Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
7. dec 2007

Ahojte baby...ako v piatok? ja som si dnes prispala 😀 , vobec sa mi nechce stavat....rano ma bolela aj hlava, neviem asi zmena pocasia....

Laurit uz sa tu velmi neukazujes, dostanes po prdeli 🤐 , napis nam svoje pocity a ci mas nejake priznaky hm?

peja
7. dec 2007

ahoj legu 😉
ja mam zatial fajny piatocek, ale pssssst, aby som to nezakrikla 😀

peja
7. dec 2007

ale budem cez vikend bez muzika, tak mi bude aj trosku smutno .... 😔

leguanik
7. dec 2007

peji, aspon si oddychnes, neboj to aj dobre padne....aj ked ti bude smutno aspon sa na seba budete tesit nie?
Co ide na sluzobku? ci jako?
aaaa ako si ty na tom? kolko DC? aka BT? a tak dalej? my niektoré mame strašný vírus a nakazíme vás.....takze ziadne protilátky nebrat jovan? 😀

peja
7. dec 2007

legu 😀
mangel ide svojmu otcovi na 50-ku a ja idem k nasim, radsej ... 😒
inak som dnes 10 DC asi, lebo mrcha sa mi tak strasne divne rozbiehala, ze ani neviem, ako to mam ratat. A BT sa mi nechce merat 😝 A ziadne protilatky neberiem, furt sa pcham medzi virusonosicov, tak cakam, ze sa nieco nalepi 😅 Uz by sa na ozaj po roku patrilo 😔

leguanik
7. dec 2007

peji a to preco? preco nejdes s nim? nemas sa moc v laske so svokrovcami?
mne posledna mrcha co som dostala 6.novembra prisla o 5dni skorej, co sa mi nikdy nestalo, tiez divne nie?

Hej po roku by sa aj patrilo to je fakt....pockaj idem von poslat ti neco dobre? cez zavrete okno to tazko prejde...tak chod aj ty von.... 😀

peja
7. dec 2007

legu, so svokrovcami som vychadzala dobre, so svokrou stale, ale .... to je na dlho, svokor si nasiel frajerku a teraz s nou caka dieta, takze nemam chut s nim nieco oslavovat... 😝

idem radsej von chytat tie virusy 😀

lauritka
7. dec 2007

leguanik ahoj..prepac riesili sme jedna babu, ktora ma teraz problemy po ivf.
ja sa mam zatial dobre, aj ked mam malu dusicku ako dopadne uzv. nevolnosti nemam , len som skor hladna :P to jest stale nieco musim zobnut. aspon kazde dve hodiny. 🙂

leguanik
7. dec 2007

Peji ahaaa, tak to ano....ani ja by som asi nesla....ved neva aspon sa nemusis rozculovat a odychnes si doma nie? ja by som to brala 🙂

Laurit, a ziadna unava? bolenie prsnikov? nic podobne?
papaj vela ovocicka a zeleninky...a Calibrum babyplan mas?

peja
7. dec 2007

legu, ja sa tesim, idem k nasim, s maminou budeme nakupovat vianocne darceky, nam nieco do bytiku, mozno piect nejake kolaciky vianocne .. 😉 A malicke odlucenie naozaj nezaskodi ....

lauritka
7. dec 2007

leguanik ja beriem ine vitaminky ;) od tej firmy aloe vera. ano prsia ma bolia na dotyk, aj ked lezim na boku 🙂 a to dost. no a unavena som viac to je pravda. akurat , ze nemam ziadne nevolnosti 😕 mozno ak prezijem teraz tento 7. tyzden , tak uz ani nepridu ;)vacsinou zacinaju teraz...

peja
7. dec 2007

lauri, radsej nech nechodia 😉 Uz si si kvoli miminku vytrpela dost, nevolnosti by ta mohli obist 🙂 Uz by malo byt len krasne cakanie 😵

lauritka
7. dec 2007

peja ja budem len rada, ak to bude bezproblemove tehu 😀 ved som sa predsa tolko davala dokopy s aloe a vsetkymi tymi vitaminmi hihihihh.

leguanik
7. dec 2007

peji - rada by som si to s tebou vymenila, take chvile s maminou su prijemne, halvne ak uz spolu nebyvate ze? 😉

Laurit-presne tak nevolnosti nech nechodia, ja zatial nemam...dufam, ze tiez nebudu, nemam to rada.....
A testikovala si uz? ci nie? ako to dopadlo?

Inak baby ja rozmyslam ci sa zobrat alebo nie s drahym, nechcem to moc nasilu ze rychlo rychlo lebo sme tahu....myslite ze to nebude zle ak pockame a budeme mat svadbu uz aj s mimcom? hm?

lauritka
7. dec 2007

ano testikovala dnes, druha ciarka sa hend zacala zjavovat , co ma velmi potesilo, lebo predtym som cakala dlhsie ;)
ale aj tak nie su rovnako silne..tak neviem. 😕 ale hlavne, ze neslabne 😅 ale ani sa necudujm z tokych hormonov v tele 😀
beriem estrofem, duphaston a utreogestan 😖

peja
7. dec 2007

legu, nasi kamarati sa brali teraz v lete, ich Emmka mala prave 3 roky. Dietatko nie je dovod na svadbu 😉 A este k tomu mozes dlhsie poberat materske 😉

leguanik
7. dec 2007

ano? je to teda vyhodnejsie ak budem slobodna mumi? dobre...lebo to naozaj nechcem silit ze rychlo rychlo, my sme sa chceli brat tak na zaciatku leta, ale s bruskom to necem....radsej nech je maličká s nami potom 😵 ..bude z nej družicka hihi....

Laurit ty toho beries nejak vela...ale ak musis musis,, co uz....
A volala som k dr. buduci tyzden v pondelok a stredu je tam od 13,00 do pol 3 do kelu to musim ist cez obed, radsej by som rano n a siedmu..ale co uz....asi by som mala ist na potvrdenie ze? a nech cumne ci je malunke ok, ze?

lauritka
7. dec 2007

no musim do prveho uzv a potom sa uvidi.

a2303
7. dec 2007

Ahojte Moje,
dnes mám hrozný frmol... dufam, že sa sem dostanem.
Zatial Vám prajem krásny Piatok 😵

peja
7. dec 2007

juj, babule, ja dnes koncim
prajem Vam vsetkym krasny vikendik!!! 😉

leguanik
7. dec 2007

taky tak babiky aj ja uz idem, a po vikendiku nech tu mame hlasenie novych tehuliek 😀

a2303
7. dec 2007

Ako Vám je hej 😉

Baby, na mňa sa dnes zosypali všetky problémy v práci... 😢
Už fakt nevládzem ani rozmýšlať a to tu ešte pobudnem.... ☹

Ale Vám prajem veľmi pekné tehulkovský a snažilkovský víkendík!!! 😵 😵

Ahojte 😵 😵 😵

peja
8. dec 2007

dobry den,
strasi tu niekto ókrem mna? 😀 😉

leguanik
10. dec 2007

Ahojte babulky....

Anit a co sa stalo? ake problemy? ber ich s nadhladom a nenervač sa dobre? aj tak sa to nevyriesi tym ze sa s tym budes stresovat, ja viem ze je to tazke, ale aspon to skus jo?
A inak uz by si mohla zacat brat aj Calibrum Babyplan, ked sa chces uz o tri mesiace snazit, to su tabletky na prvy trimester vitaminky, ale mali by sa brat aj pred pocatim...uz pri snazeni...

Inak baby, pobolieva ma obcas podbrusko a nekedy picha vajecnik, myslite ze je to v poriadku? je to normalne pri tehulkovani? ze nekedy boli brusko?

lauritka
10. dec 2007

ahojte..leguanik ano ej to normalne, aj som take mavala..ako keby tlaky a sem tam ma pichol aj vajecnik 🙂

peja
10. dec 2007

ahojte,
Lauri, ty mas zajtra ten velkyyy DEN 😵 😵
uz sa tesim na infosky 😉

a2303
10. dec 2007

Dobré ránko 🙂 Ahoj Leguanik, ahoj Lauritka 😵

Leguanik, ďakujem.. Ja viem, že stres nerobí dobre ale v Piatok to bol fakt hrozný deň. Vyskytol sa mi taký problém na ktorý som nevidela nijaké riešenie a také sa ešte nestalo... 4 hodiny mi trvalo, kým som na niečo prišla. A to je najhoršie, že vieš, že to musíš poriešiť lebo robotu nemožeš odvolať. Ale už je lepšie... 😉 ešte som to definitívne nevyriešila ale po víkende som kľudná a oddýchnutá 🙂
Calibrum už beriem 😵

Moja, pobolievanie je ok 🙂 Babenko si robí miesto 🙂

leguanik
10. dec 2007

Laurit, ty mas zajtra velky DEN? tak to aj ja sa tesim a som zvedava na infosky, ty ides na sono ze? jeeejda to som zvedava....

Peji vy ako? snaizlkovanie prebiehalo? 🙂 o sto - tristo?

Anit tak to som rada ze si sa ukludnila, s chladnou hlavou sa vsetko riesi lepsie, a nenechaj sa vytocit, a dostat do uzkych....vsetko ma nejake riesenie vzdy...jo? a zivot bez prekazok nikam nevedie - tak isto ako v praci tak aj inde 😀

Ok baby dakujem, ja som sa len bala, ze ci to tak ma byt alebo nie..to pichanie a bolenie bruska, nooo malé škvŕňatko si robí pelíšek a porádek 😀

peja
10. dec 2007

legu, od piatku som bola bez muzika, takze nic nebolo ☹
ani neviem, kedy je-bola-ma byt ovu.. Nechce sa mi merat BT ale zajtra mozno zmeram, nech viem, na com som .... 😔

lauritka
10. dec 2007

🙂 ano dam vediet ;)