• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
Super laurit, budeme si to prezivat pekne spolu.........a co Ty vies, mozno aj s dvojickami :wink:
26. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies aj, kolko bolo HCG tento raz?
26. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano stuplo na 100, co je v norme od piatku. uz ma neobhednali na dalsiu krv, tak asi to je tak ako ma byt :slight_smile: uz rovno na prvy UZV .
26. nov 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina :slight_smile: . Je to super pocit, ze? :slight_smile: Ja sa neviem dockat UZV, co mam 4.12., a Ty si este par dni po mne...no nevydrzala by som to :grinning:
26. nov 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este to tak ani necitim, ale to urcite pride, a hlavne ked to uvidim na uzv :wink:
26. nov 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tak obcas manzel povie alebo napise do sms, ja mu obcas napisem ako oslovenie do sms ocko, ale oslovit ho tak v reale zatial nedokazem :sweat_smile:
26. nov 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to je mileee..
26. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lauri takže ti blahoželám k tým mrňouskom. papik a drž sa aby si neprechladla náhodou. len pekne v teplúčku.
26. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusul dakujem ti pekne, no ja uz mam prechladnutie za sebou, teraz som si posledne tri dni vyptrpela :sweat_smile:
26. nov 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurinka - Maminka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM Z CELÉHO SRDCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to nevedia, či sú dvaja drobci alebo jeden? :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :wink:
26. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laurit, este raz gratulujeme a asi sa na chvilku odmlcime... :slight_smile:
26. nov 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalujem anit..este nemozu vediet, este je velmi skoro, to sa ukaze na prvom uzv. ale podla tych nizkych hodnot si nemyslim, zeby boli dvojicky, to byva vyssie hcg :slight_smile:
26. nov 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, tak je to čierne na boelom, veľmi sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pekne sa opatrujte, nestresuj, pripravuj sa na tie najkrajšie vianoce :wink:

Jáj, to musí byť krásny pocit v :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a konečne sú prelomené ľady, tak odovzdaj svoje inventárne číslo, alebo vieš čo, zahoď ho rovno do koša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj leto ... :sweat_smile: dakujem pekneee.este nech to dotiahneme do stastneho konca :slight_smile:
27. nov 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
lauri, mame tu z teba vsetky obrovsku radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peji ahoj, co mas nove?
27. nov 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja nic, cakam.... :pensive: som 28 DC a dnes rano som po sto rokoch zmerala teplotku, tak 37,0... Ale to u mna nic neznamena a priznaky tiez ziadne...
a ty ako?
27. nov 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peji, ja podobne, som 29. DC, mrcha ma natahuje svinucha, bolia ma ciciny a trosku aj podbrusko, ale najviac ma bolelo vcera, to som myslela, ze umrem, len na WCko som chodila, ze mrcha uz musi byt... A dnes dajak pomenej ma boli...

ale mrcha pride, lebo mam teplotny pokles...

http://www.fertilityfriend.com/home/1a8103
27. nov 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto takze poctivo merias ? :slight_smile: peja ja som uz zabudla. vy ste potom ako riesili ten spg? vam tiez nevysiel dobry, ze ? dalej ste uz nerobili vysetrenia?
27. nov 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ano, podstivo meriam...
27. nov 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mas pekny grafik :wink: uvidime, co zajtra tvoja teplotka...
ja som vcera tiez mala totalne mrchovske pocity, tiez som stale chodila na WC, lebo zvycajne mi mrcha chodi na 27 DC, dnes je to v pohode, ale u mna to prebieha kadejako, takze ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dnes nepride urcite, to viem podla BT, mozno zajtra-pozajtra...
27. nov 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka :slight_smile:
peji, leto - tak ako sme si povedali, otvárate augustovky. Žiadne pochybnosti.
Písala som jess, len ešte mi neodpísala. Hneď ako dá vedieť sa ozvem.
Lauri-jasnačka, že som dala vedieť tú krásnu novinu.
Ja som dnes 6DC, takže tak.
27. nov 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lessie, ty si zlaticko :dizzy_face:
a zdravime jessinku, ze uz nam tu chyba :wink: Nevies, dokedy bude PN??
27. nov 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujuem less. baby tak by som chcela, aby ste uz aj vy boli tehule. toto ma byt plodny rok, este stihate :slight_smile:
27. nov 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peji-neviem dokedy, dúfam, že sa mi čím skôr ozve.
27. nov 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri-aj ja chcem aby sme už boli všetky tehule.
U nás to asi nepôjde po dobrom :confounded:
Tieto vianoce ja asi hladkať bruško zas nebudem. :cry:
27. nov 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lessie a prisli ti na chybu ?
27. nov 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lessinka, este stale stihas !!! :wink:
a ked nie, tak si to zariadime po Novom roku ako Lauri :wink: :dizzy_face:
27. nov 2007 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peji vrele odporucam :grinning:
27. nov 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok