Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lily
7. nov 2007

Haloooooo! 😀 😀 😀
Ahojte zienky snazilky!!! 😀
Som rada, ze ste si zalozili novu temu. Ked tu staru zablokovali, tak som sa bala, ze Vas uz nikde nenajdem.

Leguanik, zeby zacinajuce tehu??? 😲 Drzim palce! 😉

Anit a Ty ako? Popredierovala si zopar prezervativov, ci cakate?

Co inak mate nove, ako sa Vam tu dari?

andrea52
autor
7. nov 2007

lily ahoj, no tak tebe ai z nas najlepsie vzhladom k tt 😉
ty sa pochval 😉

a2303
7. nov 2007

Ahoooooooooooooooooooj Lily 😵 😵 😵
Tak sa teším, že Ťa vidím 🙂
Ako sa máte???
A čo drobci? Už vieš či ste určite traja???
Ako sa máš??? Oddychuješ? Cvičiť už nemožeš, však?
Ja mám teraz taku svalovku, že sa ledva vlečiem 🙂
Prezervatívy neprederavujem, lebo asi všeljako musím počkať na jar 🤐
Doktor mi pri kompletnom vyšetrení našiel streptokoka, tak sa teraz liečim antibiotikami... 😖 Lepšie, že mi to zistil teraz ako ak by som už bola tehu. Takže asi poctivo čakám jar 🙂 Ale dúfam, že to rýchlo ubehne 😵

lily
7. nov 2007

No mne je babulky uplne super 😎
Dufam, ze ma budete rychlo nasledovat. Strasitansky Vam drzim palceky.
Anit co Ti poviem... Na sone som videla sevelit dve nadherne malilinke srdiecka 😀 Az som z toho 😢 Ale od stastia 😀 😀 😀 No a vzhladom k tomu, ze sa vyvijaju rovomerne (v pondelok mali 3,6cm), tak je to uz asi viac nez iste.
Teraz som bola chvilku doma, lebo som bola soplava, ale uz som naspat v praci. Jo a cvicit mozem, tak sa uz tesim 😀 Ale po tom vyse mesacnom zahalani musim zacat pamaly, aby som sa nepremahala.
To mas pravdu, ze je lepsie, ked Ti ho nasli teraz. Ale je to skoda, cakat do jari 😒 No co, teraz sa musis poriadne liecit a potom o to aktivnejsie snazilkovat 😉

a2303
7. nov 2007

Lily, tak máš krásne dve miminká?!?!?!?!?!?!?!? 😵 😵 😵
Juuuuj, ako sa teším!!!! Zo srdca Ti k nim gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Musí to byť krásny pocit!!!! 😵
Kedy vložíš fotky? Už som taká zvedavá!!! 🙂

Ja viem, že je to takto lepšie... Ale jar je ešte taaaaaaaak ďaleko.... ☹

peja
7. nov 2007

ahojte, ja sa hlasim po 100 rokoch 😝 😀

lily, to je krasne, ze dvojcatka 😵 😵 Ja by som asi bola v dobrom soku 😀

lessie? Jess? Elenitka?
bambulky, kde ste? co nove????

cicus, uz som tu 😉

rybca
7. nov 2007

Anit - preliecenie je dolezite, ja si myslim, ze aj moja nizka teplota bola dosledkom zapalu co som mala, lebo po antibiotikach mi teplota stupla a dokonca 8 dni pred mrchou mam 36,9, co som doteraz mavala max. 36,5

lily
7. nov 2007

Anit dakujem, si zlatunka 😵 Ty sa vzdy tak tesis, ze mi to hned zdvyhne naladu, aj keby co bolo. Neboj, ubehne to ako voda. O chvilku su Vianoce, potom Novy rok a jar za dverami. Dovtedy sa pekne o seba staraj, papkaj vitaminky, aby si bola pripravena na mimi. 😉
Peja, ved to aj bol sok! 😲 Ked ma lekar zavolal do ordinacie slovami "podte vy traja", nebolo mi vetko jedno... Ale teraz sa uz straaaaasne tesim.
Rybca ahoj 🙂 Ani Teba som dlho nevidela, ako sa dari? Vidim, ze BT poctivo merias 🙂

rybca
7. nov 2007

lily - ahoj, meriam meriam, tento cyklus to mam take divne, bo uz na 10 DC mi fertitilty oznacila ovulku a skutocne som mala vyssiu teplotu ako pri mrche, ale na 19 DC mi stupla az na 36,9..🙂 a dnes bola 36,76, tak som zvedava ako to dopadne..🙂

lily
7. nov 2007

V kazdom pripade drzim palceky 🙂
Babulky, behla som na net u muzicka v praci a uz konecne ideme domkov, tak sa lucim. Zase sa tu niekedy stavim Vas mrknut. Mozno uz zajtra 😅 Obcas mi chybate. Sup, sup snazilkovat, nech prejdete do tehu tem, aby sme sa stretavali. 🙂
Pekny dnicek.

andrea52
autor
7. nov 2007

cica si tu, ci nie?

peja
7. nov 2007

tuuuuuuu 😅

andrea52
autor
7. nov 2007

😀
si v robote este?,dufam ze nie...

peja
7. nov 2007

no to si pis, ze som 😠
ale robim si tak v pohodicke, ide to 😉 Lieky od bolesti mam pripravene, keby cosi... 🤐 Ale dufam, ze uz nebude treba, dufam, ze uz nikdy .... 😝

andrea52
autor
7. nov 2007

jeezis, padaj domov, oddychovat, pokrstit 😉

sloto
8. nov 2007

dobre ranko babulky. tak som smutna - mrcha dnes dorazila ☹ zase ☹
Len teraz ma zase trapi, preco mi tak velmi dlho meskala...Dufam, ze nemam nejaky zapal alebo co??!!

a2303
8. nov 2007

Dobré ránko 😵

Lily, Rybca, ďakujem ste zlaté 😵
Lily, pravdaže sa teším!!! 🙂 Musí to byť krásny poci, mať dve krásne miminká v brušku 😵 😵 😵 Dufam, že nám čoskoro ukážeš aj fotky 😵
Babulky, ja sa teším každej z Vás, lebo viem aká to musí byť radosť a každej z Vás držím palce!!!
Liečim sa a beriem calibrum babyplan. Tak dufam, že mi čas rýchlo ubehne 🙂
Neviem, čo je somnou ale asi som prechladla... ☹ Pred spaním chodím vždy cikať a v noci nikdy. Tuto noc som o 01:30 musela ísť cikať... Takže som smutná, asi prechladnutie...

Sloto, je mi to veľmi ľuto... nezájdeš k Dr? Ja by som asi išla..

peja
8. nov 2007

ahojte 😉

sloto, to sa stava, ze sa cyklus niekedy zmeni, ale ak si mavala pravidelne, vacsinou sa vrati do normalu, ja to mam tak 2-krat do roka, ze mi pride mrcha uplne odveci ... A nemusi to nic znamenat.... Ak nemas nijake ine tazkosti, tak je to podla mna ok 😉

lauritka
8. nov 2007

ahojte babule. od zajtra mam drobcekov v brusku 😵 drzkajte sa aj vy . 🤐

peja
8. nov 2007

lauri boooooooze fakt???? drzim moc moc palce !!!!!!! 😵 😵 😵

lisula
8. nov 2007

Ahojte kočky. Som ďalšia snažilka. Som rada,že môžem svasmi pokecať. Aspoń dúfam, že pokecáte aj somnou. ☹

leto79
8. nov 2007

lauri, veľm iveľmi ti budem držať palce 😉

lisula ahooooj

lisula
8. nov 2007

Lauritka držkám ti palce, nech vám to vyjde zajtra. 😀

lisula
8. nov 2007

Čauko.Vidím, že vy už intenzívne robkáte na mimi. Aj mi len nejak sa nedarí zatial. 😢

peja
8. nov 2007

lisula ahoj, my sme tu vsetky take, co sa nam nedari dost dlho .... 😉

lisula
8. nov 2007

Ajoj peja. My sa snažíme dva roky.Ale pol roka na asistentke. Dvakrát inseminácia ateraz ideme na umelku v decembri, aby sme mali pauzu po clostib.

a2303
8. nov 2007

Lauritka, to vážne??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Držím palce a určite sa ohlás!!!!!!!! 😵 😵 😵

Lisula, vitaj 🙂 Vitááám 🙂

lisula
8. nov 2007

Vítam aj ja 😀 Ako dlho sa snažíte baby? Odpíšete mi? hmmmm? Dikes.

peja
8. nov 2007

lisul, my uz takmer rok, zda sa mi to strasne dlho, ale viem, ze oproti inym babam je to este nic... Drzim palce, nech vam to umele vyjde 😉

leto79
8. nov 2007

lisula, my uz rok.... 😔