Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
10. dec 2007

peja - ahá sak ano hovorila si ze bol u rodicov, tak dnes zacinate nie? tak dneska aj zajtra aj pozajtra povinne dobehnut vikend - rozumíš?! 😀

peja
10. dec 2007

legu, rozkaz 😀 som dnes bud 13 DC alebo 15 DC, tak uvidime 😉 Skor si myslim, ze som uz po ovulke, lebo ma dnes zacali brutalne boliet prsia... 😝

leguanik
10. dec 2007

no do prdele...neva za pokus to stoji, inak ja som pocula ze ovulka by mala byt tyzden pred mrchou....ze niektore otehotneju vtedy, ale to je u kazdeej zeny asi indi-vindi ze?

inak viete ake nervy? boli sme s konmi v sobotu na vychadzke cez mosty a tak - to chodievame na taku krokovku a ideme cez most a jeden kreten na kamione zacal na nas tak strasne trubit, ze sa nam kone poplasili a robili bordel, bola som rada, ze to dobre dopadlo, tak strasne som nadavala - to kreten nevie co moze sposobit, ved kone su plache zvierata od jakziva nie? ja som tak nadavala jak pohan, este teraz ked som tehula mi budu robit zle...ku.vy...no ne? 🙄

peja
10. dec 2007

ovu tyzden pred mrchou asi nie - to by bola prilis kratka lutealna faza, to by sa nemalo vajko kedy uhniezdit.... ja cakam mrchu az po Vianociach

neznasam bezohladnych debilov soferov !!! 😠 😠 😠 Akoze to je fakt chore trubit na kone, idiot....

a2303
10. dec 2007

Legu, to vážne? Ešte dobre, že sa nič nestalo...
Chudáčik koník...

a2303
10. dec 2007

Ahoj Peji, tak dnes možete dohánať 🙂 😵 😉

a2303
10. dec 2007

Bežím na poštu, zatial sa majte 🙂

peja
10. dec 2007

anit, no uvidime, aka bude chut a naladicka vecer 😀

leguanik
10. dec 2007

noo a ten moj je este k tomu mladý žrebec, takze o to horsie....keby si nasiel kona na prednej kapote potom by nadaval...hnusák blbý

Ja so mala strasnu chut na pizzu dnes a nakoniec mali zatvorene tak som skoncila s mcdonaldom na stole 😀 , nie moc zdrave ja viem, ale troska nezaskodi...

presne peja musi dohanat....a ty anit budes dohanat v marci 😅

andrea52
autor
11. dec 2007

dobre ranko krasavice 😵

tak ako sa mate? co nove???
laurit silno drziime palce 😉

ciiica 😀

lauritka
11. dec 2007

babule hlasim zatila len dutinku 5mm. dalsi uzv 4.1...po tom IVF to mam vsetko akesi posunute 🙄 neviem v ktorom tyzdni som..podla MS to absolutne nevychadza.ale lekar povedal, ze to vyzera dobre 🙂

peja
11. dec 2007

dobre ranko damy 😉
cica no konecne, kde sa flakas???? 😀

lauriiii, pisala som ti do 1. sono vysetrenia, nezamyslaj sa nad tyzdnami 😉

lauritka
11. dec 2007

no len si ani neviem nastavit pas 🙂

peja
11. dec 2007

lauri, ty odbornicka na BT, cely cas som nemerala, len 😀 dnes rano som mala 36,8, moze to znamenat, ze vcera bola ovu? lebo podla minulych merani vyskocila po ovulke teplota cez 37, ocakavam ze aj zajtra to tak bude....

lauritka
11. dec 2007

no moze byt, ale podla tej jednej hodnoty peji..to sa moze aj menit kazdy mesiac..

peja
11. dec 2007

ja viem, to len tak pre info iba 😅 Totiz, vobec neviem, ktory DC som, lebo mrcha sa mi rozbiehala strasne divne a neviem, odkedy mam zacat pocitat cyklus, ale je to +-2 dni, takze ovu mohla byt 13DC alebo 15DC, co mi aj tak vychadza, ze byva... teda byvala, ked som kedysi pravidelne merala... ale skor ten 15 ako 13 DC No, v kazdom pripade sme to pre istotu poistili 😀

lauritka
11. dec 2007

peja to hlavne ;) ze ste sa snazili..ostatne uz je na prirode ;)

peja
11. dec 2007

ved to lauri, potvory male neporiadne.... a 9 mesacny wellness pobyt je stale v ponuke a nikto sa nechyta 😠 😀 Ale zacnem hladkat brusko, mozno ich este ukecam 😀

leguanik
11. dec 2007

ahojte babky....

Laurit, takze 5mm vravis? 🙂 , no pekne a kedy si zmenis v profile tt?

Peji, tak super ze ste poistili, drzim palec nech uz mrcha ani nechodi, aj dneska poistite jo?
A inak vies co som urobila ja? som povedala ked to teraz nevyjde, tak si dame pol roka pauzu a krpatý anjlik sa zlakol a rychlo prisiel 😀 , skus to aj ty tak....

lauritka
11. dec 2007

leguannik uz som si zmenila ale podla toho som len v 5 tyzdni + 😕

andrea52
autor
11. dec 2007

caffte 😵 😀
lauri blahozelaaam 😵 neboj sa vsetko bude vporiadku, tak ako ma byt 😉 hlavne ze tam, je,davaj si pozor na seba 😉
cica, tak len isti, dufam ze to bude teraz to najvhodnejsie obdobie na welness 😀 ja som tiez na tom tak, neviem ako Bt teraz nemeriam, ale dnes som 21 DC a vcera teplota 36,7 a bol to pokles, musel byt 😀 😀

inak dnes som sa dozvedela, ze kamoska je tehotna, 😝

lauritka
11. dec 2007

ja musim mat stale vsetko komplikovane 😀

emode
11. dec 2007

Ahoj babulky,
lauritka, drzim palce, ja som si vcera robila test, negat, tak len dufam, ze to bolo este skoro, graf mam pekny, len nech sa teplota drzi, dnes poklesla z 37,1 na 37., 11 den po Ov, rano mi byva na zvracanie, len co otvorim chladnicku. Tak neviem, som strasne netrpezliva a stale na to myslim.

lessie
11. dec 2007

ahojte zlatíčka moje 🙂
Mám hrozne veľa roboty, nestíham s vami ani koníkovať. 😠
Lauri-moc moc blahoželám, super. 😵
Babuľky aj ja mám veľa noviniek,ako sme dopadli a čo nás čaká,tak napíšem, keď bude viac času, je to na dlhšie.
Zatim papa

peja
11. dec 2007

lauri, ty len vela citas 😀

hlavne nas tesi zistenie, ze po snazilkovani mangel podava perfektne sportove vykony, takze musime "trenovat" 😀 Potom je spokojnost na oboch stranach 😵 A hladkam brusko, potvorky male 😀

cica, to bol pokles ako vysityyyyy 😉

legu, ja si to tak neviem povedat, furt verim v zazraky 😔

lauritka
11. dec 2007

lessie tak dufam, ze tie novinky su , ze si tehu ;)
amode skus est pockat dva dni a otestuj znova ;)

peja
11. dec 2007

lessie, zlaticko, ahoooj,
sme zvedave, rychlo sa vrat a napis 😉

andrea52
autor
11. dec 2007

lessie ahooj 😵 😵
cica aj ja si tom myslim 😀 😀 aj ked uz neverim na nic 😝

emode, testovala si skoro 😉 😉

lessie
11. dec 2007

babuľky veď robota počká, idem sa chvíľku venovať vám. 🙂
lauri moja-ale kdeže tehu, to už ani neverím že ten pocit ja niekedy zažijem. To by musel byť obrovský ale obrovský zázrak.
Takže drahý bol na SPG-záver: ženy by mali pred ním utekať, má ich mnoho a veľmi rýchle. Takže problém je u mňa.
Bola som už aj u svojho dokiho a pozrel na drahého výsledy a hneď ma išiel objednať na laparku 😖 😢
Ani HP mi nechce robiť, ani nič, rovno pod nože. Je to normálne??? 😢
Bojim,bojim

andrea52
autor
11. dec 2007

no baby, volala som na gyndu a mam asi zle vysledky, lebo mi posiela recept, ale sestricka mi nepovedala co a ako, len si mam vybrat lieky, no porazi ma 😒