri, velmi ti drzim palce a mam takeho tusaka, ze sa ti to podari hned 😵

peja
29. okt 2007

sikovny manzelik 😀
moj je este v praci 😠

lauri cafko, drzim palce, nech foliky pekne rastuuuuu 😉

leto79
29. okt 2007

peji, takze si sama? este ze sme tu my 😀

lauritka
29. okt 2007

😵 dik babulky..samozrejme nezabudnem hodit info. 😉 a vy uz zamknite dvere pred tou mrchou 😅

peja
29. okt 2007

no veru, sama a hladna, tlacim same somariny, zacala som s Monte, pokracovala nugatovou cokoladou a teraz to zajedam slanymi palickami, takze budem mat tehu priznak, lebo mi bude tazko 😀

boooze baby, mala by som balit, caka nas stahovanie, ani si to neviem predstavit... ale bude to super - od soboty v novom, vlastnom bytiku 😵

fabiana
29. okt 2007

Lauri, Leti, nezabudnite dať info aj k nám... 😉

leto79
29. okt 2007

lauri, tak hod kluce 😀
ja som tie svoje stratila a neviem ich najst tak ta mrcha vzdy trafi 😝

lauritka
29. okt 2007

🙂 fabiana jasne..len zatial som nemala nic nove..len picham a pijem 😀 vodu samozrejme ,ale na litre- fuhaaa. stale ma smadi. 🙂

peja
29. okt 2007

a myslite, ze ked sa ja prestahujem, uz ma nenajde?? 😀

lauritka
29. okt 2007

a co takto bezpecnostne dvere ??? 😅

fabiana
29. okt 2007

Lauri, aspoň ti to ostane v žalúdku, čo sa o mne teda povedať nedá... 😅

leto79
29. okt 2007

fabinka ahoj 🙂
to vies, ze dame vediet, len aby sme mali co 😉
a ty ako? este grckas?

peji, to je super, stahovanie je fuska, ale potom ked si sadnes vo svojom peknom cistom novom bytiku - to je labužo 😎 😎 😎

peja
29. okt 2007

uz sa tesim, ako si potom vylozim nohy 😎

fabiana
29. okt 2007

Ach jaj, Leti, no hej, furt grcám... už mi to lezie na nervy, je to otrasné...tak ešte tak mesiac musím vydržať. 😖

leto79
29. okt 2007

peji, mozno nenajde, nie ze jej nechas adresu 😀

leto79
29. okt 2007

fabi, vies ze ja by som s tebou menila? ja by som grckala aj cele tehotenstvo, len aby uz bolo 😉

peja
29. okt 2007

leto, zametiem vsetky stopy 😀

leto79
29. okt 2007

tak tak peji, a odchadzajte pekne inkognito, lebo mrchy su potvory... ked ich najmenej cakame, tak prekvapia, hnusoby 😠

fabi a to je tak zle od zaciatku?

fabiana
29. okt 2007

Leti, ver mi, že by ťa to veľmi rýchlo prešlo... 😉
Mne bolo zle tak od 5tt, do 4tt to bolo celkom ok, ešte aj do roboty som chodila, no potom sa už nedalo...furt ma napína, mám čo robiť, aby aspoň časť môjho jedálneho lístka zostala v žalúdku... U Kristínky to trvalo tak do 3.mesiaca, takže ešte ten mesiac ma čaká...
Leti, ty tiež uvažuješ o ivf alebo sa snažíte zatiaľ sami? A nebojkaj, určite sa podarí, aj Lauritka naprská kopu tehubacilov a to by bylo, aby nebylo. 😀

leto79
29. okt 2007

fabi, no na IVF je este skoro, ale samozrejme, ze to nevylucujeme, uvidime ako bude... snad sa nam tomu podari vyhnut a otehotnieme prirodzene, ale ak nie, urcite sa IVF nebudeme branit...

leto79
29. okt 2007

baby, mrcha mi klope na dvere, uz mam na krcku krvavy hlien, takze si ma opat raz nasla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

freyadee
29. okt 2007

babulky ahojte... mozete mi niektora povedat svoj nazor alebo skusenost? stava sa vam, ze vam BT neklesla aj ked prisla mrcha? prosim poradte mi... ☹ nechapem co to moze byt... je to normalne?