Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lessie
10. okt 2007

ahojte herečky 🙂
Tak ako?
Mne sa tiež nedá na to nemyslieť, ak máte nejaký recept, rada ho privítam.

a2303
10. okt 2007

Pejka, ja viem.... 🙂
Ale zdravé to určite nie je a nie Ty si zlá...

peja
10. okt 2007

ahoj lessie,
aaaale podme sa bavit o niecom inom 😀
napr. by ste mi mohli poradit, akou farbou mame namalovat steny v obyvacke, ked sedacka bude hraskovo-zelena 😀

dupinka
10. okt 2007

nechcem radit, boli to len slova do bitky, aby sa radsej myslelo pozitivne... a co tak napriklad venovat sa nejakemu konicku, hobby? dat do toho dusu, a prave vtedy, ked chyta smutok a apatia, vrhnut sa na nieco, co nam robi radost, aby dusa pookriala 😉

a2303
10. okt 2007

ja na to tiež myslím a často..
keď cítim, že je toho namňa veľa, tak si upracem dom alebo navarím alebo si idem zacvičiť alebo sa hrám s mojimi mačkami, ktoré ma vždy rozveselia 🙂

Pejka, my máme spáľnu hráškovo zelenú aj záclonu, hosťovskú (detskú) máme žltú, kúpelku modrú, chodbu krémovú, a obyvačku kremovo-broskyňovú 🙂
Ja vy som radila asi zelenú farbu 🙂 Mám ju rada alebo krémovú alebo bledokávovú 🙂

peja
10. okt 2007

dupi, ked mna ta apatia chyta cestou do, alebo z prace 😀 kym pridem domov, je vsetko ok, tam uz myslim na ine veci 😉 ...

ta sedacka bude priblizne takato: 😀
http://www.sipos.sk/index.php?show=1

a2303
10. okt 2007

Peji, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna 🙂

libeth
10. okt 2007

caute babule 😵
ako pokracujem? Po poslednom sklamani som si povedala dost, nechodila som sem, prestala som merat, ujasnila so si myslienky, ktore mi len a len skodili... momentalne cakam na mrchu akosi sa totiz opozdila, naposledy som mala v celku dobre vysledky z gyn. tak sme sa teskali s muzikom... len nechapem preco si dava teraz nacas? Ale sak ja pockaaaam 😅
A snazim sa nemysliet nato, ze chcem mimi, ked to ma prist tak to pride a hotovo, a nechcem prist o cas, ktory mozem aj lepsie vyuzit. 😵

anitka - a ty mas macky? Ja mam u rodicov 2 kocurov, velmi mi chybaju. Milujem macky. V nedelu sme boli pozriet Tigre, taku velku cicu som hladkala. Juj. 😀

leto79
10. okt 2007

baby, co sa tyka toho receptu - ja dokonca som uvazovala nad tym, ze zmenim zamestnanie:

po prve: budem mysliet na nieco uplne ine a zmenu som vzdy vnimala pozitivne
a podruhe: zakony schvalnosti funguju najlepsie 😀

peja
10. okt 2007

leto, ja menim bytik,konecne sa stahujeme do vlastneho, myslis, ze aj to pomoze? 😀 Inak aj Butrus otehulkovala, ked zmenila zamestnanie, tak nieco na tom bude 😉

libi, neplanovali ste vy IVF??

leto79
10. okt 2007

peji, myslim, ze aj zmena bytiku moze pomoct, ved tolko starosti budes mat (prijemnych samozrejme), ze na mimi ani nebudes mysliet a ono sa nahneva, ze ste nan ho zabudli a pride sa stazovat - OSOBNE!!!!! 😀 😀 😀 😀

ja momentalne cakam, ci tento cyklus budem mat vobec ovu 😕

peja
10. okt 2007

jeeeeej, to si krasne napisala, ze sa pride stazovat osobne 😵 😀
a drzim palce, nech je ovulka a poriadna !!! 😉

andrea52
autor
10. okt 2007

tak ako tigrice 😵
ja mam dneska taky frmol 😝 a to som este ani vyplaty neposlala, tusim ma zabiju 😅
tak vies co ty bezcitna mrcha 😀 tu sedacku mate krasnu a uz si viem predstavit ako sa bude na nej vynimat tvoja svokra 😀 , prepac musela som si utiahnut 😅 😔
dupinka, nemyslela som to zle, ale vlastne tak, ze my tu vlastne cakame na toho bociana uz vyse roka a niektore aj viac, a teda je to hlavna priorita, tak ako je teraz tvoja ist prec a jasne ze mimco sa teraz nehodi, ja to chapem a samozrejme mas pravdu 😉

leto parada vtip 😀

leto79
10. okt 2007

no peji, uvidim, ako to stou ovulkou dopadne, ale ja si uz z toho hlavu nerobim 😝 😝 😝 😝 depky ma obisli a dufam ze sa uz nevratia 😎

andrejka, tak len chod poslat tie vyplatky, lebo ta zozeru za ziva a potom by si nam tu chybala 😵

a2303
10. okt 2007

Ani ja nič nestíham.... ☹
Teraz bežím na obed, dobrú chuť aj Vám 🙂

Libeth, mám 2 mačky a zbožňujem ich. Jeden kocúr a jedna mačka (ale sú vonku). Kocúr, ten ma raz zničí.... Je taký prefíkaný, rozmaznaný, že až 😀 A to majú ešte len rok 😨

Bežím, zatial pá

peja
10. okt 2007

no cica, od teba by som teda cakala viac empatie,
to si si mohla odpustit ... ze mrcha... aspon mrska si mohla napisat 😀 😀 😀
a fakt, posli tie vyplaty co najskor, viem co hovoriiiiiim 😀 Ja uz som 😉

uz som sa nejak ukludnila, dufam, ze je to dobre znamenie 😵

leto, tak tak treba, ako sa hovori - think pink 😉 😵

lauritka
10. okt 2007

😀 ahojte partacky a vecne snazilky 😵 peja a lessie nebolo vas tu vidno uz dlho.leto ako sa drzis?
ozaj viete , ze nasa jess uz je znova v 5tt ? 😅 po pauze po aborte sa im to podarilo zase 🙂 jess ak to tu budes citat gratulujem 😉 videla som ta v missedkach hihihh. nech to dotiahnes do vitazneho konca tentokrat 😅

rybca
10. okt 2007

Ahojte dievcata..🙂 som stastna ako blcha..🙂 fertilityfriend mi ukazal cerveny krizik presne v den snazenia..🙂) viem, ze to este nic neznamena, ale mohlo by..🙂)))))))))))))

libeth
10. okt 2007

peji - IVF? to sme skusili a pokial sa bude dat a budem vsetko zvladat ako teraz tak uz sa nato viac nedam.

no, zaciam mat take pobolievanie podbruska, tak uz nech pride a nenapina ma. Ved ju cakam, tak co sa zabudla? Mrcha jedna.

anitka - este ze take tvory ako macky su 😀

jess28
10. okt 2007

Čaveste kočenky, tak ako sa mi máte. Šup sem s pikoškami.Peji, Lauri, Lessie, Aďka, Leto, Anitka - jeej koľko som Vás nevidela.

andrea52
autor
10. okt 2007

jessik blahozelam, a tisko ti prajem nech ta vseko zle obchadza 😉
libeth preco by si sa uz na to nedala?
laurit tak co ako pokracujes?
rybca tak sme zvedave co z toho bude, siilno drzim palce 😵
inak som si uz poslala vyplatu 😀

a2303
10. okt 2007

Ahoj Jess, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem z celého srdca!!!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Takto sa s Tebou teším!!!
Ako sa máš???
Cítila si, že si tehu Moja??? Príznaky??? 🙂
Som ja ale zvedavá, však? 😅

elenita
10. okt 2007

jeeej, jess, gratulujeeem 😵

libeth
10. okt 2007

jess - gratulujem a drzim silno palceky aby bolo vsetko OK 😵 😵 😵

andrejka - raz mi stacilo, a kedze to nedopadlo dobre, a stalo vela penayi, tak uz nie.

peja
10. okt 2007

libi, ale ak si dobre pamatam, ty si mala dost velke problemy... Aj napriek tomu skusite len prirodzene? Drzim palce 😉

lauri ahoooj, ty uz si pichas??? 😀

leto79
10. okt 2007

libeth, nevedela som, ze si bola na IVF...

je pravda, ze odber vajicok je velmi bolestivy? preto uz nechces?

jessinka, blahozelam 😵

a2303
10. okt 2007

Lauritka a Ty ako?
Ako pokračujete?

Libeth, je mi ľúto... ☹

libeth
10. okt 2007

peji - tak skusili sme vsetko co sa dalo. Momentalne to nechame prirodzene, ja som to tak strasne uponahlala, nemyslela som na nic ine... a to bola chyba. Asi som si potrebovala fakt narazit nos, aby som pochopila, ze to nijak neurychlim. Vsetko bolo OK, posledne, aj cysta sa zmensila, len teraz neviem, mrcha meska, ale bola som prechladnuta, mala som zapal a dala som sa na Gynex. Ale podbrusko boliiiiiiii ☹

peja
10. okt 2007

leto, odber vajicok sa robi v celkovej anesteze, prave preto, ze je bolestivy...

leto79
10. okt 2007

peji, myslela som si....

len mi niekto (kto na IVF nikdy nebol samozrejme) vravel, ze to boli...

pytam sa, lebo ja som ochotna ist na IVF... ak bude treba, ale dufam ze nie 😕 😅