Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
29. nov 2007

peji 😨

andrea52
autor
29. nov 2007

cicus ip 😉

ako myslis rozbehlo?? ved mrcha nikde, ci?? teplota moze klesnut 😉 a vies co, ja ti tu slavnostne prisaham ze najblizsie tehule budeme my z tejto temy a budeme sa volat tehule zo som v tom 😉 😀
laurit nas pride potom pozriet 😉

peja
29. nov 2007

adi, mrcha sa rozbieha, dnes tu bude ako na koni, to sa po tych dvoch dnoch spinenia (aj ked vysokej BT) dalo cakat....

andrea52
autor
29. nov 2007

petus nesmuut, viem ako sa citis, neboj sa budu vianocne darceky 😉

lauritka
29. nov 2007

este mate december 🙂 tak sa posnazte a napiste mikulasovi 😉 nech vam donesie miminko pod stromcek.

peja
29. nov 2007

lauri, aj osobne by som sla na severny pol, keby som veddela, ze mi to pomoze 😀 😀

lucia121
29. nov 2007

peja,nemusis na severny pol, staci do CARu. 🙂

peja
29. nov 2007

luci, Santa ma pobocky? 😀 😀
mas vybrane kraaaasne mena pre miminko 😉

lauritka
29. nov 2007

😀 aj ja som thoho nazoru, peji vies uz kolko mame tehuliek po ivf ???? 😅

peja
29. nov 2007

lauri, ja som uz rozhodnuta, v januari ideme.....
ale bojim bojim, ze ma doki posle najskor na laparku, potom 3-krat IUI a az potom dovoli IVF, to sa nacakaaaam 🙄

lucia121
29. nov 2007

dakujem, ja som sa 3 roky nemohla nakopnut na IVF-prve dieta mam prirodzene s tym istym muzom-a teraz velmi lutujem, ze som tolko cakala.
nasla som super centrum a 10 tyzdnov od prvej navstevy som mala pozit. test.

peja
29. nov 2007

luci tak to bola ina rychlovka, to je super!!! 😵
ja som sa s tym akosi nevedela vyrovnat, ze by som tomu musela pomahat, stale som dufala (aj este trosicku dufam), ze to pojde aj po dobrom.... 😔 No ale .... ked sa neda, tak sa neda... uvidime...

andrea52
autor
29. nov 2007

😲 😲 vy tu uz riesite tehu??? ja sa pridavam, inak mozem objednat nejake lietadlo, pripadne bus k tomu santovi, pojde nas viac, usetrime na nafte, kedze je zas od dneska o 40 ha vyssie 😠 😀

luci blahozelam,a naozaj krasne mena 😵

lauritka
29. nov 2007

peji nemusis ist na laparku, ved staci, ze muz nema dobry spg. vtedy nema vyznam ani IUI. povedz, ze chces rovno IVF. a zalezi od lekara, co napise do ziadosti pre poistovnu, aby to schvalila.

andrea52
autor
29. nov 2007

kocky a este aky je roudiel medzi IVF a IUI 😕

peja
29. nov 2007

luci, inak aj ja sa chystam do Ferticentu 😉 A ked citam, aku mali u teba uspesnost.... nie je o com 😀

peja
29. nov 2007

lauri, mangel boli 3-krat na spg, naposledy v septembri a vysledok bol cim dalej tym lepsi ....takze neviem. Ale oni si budu robit aj svoj, tak uvidime, ci a ako sa dohodneme ....

cicus IUI = inseminacia (zavedu len spermijky do maternice) a IVF - oplodnenie mimo tela 😉

andrea52
autor
29. nov 2007

ahaaa, dik za ozrejmenie pojmov 😉

lauritka
29. nov 2007

peji tak mu povedz, nech sa trochu zhorsi 😀 potom ta nebudu nahanat do IUI. a ty si ok? tam ti sice aj tak urobia hormonalny profil.

lucia121
29. nov 2007

IUI je inseminacia, pri ktorej ti do maternice v ten "spravny cas" vstreknu muzove spermie.
IVF je, ked tebe po stimulacii vajecnikov odoberu vajicka, muz odovzda spermie, oni ich "zababru" spolu, a embrio ti vlozia do maternice.

lauritka
29. nov 2007

luci citis brusko kazdy den ? lebo ja nie stale 😕

peja
29. nov 2007

lauri, ja by som mala byt ok, aspon moja lekarka to tvrdi, ona mi robila hormonalny profil, mala som vyssi prolaktin, ale to je uz skoro rok, po liekoch sa mi to dalo do normalu. Uvidime, ci vianocny cas v novom bytiku spravi nejake zazraky 😀 alebo aspon nova postel 😀 😀 Ale najskor sa musim vyhrabat z pracovnych stresov...

lucia121
29. nov 2007

peji, bez ohladu na vysledok je to najlepsie centrum v BA.
somnou boli vo ferti v 1.tyzdni 4 baby na IVF a vsetky su tehotne 🙂

lauritka
29. nov 2007

🙂 peji , ten prolaktin je nic, aj ja som mala. no ved uvidis 🙂 ale ako hovori lucia, netreba to odkladat. naozaj je to vsetko uplne v pohode..cele ivf.

peja
29. nov 2007

baby, idem v januari, uz ste ma presvedcili uplne 😀 😵

lucia121
29. nov 2007

uz ma boli len sem tam, ale tusim mi dneska zacina byt zle od zaludka..

lauritka
29. nov 2007

🙂 luci🙂 presne tak to zacalo kolegyni...nevolnosti od 7 tyzdna, takze ja budem mat este tyzden pokoj ;) dnes zacinam 6-ty. 🙂

lucia121
29. nov 2007

ja kazdu nahovaram, nic to neni, a myslim si ,ze rodit na dochodku tiez neni bohvieco 🙂 aj moja naj kamoska ide v januari. 🙂

peja
29. nov 2007

luci, potrebovala si aj od svojej lekarky nejake odporucacie papiere?

lauritka
29. nov 2007

peji mne napisal moj lekar..prosim o zaradenie do programu IVF 😅