Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

pistica
2. jan 2008

ahojte Peja a Lauritka
ja som bola na laparke, nebolo to nič strašné len som sa po nej cítila ako mechom udretá, ale dalo sa to zvládnut.

peja
2. jan 2008

pisti, ako dlho si bola v nemocke?
a kedy si bola schopna ist znovu do prace?
dak 😉

a2303
2. jan 2008

Dobré ránko 🙂
Prajem Vám všetko krásne do Nového Roku!!!
Hlavne zdravie a lásku 🙂

Ja dnes nerobím, som v práci len na skok ale zajtra som už tu.

a2303
2. jan 2008

Lauritka, je mi to veľmi ľúto Moja... 😢

a2303
2. jan 2008

Na dnes sa lúčim, ahojte! 🙂

leguanik
2. jan 2008

ahojte bamuľky,

v prvom rade vsetko dobré do noveho roka zdravie, stastie, lasku, malé fazulčatá v brušku.... 😀

Lauritka je mi to velmi luto a prajem nech je to co najskor na svojom mieste.....daj vediet ako pokracujes...a teraz kedy co a ako?

pistica
2. jan 2008

peja a lauritka
v nem. som bola jeden den pred laparkou, v den laparky a den po . taže 3 dni. ale doki povedal že hned po laparke ak velmi chcem možem odíst. 😔 na poslednú chvilu som si to ale rozmyslela že nebudem predsa z nem. utekat a tak som to tam vydrzala celé 3 dni. 😢 😢 😢
mne síce zistovali priechodnost vajičkovodou, takže neviem ako dlho tam budete vy. potom som mala ešte myslim 3-4 dni dovolenku a hurá do práce. dalo sa to vydržat.určite to zvládnete aj vy.
držím palce 🙂

lauritka
2. jan 2008

leguanik ahoj... no teraz budem musiet ist na HSG vysetrenie..chcu sa mi pozret na tu moju maternicu podrobne.
v piatok idem do centra a uvidim ako sa dohodnem s lekarom. v nemocnici odporucali pauzu 3 mesiace.
zatila sa budem davat dokopy..a mozno sa zadari aj prirodzene 😉 ak nie..mame este mrazacikov. takze sa uvidi.

peja
3. jan 2008

ahojte 😉
pisti, dakujem za infosky 😉
lauri, drzim palce 🙂 Kolko mate mrazacikov? Inak zevraj po MA je velka sanca otehotniet prirodzene 😉

lauritka
3. jan 2008

🙂 ahoj peja...ano pocula som ...mame ich este 5...no uvidime ;) a ty uz ides do centra ?

katy2
3. jan 2008

peja, ahoj! 😉
ako sa mas?

peja
3. jan 2008

lauri, katy 😵
mam sa fajn, mne akosi biologicke hodinky zastali 😀
ale do centra ideme, chcem vediet, preco sa nedari.... 🙂

katy, vam sa to uz blizi, drzim palce 😉

a2303
3. jan 2008

Ahojte 🙂

Dnes som zas len na skok v práci 🙂 U nás je teraz mĺkvo.. V Sobotu máme 2 skúšky, tak sa musím učiť ale sa mi neceeeeeeeeeeeeeeeee..... 😠

Lauritka, budeme sa snažiť a dúfať spolu 😉
Už aj mne sa to blíži 😵 A uvidíš, že sa dočkáme 😉

Ako sa darí bábiky?

sandrika
3. jan 2008

Prajem vám krásny a v snažilkovaní úspešný rok 2008. Veľa šastia. 😉

katy2
3. jan 2008

ahoj, sandri, dakujeme, aj tebe krasny rok 2008... 😵

vejinka
3. jan 2008

zienky..ono sa to asi podarilo..dnes som mala jasne dva modre pruzky 😅

pistica
3. jan 2008

vejinka blahoželám

vejinka
3. jan 2008

pistica..dakujem pekne 😅

peja
3. jan 2008

vejinka, blahozelaaaaaaam 😵

modre pruzky? tak to bude chlapcek 😀 😉

vejinka
3. jan 2008

heheh...no nech to je cokolvek nech je to zdrave 😉 😉 😉 ale mam take zmiesane pocity..uff

peja
3. jan 2008

vejinka, tie zmiesane pocity - to su uz hormony, nevsimaj si ich 😀

vejinka
3. jan 2008

heh tebe sa to teda povie-pise 😀

peja
3. jan 2008

veji, ja viem, neboj, ja budem inak vystrajat, ked aj ku nam pridu palicky 😀 😝 😀

a2303
4. jan 2008

Ahojte,

Vejinka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

Krásny deň!!!

leguanik
4. jan 2008

ahojte 🙂

Tak Veji gratulujem k dvom // viem aky to je pocit, nevies tomu uverit, a nevies vlastne nic... 😀 .... teraz sa opatruj...ochvilu budes unavena a budeš jak šíková rúženka - ja som 😅

vejinka
4. jan 2008

dakujem vam zienky...moc vam dakujem..som zvedava ako to bdue co to bude...a ci som vobec tehotna..sak nemam ziadny dokaz okrem dvoch // 😅

leguanik
4. jan 2008

ani ja som nemala, len ma bolelo bruško ako keby som mala dostat mrchu a boleli ma strasne prsia - co ma boli avelmi az do dnes uz mi narastli asi o dve cisla a priblrala som 3kila...ja neviem ci je to normálne 😔

vejinka
4. jan 2008

no asi je to normlane ja som tiez pribrala tri kila..ale koli sviatkam...cize ja som sa prezierala 😀

a2303
7. jan 2008

Ahojte 🙂

Ako sa darí???

Ja čakám mrchu v Stredu. Asi ma musíte zastaviť, lebo zas fantazírujem.... 😠
Cez sviatky sme sexikovali hneď dvakrát za sebou, Drahý sa chránil ale niekde som čítala, že pri druhom styku ešte možu byť zvyšky spermii u muža... 😖 (trochu sme sa odviazali 😵 ) A mrchu mám dostať v Stredu, ale prsia ma nebolia!!! Len sem-tam brucho a mám strašné chute.... Len teraz by som nechcela byť tehu... lebo dnes doberiem antibiotiká... Zas fantazírujem, však? 😕

vejinka
7. jan 2008

a23...neboj sa antibiotika v prvych dnoch nemozu babu uskodit..ved to este plava ani nieje v maternici..takze aj keby si bola tehu nic sa nedeje.. 😉