• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
Leguanik, ano od Marca :slight_smile:
V Marci mám aj narodky :slight_smile:
Tak, už len 3 mrchy.... :grinning: :grinning: :grinning:

Moja, Ty si určite tehu :slight_smile:
Uvidíš, že 06/12 budeš mať krásny // darček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taaaaaaaaaaaaaaaaakto Ti držím palce!!!
4. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luritka, s akým krémikom si natieraš bruško???
Ako sa volá?
4. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam ho mam v albume, tiez od firmy aloe :slight_smile:
4. dec 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ten kremik je na strie? alebo je vyživujúci?
4. dec 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nesibe tomu tu nejako? zamrrza mi to, alebo ma to vyhodi...nechapem.... :angry:

Anit - ty si rybicky? jeeej moja maminka je, to je dobré znamenie, mam ludi rybky rada.... :wink:
jéj to jake by bolo super, keby som miláškovi dala k mikuláškovy tehutest s dvomi // :grinning: do botičky ze?
Ale bojím sa ze nie :frowning2:

Laurit? a tie kremiky je dobre kremovat od zaciatku? to je na to aby sa ti nenatiahla koza ze? aby bola pruzna, ze?
4. dec 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri, ako na skusenejsiu sa na teba obraciam s prosbou, ci nepopises priebeh krcka pocas cyklu...:slight_smile:
4. dec 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tybca pred ovulaciou je krcok makky pootvoreny a je vysoko. par dni po ovu sa predlzi smerom dole,je tvrdsi a uzatvoreny. ak si tehu , tak taky zostane.
ak nie, tak pred MSsa zase trochu skrati, zmakne , ale hlavne sa to ocko pootvori :slight_smile:
ufam, ze som ti to vysvetlila jasne :dizzy_face:
4. dec 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, rozumiem, zatial je dolu a tvrdy a mam mrchovske pocity
4. dec 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hlavne nech sa neotvara...mne zvykol maknut pred MS asi dva-tri dni.
4. dec 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosijem ho...:slight_smile:)))))))))))))))))))))
4. dec 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: rybca..a teplotu merias ?
4. dec 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je uplne dole, cak kukni: http://www.fertilityfriend.com/home/1c7d1a
4. dec 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda ja som jelen z tvojho grafu :grinning: este ani ovulku si nemala. skace ti to ako na horskej drahe :slight_smile:
4. dec 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovulka uz asi bola, len som nemerala tak ju nevie vyznacit..:slight_smile:
4. dec 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a preco si myslis, ze bola..z tych teplot by som si to teda netrufala tvrdit :slight_smile:
4. dec 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca nebola si na hormonalnom profile?
4. dec 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som mala hlien, robili mi ho pred dvoma rokmi a bol v poho
4. dec 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zlatik ale dva roky je dlha doba :slight_smile: a hlien sam o sebe nemusi este znacit, ze ovulka prebehla. ak sa pokusate o mimi, tak radsej si daj urobit profil este raz. mas to velmi rozhadzane, ja by som povedala,ze nemas v poriadku hormony, aj minuly cyklus si mala velmi kratku lutelanu fazu.
aby si potom nebola mesiac co mesiac sklamana .
4. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, no k doktorke pojdem v januari na novu kultivaciu, tak jej vezmem aj grafy
4. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som ti nasla zaujimavy clanok, tak skus mrknut :wink:
http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
4. dec 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dik..:slight_smile:
4. dec 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave..:slight_smile: ale este skusim pomerat teplotu ortutovym teplomerom, lebo v digi mi dochadza baterka, mozno aj tym boli teploty ovplyvnene
4. dec 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko krasavice :dizzy_face:

tak ako sa mate?nieco nove???
5. dec 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
caf cicus :dizzy_face:
ja nic nove, len konecne trosku klud v praci a zuby bez zubneho kamena :cry: :grinning:
5. dec 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink: Ako sa máte.
Peji ako v novom bytíku
5. dec 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alex,
jeej ved ty o chvilu rodis! uz si na materskej?

v novom bytiku super, len to zariadovanie nam ide strasne pomalicky - ked uz konecne najdeme nieco, co sa nam paci, dodacie lehoty su dost dlhe... Ale inak ok, vytesujem sa cim dalej, tym viac... Len este vymalovat musime .. a potom to uz bude uplne dokonale :sweat_smile:
5. dec 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie na materskej som ešte neni. Ešte by som mala chodiť 2 týždne do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a až potom. Len mne sa už vôbec nechce a keby sa mal zopakovať minulý týžden poladovica a sneh tak ani nehovorím. V piatok chcem ist k lekárke aby ma do vianoc vypísala na PN. Tak dúfam, že nebude proti a budem pekne doma v teplučku a hlavne nebudem musieť stávať o piatej a cestovať.
No a s bytom radšej neponáhlaj a vyber si čo sa ti páči aj keby to malo trvať dlhšie. My sme spálnu nemali 4 mesiace lebo som si nič nevedela vybrat a vybrala som si až na výstave nábytku. A ešte sme ju kupili aj za akciovu cenu a doteraz nebanujem. To čakanie stálo za to :dizzy_face:
5. dec 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spalnu sme mali ako prvu, to som chcela mat doma este pred tym ako sa prestahujeme, inak by sme nemali na com spat :grinning: Teda - slo len o postel, nocne stoliky mame zatial povodne a vstavane skrine sme uz mali .... Konecne mame aj v kuchyni stol a stolicky, v pracovni PC stolik, objednanu sedacku do obyvky + konecne sme nasli aj zvysok, co sa nam paci, len to bude vsetko az v januari. A ja som uz chcela mat pekne ´Vianoce v novom. Ale neva, budu buduci rok :wink: A pokracujeme chodbou, chceme dorobit vstavane skrine a do toho sa mi teda vobec nechce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech ta doki pekne vypise, uz je nacase doma oddychovat s bruskom a vychutnavat si vianocnu atmosku :dizzy_face: :sweat_smile:
5. dec 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tou vianočnou atmosférou to bude trošku horšie lebo tak som sa tešila že napečiem koláčiky a všelijaké dobrotky a potom sa budem len vyvalovať a papkať. Ale doki my všetko zakázal lebo zistil, že mám tehu cukrovku. Tak teraz musim byt na dietke. :confounded: Žiadne sladkosti a ani nič z bielej muky. Len celozrnne pečivá a chlieb. No ale ukludnujem sa tým, že to bude mat aspon tu výhodu, že nepriberiem. :grinning:
5. dec 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok