• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
lauri, tak to je super...
booooze, dens sa uz deju take veci, o akych sa nasim babkam ani nesnivalo - to je super :slight_smile:
12. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zase vsetko pichat a tak? a mrazacikovia ako dlho mozu ostat?
ja kebyze otehotniem tak asi hned chcem aj 2 pre pripad :pensive:
12. nov 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka potom sa uz nepicha, len sa beru tabletky na pripravu sliznice. auz ti ich len vlozia.
12. nov 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je super, ide to aj tak :dizzy_face: teraz uz len cakat :dizzy_face:
a plati sa to?
12. nov 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ten cely zakrok ? alebo len ked sa ide na vklad na tie zmrazene ?
12. nov 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem tak vseobecne, nemam ani potuchy :confused:
12. nov 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea zakrok preplaca poistova, ale doplacas za lieky, ja som doplacala 16 tisic. apotom ak mas ICSI doplacas sama plus zmrazenie. mna to vyslo na 31 tisic.
12. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, ale za tie orachy to stoji, ani ja by som nevahala...

A co je to ICSI?
12. nov 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam museli napichnut vajka spemriou, lebo pohyblivost nebola velmi dobra a nechcel riskovat, ze sa neoplodnia vies. to je ICSI. pichnu spermiu do vajicka priamo.
12. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac to robia ako?
12. nov 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechaju to plodnit same..pridaju do misky spermiej ku vajicku a cakaju kym sa oplodni samo.
12. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, to fakt? to su teda veci...
este ma zaujima, ako dopravia to vajko do maternice, ved musi mat cca 20 -24 mm, no nie? to nejako ho naberu do striekacky a potom ho tam vstreknu? nejde mi to do hlavy, ved krcok ma taku malinku dierku... :confused:
12. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto na to je taka tenucka hadicka. naberu tie dve oplodnene bunky do nej aj s takou trubickou a potom to len vstirekne do maternice. cec krcok ta uzka hadicka prejde v pohode. ved tie bunky su uplne malinkate. a vajicko tolkno nema..len folik..ono je trochu mensie :P vajicko je vo foliku este obklopebe vodou, plus tie vajicka cistia pred oplodnenim od ostatnych buniek.
12. nov 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no fakt, som si neuvedomila, ze folik nie je vajicko... A ten transfer sa tiez robi pod narkozou?
12. nov 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ..transfer trva len par minut, je to bezbolestne.
12. nov 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, tak ti pekne dakujem, uz je mi to uplne jasne... chcela som mat v tom jasno pre pripad, ze nas to neminie... Ale este dufam, ze sa nam podari prirodzene...
12. nov 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: leto nemas za co ;) ale nie je to nic strasne...myslela som, ze to bude horsie. akurat dost drahe no... :rolling_eyes:
12. nov 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, je to drahe, ale aj tak je to nezaplatenie... Ja by som bola ochotna zaplatit aj 50 tisíc, len aby som mala bábo... A myslím, ze je super, ze v dnesnej dobe dokaze veda takto pomoct... A s IVF je fak velka sanca :wink:
12. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ANO LETO ANI JA NELUTUJEM. :sweat_smile: dava mi to vacsiu nadej.
12. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, tak sa pekne vsetci traja opatrujte... ja sa lucim pre dnesok, este ma caka riad a ocista, tak sa lucim...

papa
12. nov 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leto. dakujem aj ty sa drz.
12. nov 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuj vcera mi padol net :angry:

no tak to je teda dost, ale ako leto hovori je to na nezaplatenie :wink: lauri drziim moc palce

este vkladam ten graf dufam ze to pojde :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/18aa52

ostatne babule kde ste?
13. nov 2007 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem preco mi to nejde :angry:
13. nov 2007 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ahoj. teploty tam stale nemas :fearful:
13. nov 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Včera som tu nebola, lebo som nič nestíhala :frowning2:

Ako sa máte???

Lauritka, tak ako??? Niečo cítiš??? Tak Ti držím palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Určite budú dve krásne miminká :slight_smile:
Nekúpiš si tehu test??? :slight_smile: Nepodlahneš? Ja by som to asi nevydržala :sweat_smile:

Andrejka, Ty máš mať kedy mrchu?
13. nov 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anit pravze sa citim ako keby mala dojst mrcha a ani teplota tomu nenaznacuje.. takze .. :frowning2:
13. nov 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka, ešte nebuď smutná... My na Teba myslíme a hroooooooooozne Ti držíme palce!!!
Moja spolužiačka (teraz je v druhom mesiaci) bola presvedčená, že mrcha príde. V kuse mala bolesti na mrchu, dokonca ešte aj v deň keď testovala (ona nás presviedčala, že nie je tehu) a mrcha už neprišla :wink:
Ešte nádej je vždy!!! Možno, že je ešte skoro niečo cítiť, nie?
13. nov 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej anit...ved este je skoro :slight_smile: :sweat_smile:
13. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bábiky :slight_smile:
lauri- sa tešíííím a držkám moc moc palčeky. Verím, že drobčekovia sa v maminke pekne zabývajú. Moc ti to prajem lauri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lessie..dajume aj ked chvilami ma chyta zla nalade, ze nic. potom zase , ze ano..no su to hrozne stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok