Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
5. dec 2007

ahojte krasavice 😵
alex booze tebe to ale rastiee 😵 😵 a ten chlapcek???

cica to ja mam zas taky frmol 😝 inak u dr, vse ok, dala mi duphaston a kyselinu listovu a M sa pytal na kontrolu spg, takze po novom roku mam naklusat znova, ale ze uz ako tehotna mi povedala 😀

peja
5. dec 2007

jej, cidus, tesim, ze vse ok, no vidis, som ti to hovorila 😉 😅
aj my ideme po novom roku ... do Ferticentu ... a tiez by som mohla uz ako tehotna.. Ale to by som uz teda ani nemusela nikam ist 😀

alex tak tehu-cukrovka? chuuuuuda.. ale neboj, buduci rok si to vynahradis 😉

andrea52
autor
5. dec 2007

cica ja si myslim ze aj my pojdeme do nejake centra, ale neviem kde, kedze ty si priamo v BA, mas to ok, len my budeme musiet cestovat, ale zatial to nechavam tak, teda akty uz budes tehula tak toriesim aj ja a menim prechodne bydlisko u vas 😀 😀

sandrika
5. dec 2007

Ahojte dievčence 😀

alex21
5. dec 2007

ahoj adi. takže už máš príkazom byť tehu 😀
No dufam, že to bude dievčatko aby sme sa doma nemuseli hádať 😀 . Ale občas sa mužovi vyhrážam, že ak bude chlapček tak dám meno po svojom pretože on tam nebude lebo nechce ist k pôrodu. Ja chcem Patrika on chce Jakubka ale vyzerá to tak že to asi nakoniec bude Lukáš.
Práve zistilo že o nom písem lebo začalo kopkať a všetkych vás pozdravuje a chce aby ste čo najskôr boli tehulky aby sa potom malo s kým hrávať. 😉

andrea52
autor
5. dec 2007

sandriiii 😵 20tt 😵 to je parada 😵

alex pekne ho pozdravuj,a povedz ze nech odkaze tym hore, ze nech si konecne pohnu, lebo my sa tu na nich velmi tesime 😵
ani si nevies predstavit ako by som si to priala, ale este som rozhodnuta pockat aspon do aprila a potom to budem riesit, dufam ze nebudemmusiet tak dlho cakat 😔

sandrika
5. dec 2007

Alex aj náš bude Lukáš ak to bude chlapček ako si myslím, zajtra budem vedieť ak sa drobček ukáže

alex21
5. dec 2007

adi skusim mu dohovorit aby to tam hore vybavil.

Sandrika inak ako sa máš. Ako to celé prežívaš.

sandrika
5. dec 2007

caves alex už fajn, ale bolo zle 3 krát som krvácala tak som furt skončila na pohotovosti , potom mi bývalo strašne zle, dosť som zvracala , najhoršie bolo, keď mi bolo hrozne nevolno a "nechcelo to ísť von"2 x som si muisela pomôcť , lebo som myslela, že sa zbláznim a potom som sa bála o mimi, no to je našťastie v poriadku dokonca aj po havárii čo sme mali s Mestkou hromadnou dopravou po prevezení sanitkou do nemopcnice mi našli len nejaké staré krvné zrazeniny inak všetko ok drobec mal vtedy v 17 tt 16,6 cm a kývalo mi 🙂 tak som šťastná, že nakoniec všetko dobre dopadlo a už mi nebýva ani zle akurát som začala dosť jesť hlôavne po večery jem aj 3 hod vkuse. Zatiaľ som pribrala3,5 kg..

peja
5. dec 2007

alex a pri ktorom mene zacal kopkat???? 😉
ja budem vyberat meno (ak raz ...)aj tymto sposobom, ked sa ozve, ze nejake chce 😀

cicus, beriem ta za slovo, dovtedy uz budete mat aj na com spinkaaaaat 😉
Inak tusim najblizsie mas Martin, nie?

alex21
5. dec 2007

sandrika tak dúfam, že už všetko zle je za tebou a už nebude žiadne krvácanie ani nič podobné
vidíš peja tak to ma nenapadlo takto sledovať. Asi to vyskušame v jeden den mu budeme hovorit jedným menom druhý druhým a uvidíme ake si vyberie.
Kočky lučim sa musim robit výplaty a za chvílu chcem vybehnut pozriet do Ružinova priestory pôrodnice. Tak sa majte pekne a držte sa. A pozdravujte jess.

peja
5. dec 2007

alex, maj sa krasne aj ty, teda vy 😉 a drzte sa 😉

peja
5. dec 2007

a kde je nasa lessidora? 😉 uz sa tu davno neukazala ☹

leguanik
5. dec 2007

Ahojte babmulky, ste tu?

Ja som to vcera nevydrzala a urobila som test, co myslite ako to dopadlo?

leguanik
5. dec 2007

sandri - ta nehoda bola taka vazna? no hlavne ze ste s mimi v poriadku, treba si davat pozor, alebo napisat si nejaku etiketu, ja som tehulka tak so mnou opatrne a pozor 🙂

alex - ty ides rodit do ruzinova? kamoska tam rodila...to mas najblizsei?

andrea52
autor
5. dec 2007

legu to co su za otazky? hadam nam oznamis vysledok nie??

cica hej martin, ako sa ma nenapadne chces zbavit 😀 😀 😀

leguanik
5. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby mala som tam vcera vecer //

ale moc tomu neverim, ani neviem preco, taky zvlastny pocit, a zaroven uzasny, dnes spravim este jeden....

peja
5. dec 2007

leguuuu ty si ale, takto nas natahovat
vecer // - no ty si jasnaaaaaaaa 😉 😵

cica, ale si ma odhalila 😀 😝 😀 😀 😀

leguanik
5. dec 2007

A to som hovorila miláškovi, že ked to tento krat nevyjde, tak si dame pauzu na pol roka a vybavene...a takto to dopadlo, ale aj tak este je skoro kricat, este je to v tichosti 😝

som zvedava dnes, akoze ked som mala vecer // to je dobre?

lauritka
5. dec 2007

😀 leguanik ak boli vecer dve -rano budu este krajsie // 😀 gratulujemmmmmmmmmmm 😵 😵 😵

leguanik
5. dec 2007

Tam boli tak strasne vyrazne // ze az mi je to divne, a to mi mala prist vcera uz mrcha a hned na prvy den take jasne? to je nejsak skoro nie?

peja
5. dec 2007

legu, to neries 😉 mas to tam cervene/ruzove na bielom 😀 😉

leguanik
5. dec 2007

nooo to mam 😀 ...a teraz mam ist babulky kedy k dokymu? alebo co mam teraz dalej robit? ja som jak pojašená teraz 😅

leguanik
5. dec 2007

http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli... super stranka som ju nasla, je tam opisany kazdy tyzden tehotenstva a kalkulacka...tam hore...pozrite si to 🙂

a2303
5. dec 2007

Ahoj Leguánik

Zo srdca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Bože, ako sa s Tebou teším 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Rýchlo nám opíš príznaky 🙂

Som baran 😉

leguanik
5. dec 2007

Ahoj Anit...dakujeeem...aj ja sa tesim aj nie, tak zmiesano neviem, asi neverím.... 😨
Ja tomu fakt neverím a neviem co dalej, hihi....dneska spravime este jeden testík a cez vik dalsi a potom zavolam asi dokimu a poviem mu to...nie?

Co ja viem? priznaky? Ani ziadne, len to bolenie prsnikov-bradaviek, potom podbrusko ma bolelo aj boli, ale uz nie tak, akoby ma niekto do neho silno udrel, na tvary sa mi vecer objavuju take cervene skrvny, po celych lícach akoby ma slko spalilo - hihi ale neviem aké....a inak nic asi, ja neviem...este je asi skoro...

Tak nebudem s tebou v marci 😒 , nevadí?

baran je moja sister..ona je 8.4.

a2303
5. dec 2007

Moja, nevadí, ja viem, že v Marci budeš isto primne stáť s veľkým krásnym bruškom a podporíš ma 😉
Som naozaj šťastná!!! Drahý to už vie?

leguanik
5. dec 2007

Ale ano vie to...boli sme na vianocnej akcii z prace, prisli sme neskoro a sli sme sa spolu sprchovat on sa spršil a ja som si testla...potom som mu podala test a obaja sme mali usmev od ucha k uchu, on ze to co znamena ked su tam dve? ja ze no ze budeme mat asi mimi 😀
Ale nikomu inemu to vraviet nechcem, je prilis skoro, mozno nasi dostanu pod stromcek po jednej botičke 🙂

rybca
5. dec 2007

leguanik a krize necitis?

ahoj anit..🙂

leguanik
5. dec 2007

ahoj Rybca, kríze zatial nie...ale som strasne unavená....ja teraz nemozem jazdit na koníkovi zeee? ☹ rok 😔