Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

greenlight
21. dec 2007

ahojte baby, chcem sa opytat aka je pravdepodobnost ze otehotnie zena ked ma plodne dni, a ked otehotnie kedy sa mozu prejavit prve priznaky ze je v tom?? moze to byt aj tyzden po tom ze bude zena unavena,prespi cele dni, toci sa jej lava...boli v podbrusku ako pred ms?? alebo to bude skor prechladnutie? lebo ja mam tieto priznaky a mavame s priatelom nechraneny sex, teda dava si pozor...a uslo nam nieco naposledy...a podla vypoctov som mala plodne dni...ale prednedavnom som ukoncila hormonalnu antikoncepciu, hovori sa ze istu dobu po tom take tri mesiace je zena chranena este pred oplodnenim..ale hovori sa aj to ze je najplodnejsia tri mesiace po vynechani hormonal antikoncepcie..tak co je pravda?

greenlight
21. dec 2007

neni tu nikto kto by povedal co si myli??

mamartinka
21. dec 2007

greenlight rejdi si do rubriky osemnastok snaziliek a tam ti baby poradia skorej.pekny vecer zelam.robila si si testik.aj ked myslim ze tie tvoje priznaky urcite z tehotenstvom suhlasia.ked nahodou si v tom tak ti zavidim.my sa snazime roka zatial nic.

greenlight
21. dec 2007

preco mam prejst do rubriky osemnastok?tu su baby neporadia? a nevies ci nahodou sa to moze prejavit uz po tyzdni,? teda ta spavost po cely den atd....urcite pride cas kazdej z nas ked to pride takze mozno sa nesnazit a pride to necakane, hm? mi sa nesnazime...teda priatel by chcel velmi, a neviem raz ano a raz nie....kebyze to pride tak by nebol problem....

lauritka
22. dec 2007

green unava moze a nemusi byt priznakom tehu..ale najistejsie bude ak vyskusas test s vysokou citlivostou. niektore baby uz po tyzdni citia, ze su tehu ale je to individualne. to ti fakt nikto nevyvesti, najidealnejsi je testik. 😉 a ked vam nieso uslo, tak sa kludne moze stat, ze otehotnies, hlavne ked si prestala brat HK: vtedy si nachylnejsia.

fabiana
22. dec 2007

Greenlight, po vysadení HA žena určite nie je už chránená pred tehotenstvom, ak vysadíš, plodnosť sa hneď obnoví za predpokladu, že si zdravá. Práveže sa hovorí, že po vysadení HA žena ľahšie otehotnie. Ak ste mali nechránený styk počas plodných dní, kľudne sa mimi mohlo podariť, mojej bývalej kolegyni manžel tiež povedal, že si bude dávať pozor a dnes sa to "dávanie pozor" volá Deniska. 🙂 Príznakom tehu môže byť únava a pobolievanie v podbrušku a niektoré to môžu cítiť aj po týždni, ono žena má taký šiesty zmysel, ktorý jej to našepká...

vejinka
22. dec 2007

mne to uz sepka...pol roka..a nic 😒

vejinka
22. dec 2007

a ozaj dnes..skoro cely den revem..ale nie koli bolestiam bruska alebo niecoho ineho ale bolesti duse...velmi mi chybaju rodicia idu vianoce a cim su blizsie tym to tazsie znasam..dnes ma musela svokra utesovat az take zle to so mnou bolo...a potom sa rozplakala aj ona lebo jej tiez chyba mama..ale jej umrela..a moja je cca 5 km odomna..ale dostat sa k nej je ako vyhral v lote..nemame auto a busy idu biedne tak sme len plakali a plakali..a navyse dnes sa mi nic nedari vykypela mi kapusta na obed ..znicila som gumovu stierku a svokor si zacal zo mna robit srandu..a baaac revala som zasa..sama nechapem ako ma take neico moze rozhodit 😢

fabiana
22. dec 2007

Ja viem, Veji, je to ťažké... hlavne keď po niečom túžime a nedarí sa... ☹
Ja mávam tiež občas deň blbec, vyzúrim sa, čo mi je ľúto, ale potom je fajn... Aj mne chýba rodina, moja mama ani nebude doma na Vianoce, je ďaleko preďaleko (ale našťastie vždy dosť blízko, pokiaľ máme jedna druhú 😉 ), ale keby bola len 5 km odo mňa, tak ma nič nezastaví a skrátka by som sa tam dostala nejakým spôsobom. 😉

sandrika
23. dec 2007

Ahojte dievčatá, viem, že je to ťažké , ale prosím snažte sa na to tak nemyslieť, prestane si merať tú hlúpu BT a užívajte si a vtedy to príde. Ja som sa snažila 3 roky a potom, keď sme sa chystali už s manželom do Nórska pracovať otehotnela som ani neviem ako. Všetkým vám prajem krásne vianoce a plodný rok 2008. Veľa šťastia. Vynde to každej z vás, len musí prísť ten správny čas.

vejinka
26. dec 2007

no uz ma to preslo..a je dobre..uvidime do kedy

leguanik
27. dec 2007

ahojte baby prajem krásne povianoce 😀 ....
akko sa mate?
my fajn, u nas doma sa cez vianoce plakalo, ale boli to slzy stastia, no to bolo neco to vam poviem 😵 ...nasi dostali vraj ten najkrajsi darcek...

A je to tak, prestante si merat teplotu a sustredit sa berte tot tak ze aj ked to pride o rok...snazte sa nadalej, ale nekladte tomu velky doraz a nedufajte, ono to vtedy pride...ako u nas, tiez som povedala ked to tento krat nevyjde dame si pol roka pauzu a uvidime...a ono to vyslo..uz som ani neverila 😀

a2303
27. dec 2007

Ahojte 🙂

Legu, tak si rozdávala papučky? 😵 To muselo byť krásne 🙂
Ako sa máš? Zle Ti nie je? Kedy ideš k Dr?

Ja sa mám celkom fajn, len som trošku unavená...Už aj herpes mi vyšiel ☹
Dnes dúfam, budem v práci len chvíľku

leguanik
27. dec 2007

ahoj Anit 😵

Tak k dr. idem zajtra na 9.00 hod. to idem na taku vstupnu akokeby prehliadku, asi dostanem uz tehu knizku 😅 .... a urcite uvidim malinke, nemozem si zabudnut klucik, ak by to neslo vytlacit nech mi to ulozi....aj drahy chce ist so mnou, to som rada 😵

Hej dostali papucky so stuzkou vianoce 07 deduškovi, ... babičke, tetuške, krstnej mame....no a vsetci sa velmi tesili az plakali ani ja som sa neudrzala slz, a mamina si na vianocny stol pri veceri polozila papucku a ze aj ona bude s nami uz papat.... 😀

Zle mi nieje, ale obcas trosku tak tazko, ale nevracala som este, ani nechcem......

a ako pokracuje liecenie? ide to? ci nie? herpes? takze mas horucku vsak? uz len dve mrchy 😀

a2303
27. dec 2007

Legu, tak som rada!!!!!! Veľmi sa s Tebou teším!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Fotky nám zajtra ukážeš? 🙂 Už som taká zvedavá!!!!!
To je super, že nevrackáš... Nech Ti to tak aj zostane.

Ja neviem čo mi je, asi som sa príliš vyčerpala za posledné dni. Bolo toho dosť.. Horúčku ja nikdy nemávam, max. vnútornú. Ale teraz som taká nesvoja... ☹
Lieky beriem, tak potom uvidíme. Už aj ja to počítam 🙂 Už len 2 mrchy!!! 😀 😀 😀
Dufam, že mi čas rychlo ubehne 🙂

leguanik
27. dec 2007

Anit, uvidim ked bude fotka tak hej ukazem, a rada 😉 ...inak pocula som ze ked zena vraca tak ze je to zdrave tehotenstvo takze ked ja nezvracam tak potom to moje je akéééé????? 🙄

no ved hej herpes je vnutorna horucka....tusim nie? ja sice nemavam ale apson som tak pocula.....
Mozno aj z tych liekov mas ine pocity a si z nich unavena...mozu na teba tak poobit....uz len 1 a pol mrchy zachvilu povies... 🙂

a2303
27. dec 2007

Moja, všetko je ok 🙂
Moja mamina somnou prevracala celé tehotenstvo, s mojím bratom ani raz. A obaja sem ok 🙂 Dokonca moj brat má lepšie zdravie a imunitu ak ja 🙂
Podľa mňa to su len babské reči 😉

Jaaaaaj, ani si nevieš predstaviť ako už čakám snažilkovanie 🙂
Už aby to bolo....

katy2
27. dec 2007

Ahojte!
Leguanik, gratulujem 😵 😵 😵
Anit, ty sa daj dokopy, nech sa mozete zacat naplno snazit 😉

maxii
27. dec 2007

cauko Anit🙂))

nezabudni, cakame spolocne🙂))

a2303
27. dec 2007

Ahojte 🙂

Maxii, viem čakáme spolu 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tebe sa to nezdá dlho? 🙂

a2303
27. dec 2007

Bábiky, na dnes končím 🙂 Idem domkov

Majte sa krásne!!! A držím palce 🙂

ahojte 🙂

maxii
27. dec 2007

aj ano, ale uz sa to blizi🙂))

marec je tu za chvilku🙂

peja
2. jan 2008

dobre ranko krasky,
prajem Vam vsetkym stastny novy rok 😉 Tehulkam zdrave babatka a snazilkam fazulky do bruska 😵

lauritka
2. jan 2008

ahojte..vam som este nepisala... musela som ist na potrat..mimi nerastlo..vianoce som stravila v nemocke. plus mi zistili, ze mam nejaky zvlastny tvar maternice, takze musim ist na hsg vysetreniec oho sa trosku bojim 😖
prajem vsetkym fazulky do bruska tento rok. 😅

peja
2. jan 2008

ahoj lauri, to mi je velmi luto ☹ ☹
ale neboj, miminko pride! a vysetrenia sa neboj, urcite to v pohodicke zvladnes 😉

lauritka
2. jan 2008

peja uz si bola na takom vystreni? ze vraj je to bolestive 😕 ako sa maju baby inac ?? lessie ??? jesss? anit..

alex21
2. jan 2008

Všetko dobré do Nového roku kočky aby bol tento rok velmi plodný a aby boli fazulky čím skôr v brušku 😉

lauritka je mi to strašne luto, konečne si bola tehulka a teraz toto. ☹

lauritka
2. jan 2008

jej alex ved ty uz zachvilku rodis 🙂 to je neskutocen ako to bezi... no asi som si musela svoje odtrpiet...a uz budem mat len stasticko. 😉

peja
2. jan 2008

hm lauri, bolestive je to vraj ked su upchate vajcovody, a ako pre koho, takze si dopredu nerob stresy
inak toto vysetrenie sa robi hlavne kvoli preichodnosti vajcovodov, ked mas zvlastny tvar maternice, nechcu ti spravit radsej laparku? toho by som sa asi bala menej 😉 a to asi caka aj mna 😝

lauritka
2. jan 2008

no peja praveze tam vojde ta kontastna latka a uvidia ten tvar... 😒 asi sa nadopujem ibuprofenom predtym 😅