Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
11. okt 2007

Dobré ránko 😵 😵 😵

Ako sa máte???
Ja budem dnes asi trošku pomalá a oťapená... Večer sme mali návštevu a potom som do 00:30 robila vyprážaný karfiol a ryžu na dnes (na obed)...
Tak ledva žijem....

Jess, príznaky??? Aké boli? 🙂

lessie
11. okt 2007

peji-vedela som, že dáš 16. Lessidora sa nikdy nemýli. Idem na to. Vidím to tu jasne, bude z teba maminka v roku 2008 a vidím tu zase osmičku, takže termín by si mala mať v auguste. Takže predpovedám ti, že budeš augustovka 2008. Ale vážne, žiadne pochybnosti. U teba mi vyšla jasná osmička a celý rok 2008 by mal byť pre teba šťastný. Bude to tak.

lauritka
11. okt 2007

🙂 ahojte babule..tak uz som oficialna stimunalantka na ivf. dnes mi pichli prvu hormonalnu inekciu 😀

libeth
11. okt 2007

dobre ranko kocky 😵
podbrusko pobolieva, ale ja ju cakam, zahrava sa somnou 😒 Dnes som vynimocne merala a o pol siestej som mala 36.8 a to je asi malo, nie?

lauritka
11. okt 2007

libi a ake mavas poovulacne normalne ?

jess28
11. okt 2007

baby tu sa to hýbe!!!!
Anit - príznaky? Uf, no mala som celý týždeň pre termínom mrchy bruchabolenie - tak som už bola hotová z toho, že príde, 28DC - som mala taký jednorázový hnedý výtok - to som si už šupla vložku, že je tu, už sa rozbieha a samozrejme som sa ľutovala, že to nevyšlo. No a potom už žiaden výtok nič. To bolo v stredu - v nedeľu som testla a vyšlo to. Teraz ma už asi týždeň neskutočne bolia bradavky a cikať chodím aj 2-3 za noc. Inak nič.

alex21
11. okt 2007

lauri tak gratulujem. Konečne sa to pohlo 😵
lessie čo to tu robíte za čarovanie 😅

jess28
11. okt 2007

Libi -nemusí to byť málo. Možno pre teba 36,8 je zvýšená teplotka . A sú tu kočky, ktorým teplotka na konci klesla a až neskôr stúpla a sú tehulinky.
Alex - lessie veští.

lauritka
11. okt 2007

jessik nech to uz vyjde ;) alex vidim, ze ty tehulkujes bez problemov co ? :D

jess28
11. okt 2007

Lauritka - ďakujem moc, aj ja dúfam, že tentokrát to bude bezproblémové.

a2303
11. okt 2007

Jess, super!!! 🙂
Prajem Ti krásne tehulkovanie 😵 😵 😵

Lessie, vyveštíš mi? 😅

alex21
11. okt 2007

lauri tehulkovanie je bez problémov. ale teraz som mala dva týždne nadchu, kašel a bolelo ma hrdlo a ked som už začala byt v poriadku tak ma chytili hnačky a vrátila sa mi teplota. Takže teraz som doma už tretí týžden. A včera už som bola dosť smutna lebo som už dva dni necítila miminko a bála som sa že mu tie hnačky alebo niečo ine ublížilo ale teraz ma začalo riadne kopkať tak sa vytešujem že je sa hlási. 😵 Asi bolo tiež unavené.

lauritka
11. okt 2007

😀 jeeej to musi byt pocit ked kopka ;) uprimne ti zavidim, dufam, ze aj ja to budem v najblizsej buducnosti citit ;)

jess28
11. okt 2007

Lauri - tak ako dnes už lessie spomínala - na Vianoce, sedíme pri stromčeku všetky s vyloženými nohami, hladkáme si brušká a vytešujeme sa zo zdravučkých fazuliniek.
Anit, ďakujem moooc. Uf, keby ten strach nebol taký veľký, aby som si to tehulinkovanie vedela vychutnať.

libeth
11. okt 2007

lauri, jess - kedze neviem kedy bola ovu, lebo just tento mesiac nemeriam, ale aj tak tu uz mrcha mala byt. Ked mam mat mrchu tak mavam teplotu 36.5 a nizsie. A prsia ma bolia tak 6 tyzdnov a moc, ale nie bradavky, len prsia. Tak ja fakt neviem.

lessie - cotak vyvestit nam vsetkym ? 😎 Ale len to pekne, prosim. 😵

jess28
11. okt 2007

Libi - tak máš teplotku zvýšenú. To je dobré znamenie. A každá má iné príznaky. Ja som to za príznaky nepovažovala a tie prsia (bradavky) ma bolia teraz.
Lessie a čo ty? Ako to vyzerá s tebou? Tebe kto vyveští?
My ti všetky veštíme, že tú mrchu, ktorú si mala - bola tá posledná! Bola u teba, aby sa s tebou rozlúčila, teraz išla na 9 mesačnú dofču, takže môžeš byť v pohodičke a kľude, všetko je ok.

lessie
11. okt 2007

babuľky moje-veštím vám všetkým, vidím to tu jasne napísané, kočíkujeme všetky v roku 2008 naše miminká. Je to tu čierne na bielom, takže niet o čom. Rok 2008 je náš šťastný. 😉
Laurit-som rada a držkám palčeky.

a2303
11. okt 2007

Libeth, ja by som na Tvojom mieste asi nestovala.. 😨

a2303
11. okt 2007

Libeth, ako to, že Ťa bolia prsia 6 týždňov?
To v kuse???

peja
11. okt 2007

lessie, ty si zlaticko 😵 😵

lauri, drzim palce, moc, nech to zvladas co najlepsie a nech vajka pekne rastuuuuuuuu 😉

alex a tebe drzim palce, aby si uz bola ok, zdravucka, aj s miminkom 😉

alex21
11. okt 2007

lauri je to naozaj dobrý pocit a hlavne ked v noci chceš spat a začneš mu vysvetlovať že je noc a že v noci sa spinká. 😀
kočky nebojte zažijete ho všetky.
Idem si zas trošku lahnuť. Tak sa majte 😉

lessie
11. okt 2007

kukuk, mám nové foto. To je to more, pri ktorom som tiež neotehotnela.

lessie
11. okt 2007

peji-jednoducho sa na to priprav, že v tých horúčavách, budeš chodiť s velikánskym brušiskom 😎 .

libeth
11. okt 2007

lessie - super, takze maminy 2008, to znie paradne 😎 😀

anit - no zacali ma boliet na dovolenke na konci augusta, a odvtedy stale, len cez mrchu to trosku zoslablo a hned sa aj vratilo. Jedina vyhoda je, ze su vacsie. Asi mam posahane hormony.

peja
11. okt 2007

lessinka, uz teraz sa na to tesiiiiiiim 😵
a kraaaaasne more, kde ste boli??

lessie
11. okt 2007

peji-áno, krásne je, ale neprajné 😀 . Boli sme v Bulharsku.
libi-mne sa to nezdá, nebudeš ty ozaj tehu???

a2303
11. okt 2007

Libeth a mala si mrchu normálnu???
To sa mi nezdá, aby Ťa v kuse boleli prsia...
Nie babenky? Čo poviete?
Aj mňa bolia... asi od 15 DC (dnes som 18 DC)

libeth
11. okt 2007

lesie - bolo by to super, ale nemyslim si. Stale sa chodim na wc kontrolovat a furt nic, uy si pripadam jak cvok, jediny kto z kanclu chodi na wc som len ja. 😀

google
11. okt 2007

baby, je cisto teoreticky mozen byt "v tom" - mrcha sice meska len od vcera, teplotka je len 36,4 (inak BT nemeriam, len nahmatkovo pred MS) a boli ma brucho ako pred menzesom. asi moc nie, ze? podla mna nizka teplota

jess28
11. okt 2007

Libi - tú kontrolu na wc robím aj ja. A furt v jednom kuse. Ucikávam ako malé šteňa. A furt so strachom kukám na nohavičky.
Google - hmm, no tepltoka je dosť nízka, ale každá sme iná. Kým neprišla mrcha, nič nie je stratené.