Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

elenita
14. nov 2007

rybca uuuplne 😀

rybca
14. nov 2007

elen - 🙂)))))))

emode
14. nov 2007

ahoj, ked vas tak citam, to som nevedela, ze sexik kratko po oplodneni alebo hniezdeni moze byt taky nebezpecny, ja tiez, vcera som si myslela, ze by to aj mohlo byt, i ked rano stale 37,2, priatel v noci nemohol spat 😉 a dnes uz dostavak krce a ruzovkasty vytok, no tak zas nic ☹

elenita
14. nov 2007

emode mohlo to byt to, ale aj nemusi........v kazdom pripade, ja by som to asi neriskovala, ak teda chcete babenko... 😔

rybca
14. nov 2007

emode - ked si vezmes, ze sa na zaciatku vajicko musi zahniezdit a napojit na tkanivo matky, tak kazdy vacsi otras mu v tom uhniezdovani moze branit..🙂 si tak myslim

elfa
14. nov 2007

Dakujem za odpovede. Ale nemyslite si, ze tak rychlo by predsa HCG hormon nezmizol? teda v pripade, ze by k otehotneniu doslo (test bol pozitivny)a potom by sa to nepodarilo?

peja
14. nov 2007

ahojte 😉

elenita
14. nov 2007

elfa praveze v tych zaciatkoch Ti potom hladina rychlo klesne...
peji ahoj 😉

peja
14. nov 2007

eleni, ako sa citite?? 😉 😵

elenita
14. nov 2007

peji nic moc....... 😅 permanentne celodenne nevolnosti, grckanie, nemozem si ani len umyt zuby 😅 , bolesti v podbrusku, extremna unava...ale odhliadnuc od toho vsetkeho super 😀

peja
14. nov 2007

celkom Ti rozumiem 😀 ja som mala jeden den grckaci minuly vikend a nebolo to nic prijemne.... 😝 Keby som aspon tehu, tak by mi to az tak nevadilo 😅 Tak pekne oddychujte, neboj, to prejde a potom to uz bude len krajsie a krajsie 😉

elenita
14. nov 2007

no a som na PN, ale stale musim robit a riesit kopu somarin, lebo na moje miesto nikto nie je 😠 to ma asi najviac vytaca 😠

peja
14. nov 2007

eleni, tak to presne aj ja, nemam ziadnu nahradu, aj teraz keby som PN, tak su nahrati, lebo ma nema kto zastupit..... 😠 Takze tiez si nosim pracu domov, ak treba.... 😖 Ale rob si pekne s kludom, ved oni pockaju.....budu musiet 😉

emode
14. nov 2007

dobre vediet, meska mi asi 5 dni, i ked pri mojom cykle je vsetko mozne 😒 lebo: v auguste som vysadila HA (3 mesiace), hned pna to som mala take divne pocity a velke prsia, meskala mi tyzden a tiez sme nejak neabstinovali, v podstate sme ani nemysleli, ze chceme malinke splodit, len ja som to mala niekde hlboko v mysli ulozene 🙂 druhy mesiac ziadne zvlastne priznaky, prisla hned na 28 den a teraz tento mesiac, zas meska, zas take divne pocity, BT zvysena stale, tak uvidim.

peja
14. nov 2007

emode, ale tie divne pocity nemusia byt tehotenske, ked si vysadila HAK, moze sa telo len vyrovnavat s hormonmi .... A ked meska po vysadeni, znamena to mozno aj to, ze nemas klasicky 28-dnovy cyklus, takze vobec to akoze nemusi meskat 😉

emode
14. nov 2007

peja, aj to moze byt, len si pamatam stavy, ked som nebrala HA, taketo nieco som predtym nezazila, ale asi starnem 😉, ved sa hadam raz podari 🙂

peja
14. nov 2007

emode, jasne, ze sa podari 😉 . Inak, fakt sa procesy v tele menia a ja si tiez hovorim, ze starnem 😀 Len sa od toho treba trosku odosobnit, aj ked je to tazke. Ale ja som sa to uz nejak po takmer roku neuspechu naucila... 😉

emode
14. nov 2007

peja, ako ste na to isli? merias si BT ? alebo len tak intuitivne? Nemam sa o tom velmi s kym porozpravat, mamina zatial netusi, oni by hned zacali, ze svadba a tak ... a tiez ma to vo vnutri trochu skrie, navonok o tom skor srandujeme s priatelom 🙂

rybca
14. nov 2007

emode - tak to si na tom rovnako ako ja, ja by som sa uz tiez vydala, ked sa uz snazime, ale priatel caka na spravnu chvilu a zartuje, ze mi povedal, ze to bude v tomto storoci..🙂

peja
14. nov 2007

emode,zo zaciatku som aj BT merala aj vsetko mozne a po asi 8 mesiacoch ma to preslo a ideme na to uplne intuitivne, verime, ze priroda nam pomoze,ked sa trosku posnazime 😀 😉
a nasi straaaaasne tuzia po vnucatku, tak mi je velmi luto, ze musia tak dlho cakat... ale verim, ze to pride 😵

a2303
14. nov 2007

Rybca, tak to si možeme ruky podať 😉

Viem, že Drahý mi už kupil prsteň 😨 keď sme boli v New Yourku ale ešte mi ho nedal.. čaká na správnu chvíľu...
Nevieš na čo čakajú????

rybca
14. nov 2007

Anit - tak to ja som minule narovinu drahemu povedala, ked spekuloval co s premijami, co za ne kupit, tak som mu povedala, ze snubny prsten pre mna..🙂 ale asi len mozem snivat..🙂

peja
14. nov 2007

dievcence, chlapom to vzdy dlhsie trva, aj mojmu trvalo, kym sa odhodlal 😉 A teraz sme svoji uz 3 roky 😵 A je to krasne, ja manzelstvo odporucam kazdemu .... 😉

elenita
14. nov 2007

no mna poziadal o ruku po 1.5 roku chodenia...ale v podstate som vedela, ze to bude, lebo sme sa akoby dohodli, ze prsten dostanem na 21. narodeniny 😅
no ale uz musim off, papa

rybca
14. nov 2007

no my uz 2 roky spolu byvame, takze to bude rovnake ci sme alebo nie sme zobrati, ale ja si myslim, ze poriadok v rodine musi byt a teda aj svadba, ale nepomozem si, obcas si posmutim kvoli tomu, vacsinou vsak sa snazim to brat sportovo, hlavne, ze som si nasla dobreho chlapa, ktory to so mnou vobec vydrzi..🙂

peja
14. nov 2007

my sme sa brali po 4,5 roku chodenia, z toho sme cca 3 roky spolu byvali... A nebojte sa, dockate sa 😉 Mozno skor, ako to budete cakat 😉

Anit a ty ako vies, ze uz kupil prsten? To by som nevydrzala, keby som vedela, ze ho ma, ja by som si ho asi vypytala 😀

emode
14. nov 2007

Rybca, ja som to tiez takto spravila, skombinovala som to s tridsiatkou, jemne naznacovalo, co by malo prist, a prisiel pekny zasnubny prsten 😀 a este sa aj posnazil a urobil divadlo pred nasimi, ked ma ziadal o ruku 😅
tak sme zacali spolu byvat, a kedze sa to kvalitativne posunulo dalej, clovek tak nejak podvedome zacne rozmyslat o rodine 🙂

a2303
14. nov 2007

Lebo som tam bola 😵 😵 😵

V Janurári to bude 7 rokov čo sme spolu a z toho 4 roky spolu žijeme. Mne je 24 a jemu 30 rokov. Už aj naši sa spytuju, že čo a kedy....?!?!?!
Ale nútiť ho nemožem. Som rada, že na jar začneme vobec snažilkovať...
Ale fakt neviem na čo čaká.... 😖

rybca
14. nov 2007

my sme spolu chodili len 2,5 mesiaca, ked som sa k nemu nastahovala..🙂 uz ma nebavilo kazde rano vstavat o piatej, aby som cestovala k nasim, vyvencit psa a potom do prace..🙂

emode
14. nov 2007

a este som zabudla 🙂 nasiel taky fajnovy datum, ze 11.11.2011 😠