Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

altiala
25. nov 2007

Vyvolavacku nedali. Bola som na pozorovani, ale...to pozorovanie bolo asi take, ze...som prisla v piatok, ked ma bolelo tak, ze sa mi tazko chodilo a nikto nic, v nedelu mi prisli pichnut injekciu, ked som sa opytala naco, tak proti bolesti...tak som povedala, ze bolesti uz nemam, napisali, ze som odmietla 😒
Povedali mi tolko, ze tehotna nie ste. Ale opytali sa ma, ste si ista?
A pustili domov s tym, ze...tehotenstvo vylucene. Toto je cela moja sprava.

sandrika
25. nov 2007

altiala tak to je fakt strašný prístup, je mi to ľúto..

altiala
25. nov 2007

Mama vravi, ze mozno mysleli, ze mam 15 🙂 lebo tak vyzeram a preto sa ma stale vypytovali, ci som si ista, ze nie som tehotna 😀
Ale prvy den povedali, ze tam asi je nejaky utvar....no potom sa o tom mlcalo. Moja mama aj sestra mali rakovinu krcka maternice...nerozumiem, preco ma na toto nevysetrili.

andrea52
autor
26. nov 2007

ahojte krasavice 😵

kde ste vsetky??? 😵

lauritka
26. nov 2007

ahojki nesiel konik 🙄

andrea52
autor
26. nov 2007

vsimla som si 😀
tak ako si dopadla??? som zvedava 😅

lauritka
26. nov 2007

este nijak mojka. vysledky az poobede. ale ciarocka je od piatku silnejsia.

andrea52
autor
26. nov 2007

vyyyborne sa tesim, tak teraz uz len zmenit pass, dufam ze po obebe tam uz bude nejake tt 😵

lauritka
26. nov 2007

este nezmenim, az po uzv..ja som poverciva 🙂

andrea52
autor
26. nov 2007

ok laurit, siilno drzim paluchy nech to dopadne dobre, potom ta uz musim nasledovat ja a ostane baby, tie to tu flakaju 😝

lauritka
26. nov 2007

😵 dakujem andrejka, no uz by bolo bacase 🙂 nech mame pod stromcekom najkrasie darceky na svete 🙂

peja
26. nov 2007

helou, ja nic neflakam 😝 😀
caf cicus 😉 ako???

lauri, neboj, bude to dobreeeeee 😵 Moc drzim palce! 😉

lauritka
26. nov 2007

😵 peja ahoj..trochu mi lepi, ale verim, ze to islo hore. uz nemozem mat taku smolu. 🙂

fabiana
26. nov 2007

Lauri, daj vedieť, ako dopadol testík... moc moc na teba myslím!!! 😀 Neštikúta sa ti? xi xi

lauritka
26. nov 2007

🙂 ahoj fabi.jasne napisem. 😉

peja
26. nov 2007

lauri, neboj, ked silnie palicka na teste,nie je o com.... 😵 Len mas v brusku maleho lenoska 😅 ide mu to pomalsie, no co uz ... 😉

lauritka
26. nov 2007

peji a prave som pozerla cinsky kalendar , podla toho by som mala mat chlapceka ale podla prstena{ to je take vestenie} 🙂 ..by malo byt prve dievcatko. tak som velmi zvedava 🙂

peja
26. nov 2007

aj ja som zvedava, ale tipujem babu 😀

lauritka
26. nov 2007

🙂 preco peja ?

peja
26. nov 2007

neviem, k tebe sa hodi dievcatko, to po prve, a po druhe, baby su vacsie bojovnicky 😉 tak aj preto 😎

lauritka
26. nov 2007

aha 😉 tak dufam, ze to moja mala nevzdaaa. ved ja som uz 38 DC.. 😅

peja
26. nov 2007

urcite nevzda, ved je to tvoja dcera, aka matka, taka lauritka 😀

lauritka
26. nov 2007

😀 peja 😀

lisula
26. nov 2007

Caute baby konečne som sa dostala k vám. Neblahoželám ti lauri až jak bude na svete, aby ti všetko vyšlo podla predstáv. Drž sa, aby sa udržalo-li?

elenita
26. nov 2007

Ahojte babulky! Laurit, Ty si jasna.....super 🙂

lauritka
26. nov 2007

🙂 jasna budem az poobede. zom na ihlach, co mi povie setricka. uffff...ale snazim sa myzliet pozitivne. 🙂

elenita
26. nov 2007

ale neboj moja...ved druha / silnie....a to uz nie je len tak 😉 velmi sa tesim aj za Teba.

lisula
26. nov 2007

Už sa to v laborke mieša celé, už tam vyskakuje pozitívum uvidíš.

lauritka
26. nov 2007

🙂 lisul tak som velmi zvedava 😉 dakujem za drzanie palcekov.

elenita
26. nov 2007

inak laurit, ale je to super, ze vysledku mate este v ten isty den...lebo ja napr. v Galante som musela vzdy cakat tyzden 😖