Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

rybca
14. nov 2007

emode..🙂 ja by som ho pretrhla.........🙂))))

peja
14. nov 2007

Anit, asi na nejaku romantise prilezitost, napr. na Vianoce, Silvestra, alebo tak ... 😉 Mozno najdes pod stromcekom skatulku 😉

rybca
14. nov 2007

Anit - ten moj ma 35, sice uz bol raz zenaty, ale na snazenie sa dal nahovorit az potom ako som mu opakovala, ze uz nie som najmladsia, inac by este mal cas

a2303
14. nov 2007

Peja, aj ja dúfam.... 😖 Už by som ho tak nosila... Ten moj je v tomto ťažký prípad... fakt!!!

Emode, neuveríš ale ten 11.11.2011 povedal aj mne a zašiel ešte ďalej 😵
Čo študujú na nete dátumy??? 😀 😀 😀

emode
14. nov 2007

rybca, akoby som seba pocula, moj ma 36, donedavna u rodicov prebyval 😉 inak pohodak, ale presne toto iste som vysvetlovala, ked som vysadila HA a on zaregistroval moje opakovane informovanie o tom az po mesiaci ... ale zobral to sportovo, myslim, ze ked to pride, bude velmi rad, ze je "taky vykonny" 😀

a2303
14. nov 2007

Emod, snaženie aj to išlo ťažko. Minule ma už tak vytočil, že som ho poprosila aby mi na rovinu povedal ako to plánuje. Lebo ak mimi ešte nechce vobec, tak si aj ja život zariadim ináč. Nájdem si nejaké záľuby a nebudem sa na to upínať. Tak mi povedal, že okolo jari. Tak teraz čakám...

rybca
14. nov 2007

emode - ja sa niekedy citim, ze som v tom sama, ale mozno sa svojim postojom len brani sklamaniu a ze ked to pride, tak bude tiez rad..🙂

anit - my sme mali zase dohodu, ze od letnej dovolenky zacneme v july, mali sme ist hned 1. ale posunulo sa to na 7., ja som chcela uz 1. ist na ostro a on, ze nie, ze az na dovolenke, no co by si mu na to povedala?

a2303
14. nov 2007

Tu mužskú logiku nechápem!!!!
Tvoj bazíruje na pár dňoch a moj na 3 mesiacoch!!!
Čo je to za logiku???? ........................ 😀
Nemám slov na nich....

emode
14. nov 2007

rybca,
oni su fakt asi z jednej molekuly 🙂 ... moj chcel, aby sme este tuto sezonu lyzovali a babo si urobili na Malych Divoch 😒 (len vtedy, ak on plati 🙂 inak ja normalne nemam na take dovolenky ... )

a2303,
sme spolu takmer 4 roky, nechem ti radit, ze nemas tlacit, ale ja som tiez mala chvilky, ked som radsej nepovedala nic, venovali sme sa inym aktivitam, a prave, ked som ja prestala, on sa spamatal.

emode
14. nov 2007

este dodam: fakt si myslia, ze my sme stroje na vajicka 😝

rybca
14. nov 2007

tak tu nechapem ani ja, napr. prehlasujem si teraz k nemu trvale bydlisko, vravim, vezmime sa, nech to uz mam aj s menom, nie ze teraz vymenim obciansky, vodicsky, technicky, SPZtky a potom ked sa mu uraci si ma vziat, tak to absolvujem odznova, ale nie, tvrdohlavy ako taka mulica, keby mal na to aspon nejaky jasny dovod a nie len ten spravny cas..🙂

a2303
14. nov 2007

Emode, ja som už ticho... už ma to nebavilo... a je mi to pomaly aj jedno... Ja som mu povedala, že svadba nemusí byť ale potom bude dieťa na mojom mene. To sa mu už nepáčilo!!! Tak si vyber. Som ticho a čakám jar 😵
Rybca, kupili sme si pred rokom dom. Je to iný okres. On je tam už zahlásený ale ja ešte nie... Veď prečo mi to nesťažovať???
Som mu povedala, že sa prehlásim až keď sa vydám, nebudem to robiť dvakrát!!! A on, že v poriadku... Ale kedy, to nepovedal!!! No nezabiješ ho? 😀

emode
14. nov 2007

😀 😀 😀 presne tak, ked som si pred pol rokom kupovala auto, potrebovala som v obcianskom zmenit adresu, lebo uz davno byvam v inom meste, konci mi platnost pasu, tak som si trosku rypla, ze som ho radsej za tie poplatky mohla pozvat do Termal Parku 😀 tiez sa to dalo urobit jednym vrzom, ale ... chlapi su taki, skor si myslim, ze niektore rozhodnutia neprijimaju lahko ... 😕

rybca
14. nov 2007

anit - s tym menom som mu aj ja povedala a sa zhrozil, ci jeho rod vymrie po meci..🙂))))))))))

emode
14. nov 2007

a2303, mas to tazsie ... kolko ma rokov?

a2303
14. nov 2007

Veď aj moj!!! Neboj, až obledol!!! 😀 Neviem, čo si myslel. Že keď si ma nezoberie, tak budem bezdetná??? 😀
Hroza snimi!!! 😀
Teraz sa nahneváte, ale tešíma, že v tom niesom sama... 😵

a2303
14. nov 2007

Emode, som Anita 🙂

On má 30 🙂

Je straaaaaaašne tvrdohlavý... niekedy až veľmi...
jeho sestra videla prsteň čo mi kupil. Nadávala mu, či je normálny, že mi ho nedá.. A on nič... Že potom, keď príde správna chvíľa... 😠 No prote Lev. a ja som k tomu Baran 😉

rybca
14. nov 2007

no presne, vravim, ze mi nedovolia ani vyzdvihnut dieta zo skolky, ked sa nebude volat ako ja (v prehanani som majster, ked treba..🙂))

nehnevame sa, ja som tiez rada, ze v tom nie som sama..🙂

a2303
14. nov 2007

Rybca, dobre!!! 😀

karkulka55
14. nov 2007

jee kocky,prepacte ze sa sem tak vtieram, ale ako keby som citala o sebe 😎 ale totalne...a to som si myslela ze len ja som taka potrestana 😅

a2303
14. nov 2007

Rybca a to fakt nechcel snažilkovať od 1. až od 7.ho??? 😠

rybca
14. nov 2007

a dufam, ze ma nepoziada ked budem v tom, velka a okruhlucka..🙂

a2303
14. nov 2007

Ahoj Karkulka 🙂
No nie, je nás viacej 😀
Asi by sme mali založiť klub 😀

rybca
14. nov 2007

Anit - to fakt...🙂 aj ked to bral skor ako srandu a aby mi spravil napriek asi..🙂

karkulka55
14. nov 2007

no asi ano 😀 MK bude klubovňa 😀
ja som mojmu minule povedala ze keby som ostala tehotna slobodna tak nedovolim aby sa moje dieta volalo inak ako ja, a on ze sak mu dame dve priezviska 😲 😠 no budem decko morit dvomi priezviskami, prd!

rybca
14. nov 2007

karkulka - spravne si mu..🙂 cak nech si nemyslia, ze bude vsetko po ich..🙂

a2303
14. nov 2007

Presne tak!!! 🙂

a2303
14. nov 2007

Baby, na dnes končím. Idem po 3 mesiacoch kaderníčke, konečne!!!
Už vyzerám ako strašiak do maku 😀

Majte sa krásne a prajem Vám veľmi pekný večer!!! Ahojte 😵

karkulka55
14. nov 2007

Ahojky anit! 😵

rybca
14. nov 2007

ahoj ani..🙂