Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
10. jan 2008

Ahoj Legu, ďakujem 🙂

peja
10. jan 2008

ahojte 🙂

lessie, jess, kde ste?? ako sa mate??? hm?

a2303
10. jan 2008

Ahoj Peji,

V poslednej dobe je nás tu akosi málo.... ☹

ako sa máš?

andrea52
autor
11. jan 2008

dobre ranko krasky 😵 😵

ako fakt baby ako lessie, jess, leto, katy, govinda (ta je v praci) kde ste vsetky???? ved ked to tu takto otvarame tak uz budeme koncit tento rok ako tehule, tak nezanedbavat a pisat 😀 🙂

leto79
11. jan 2008

Ahojte 😉

co máte nové? uz aj ja stracam prehlad.... nikto nemá dvojpaličkovú novinku???????

peja
11. jan 2008

hellou damy,
leto, vitam Ta, davno si sa neukazala, co mas nove ty?

my sme velky krok vcera urobili - sme sa objednali do Ferticentu 😅

caf cicus 😉

alex21
11. jan 2008

ahojte princezničky.
Tak ako sa máte.
Peji gratulujem k pokroku.
Ozaj neviete čo je s cucuškou ved ta ma termín koncom januára.

lauritka
11. jan 2008

ahojte babenky..leto ako pokracujes ?? 🙂 peja tak gratulujem zachvilku prides ku nam do temy IVF 😉
alex aj mna by zaujimalo co je s nou..poslednu aktualizaciu albumu mala 24 decembra... a co je s jess ?? a lessie hmmm ????
nie je v nemocnici 😕 ?

alex21
11. jan 2008

takže na vianoce bola este v poriadku. Aj to je dobrá správa.
A co je s jess by ma tiež zaujímalo ved ta by už mala mat urcite prvý trimester za sebou. ale o nej má správy asi len lessie.

maxii
11. jan 2008

dobre raaanko 😅

peja
11. jan 2008

lauri, uvidime, co nas caka a neminie 😕

boozinku alex, ved ty o chvilku rodis!! ako sa citis??? mate uz aj meno pre chlapciatko?

co je s jess by ma velmi zaujimalo, ale snad sa maju s miminkom ok, lessinka sa hadam ukaze a poda nejake infosky...

a2303
11. jan 2008

Dobré ránko 🙂

Mrchujem s dobre veľkými bolesťami.. a je po fantazírovaní... 😠 Ale čo už...

Lauritka, našla som v aloe vitamín B12 + kyselina listová. Nepoznáš to náhodou??? Asi si to objednám

Ako sa máte?

leguanik
11. jan 2008

Anit - bud rada ze mas mrchu, ved uz len tato a potom iba jedna nie? pripravujes na to priatela? 😀 ...ako to on berie? tesi sa ako ty? dufam, ze heeeej

alex21
11. jan 2008

peji tento posledný mesiac je najtažší. Lebo som stále viac a viac unavená. A od vianoc málo spávam. Lebo do polnoci vystrája mimčo to je najaktívnejsie z celého dna a od druhej do piatej zas neviem spat ja. Potom zaspím po piatej ale spím max. do 7:30. A cez den spat neviem.
Co sa týka pôrodu tak doteraz som si to nejak neuvedomovala, že to môže byt za chvílu az ked mi lekárka pri poslednej návšteve nepovedala, že sa mi pripravujú pôrodné cesty a že už som na jeden prst otvorená. To ma normálne vydesilo a musela som to predýchat. No čo už asi neostanem stále len tehotná 😀 Tak som si pekne krásne zbalila aj tašku do pôrodnice. Včera som kupila pôsledné veci pre mimčo a dnes chcem zbalit aj jemu tašku v čom pôjdeme domov. Len este chcem preprat zimný overal.
No a čo sa týka mena tak sa este rozhodujeme medzi dvomi a to Patrikom a Lukášom. 😉 Postupili sme na dve z tolkych mien tak sa hádam este rozhodneme do pôrodu. 😀

a2303
11. jan 2008

Ahoj Leguanik 🙂

Ešte 2 mrchy.... (táto bola tretia) ani nehovor, už sa neviem dočkať 😵
Drahý ma prekvapil, lebo niektorý deň hovoril zo sestrou (ktorá je v USA) bavili sa o deťoch a Drahý sám povedal, že asi v Marci začíname.... 😨 😵 😨 😵 😨 skoro som sa prekotila...
Lebo keď sa o tom bavíme, tak mi stále hovorí, že "uvidíme"... ale to mi asi len naschvál ťahá nervy... 😠

Ako sa cítiš??? Už si 10 tt??? Ani sa mi veriť nechce.... 😨 😵 😀

lauritka
11. jan 2008

anit ano mam to objednane aj ja ;) ptom uz nemusis kyselinu listovu z lekarne ;)

andrea52
autor
11. jan 2008

no damy vidim ze ste ma pocuvli 😀

alex ty pekne cakaj na ten 1 februar, jasne 😉 😀 😀

leto // palickovy z nas starsieho inventaru nieje nik, ale coskoro sa to zmeni vsak damy??? 😉

lessie
11. jan 2008

kukuk 🙂
tu sóóóóóm 😀
ako sme sa mali krásky moje?
tak dúfam, že tento rok 2008 bude pre nás ten najkrajší .....bude a hotovo, žiedne dúfam.
Všetkým nám to prajem.
lauri-mojenko, moc ma to mrzí, čo sa stalo. 😔 Ale už bude len lepšie, musíme veriť.
jess vás moc pozdravuje, už má krásny 19tt a 17.1. ide na uzv a už by mali vedieť čo to v brušku kopká.
pejuška-krásny posun vpred, tak držkám palce.
a čo lessie?.......tak ja babuľky moje už som objednaná pod nože. 28.1 nástup a 29.1 laparka bŕŕŕŕŕ bojím moc.

alex21
11. jan 2008

adka ty si pamatáš ten prvý február. Ved ja tomu maličkému každý den zahlásim že kolko má ešte vydržať tak uvidíme cí počuvne. Aj v noci ked vystrája tak mu už dohováram, že je neposlušné a neposlucha maminu, že v noci sa spí. 😀
Nejak zas začína ist koník pomaly. Kočky lúčim sa a idem niečo porobkat a dnes asi pôjdem vybavit aj detského lekára.
želám vám aby ste čo najskôr boli tehulky. 😉

leto79
11. jan 2008

baby, tak my mame nove to, ze koncom januara ideme konecne na spermiogram no a na zaklade vysledkov sa uvidi:
ak bude SPG zlý, tak ideme do SPLNu a ak bude dobrý, tak si vypytam testy na imunologiu a chcem ist aj na laparku.... takze vsetko sa coskoro ukaze....

momentalne neberiem ziadne lieky, len gynex si kvapkam, este tam mam nejaky zvysky... Ovulka prebieha, sice nepravidelne, ale prebieha, meriam BT...

andrea52
autor
11. jan 2008

alex ved jasne ze si pamatam 😀 odkaz drobcovi ze teta Ada sa bude hnevatm ak ta nemieni pocuvat uz teraz, co bude potom 😀 😀
leto tak to je fajn, teraz uz uvidis pojde to rychlo 😉
lessie no vitaj medzi nami, tak to uz mas za par 😀 neboj vse bude ok a uz tu bude male lesica 😀 😀

baby tak sa mi zda ze sme to pekne zhurta teraz chytili, to je spravne 😉 len este jamusim nieco urobit, len neviem co 😨

a2303
11. jan 2008

Lauritka, a piše sa, že sa má vitamin jesť každý druhý deň... čo si o tom myslíš?

maxii
11. jan 2008

Lauritka, kde sa da objednat ta sada Aloe prosim? das mi nejaky link? Aj ja nad tym uvazujem 😉 Vdaka!! 😅

lauritka
11. jan 2008

NEVIEM PRECO KAZDY DRUHY DEN ??? 😕 vitaminy mas brat denne ale mopzem sa na to spytat mojej dealerky. maxxi aloze sa objednava ked si prihlasena vo firme. ty si z blavy aj tam mate tusim sklad..ale podmienkou je registracia a nakup za 2000 SK..pretoze ak to kupis len tak, je to ovela drahsie.
ak chce viac info a registraciu tak napis IP smiledre. 🙂 ona ti aj povie kde to je v blave..chodia tam aj na konzultacie.

a2303
11. jan 2008

Lauritka, to nechápem ani ja... Ale píšu tam, že každý druhý deň.. Ak sa na to spýtaš, dáš mi vidieť??? A či sa to može brať aj počas gravidity.
Ďakujem Moja!!!

lauritka
11. jan 2008

no anit ja som to prave mala objednane, ked som otehotnela 😒 prave na zaciatku gravidity je kyselina listova velmi potrebna a to kazdy den...mas to pri sebe ?? nevies kuknut kolko je tam mlg tej kyseliny?? v jednej tabletke ?? ale vlastne aj ty napis smiledre IP..ja to mam od nej,,, ona ti da cenne rady...oni chodia aj na konzultacie s gynekologmi, takze ti presne povie ako to mas brat anit. 🙂

peja
11. jan 2008

no bambule, mam z vas radost 😀

lessinka, no konecne si sa ozvala. Tak laparka ta caka? Ja sa dozviem 1. februara, ci aj mna..... Potom, prosim, napis infosky. A kam sa chystas na laparku????

leto drzim palce 😉

a2303
11. jan 2008

Lauritka,

Je tam: B12 500 g, kyselina listová 400 g a pišu jednu tabletku za dva dni po jedle 😨

Na Smiledru nemám IP

Veď uvidím, keď to príde tak sa popýtam. Ty by si čo uprednostila? babyplan alebo toto???

a2303
11. jan 2008

Prajem Vám veľmi pekný víkend 🙂

Ahojte

lauritka
12. jan 2008

anit napis jej normalne IP...na meno smiledra. ja to uz budem mat v pondelok tie tabletky ..tak sa na to mrknem.
nie calibrum mozes brat popritom...lebo ti treba aj mineraly.
lessie ahojki..vcera som tu uz nebola..takze ste sa pohli aj vy dopredu..laparly sa neboj, ved ta uspia 😉 pozdrav jessm od nas vsetkych tiez.