• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
autor
krasky dobre ranko vam prajem a hlavne uspesny zaciatok tyzdna :wink:
14. jan 2008 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ahoj .,.ako sa dari ??? este nie si tehu :frowning2: ...ja dufam, ze budem zase coskoro :slight_smile:
14. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri ahooj, no nie niesom a uz pomaly nejako aj stracam nadej ale uz si to tak neberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednoducho kaslem na to, aj ked ma prist mrcha som v ocakavni a tak, ale uz to beriem trosku s nadhladom, nemeriam BT ved naco, cez leto by som chcela ist aj ja do nejakeho centra no sa este uvidi

a co ty? ako sa mas? uz lepsie???
14. jan 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam fajn..venujem sa trochu chudnutiu :dizzy_face: doma stepujem a chodim na take maszane lozko :slight_smile: no a pockam na druhu mrchu a ideme skusit nasih mrazulikov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super, to ti budem silno drzat palce a tento krat to bude dobre, musi :wink: a nejde skusit prirodzene?teraz ked uz si bola tehu, mozno sa telo nastartuje, no asi prave odo mna musia tieto slova vyznievat dost blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: nevyznievaju ved ideme naplno :slight_smile: mne nekazal moj lekar ziadnu pauzu po potrate..normalne mame fungovat...tak uvidime..mozno sa do marca zadari aj samo :sweat_smile: samozrejme, ze to by som bola velmi stastna, keby to bolo prirodzene..
14. jan 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no myslela som to tak, ze by si mozno este pockala, ale tak ty musis poznat svoje telo najlepsie a myslim ze v nasom pripade slovo cakanie sa zamieta, uz ho bolo dost....
14. jan 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka neodporucali mi cakat, kym je telo nastartovane hormonmi trebaskusat naplno dalje, ci uz tak alebo mrazacikov.. nie su dobre pauzy. :slight_smile: co ma tesi :wink:
14. jan 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahha, ja som myslela ze mrazacikov ale tak jasne ze dr maju pravdu ved su mudrejsi ako ja :grinning: a kedy ma prist 2 mrcha??
14. jan 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka este neviem kedy pride ta prva :slight_smile: ale skusila som merat teraz..este je teplotka dole..tak neviem vobec ci bude ovulka tento mesiac. som 18 den po kyrete. ale ak stupne tak budem vediet kedy dojde mrcha.
14. jan 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeezis, ja som myslela ze uz bola 1 mrcha, mne tak akosi uteka ten cas :sweat_smile: no mne prisla asi na 38-40 den
14. jan 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka a ty si maal spontanny potrat? alebo zamlknuty ??
14. jan 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lauri a vies ze ani neviem? :confused: aky je rozdiel medzi tym??
14. jan 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spontanny je taky, ze zacnes krvacat sama...niekedy ta ani nemusia cistit..odide to samo...a zamlknuty je, ze sa to prestane vyvyjat, ale nemas ziadne priznaky, zistia to len podla UZV. no sa samozrejem musis ist na kyret aby to dali prec.
14. jan 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laurit tak potom spontanny to bol ale cistili ma :pensive:
14. jan 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no mne vysvetloval lekar v nemocke, ze aj keby som sama zacala krvacat, aj tak by ma cistili, lebo nie kazda zena odrkvaca uplne vsetko. preto radsej cistia aby tam naozaj nic nezostalo. :unamused:
14. jan 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Babiky, ja neviem, čo sa robí ale vobec som sa nevedela dostať na koníka ani včera ani dnes...
Vám fungoval??? :confused: Už som mala absťák.... :angry:

Ako sa máte???
Lauritka vitamíny prišli? A aké sú? Čo píšu?
15. jan 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky moje zlaté..pozrite si môj album :grinning:
15. jan 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sandrika..ahoj krasne fotecky..ale mas pomaly take brusko ako ja teraz :wink:
15. jan 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka ja viem, že je malinké, ale ja papám no stále občas yvraciam ya prvé 3 mesiace som aj kôli vztamínom a duphastonu pribrala 3 kg a od vtedz len 1 kg dakže dokopz 4kg....hádam ešťe podrastie
15. jan 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit este nemam :( stoji mi to na colnici, ale dam ti vediet neboj..chcu mi to preclit bastardi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sandrika pekne fotecky :grinning:
15. jan 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no krasavice zdravim :grinning:
esteze nesiel kon vcera, tolko roboty som urobila :grinning: :grinning: :grinning:
sandri krasne fotecky :dizzy_face:

neviem ci viete ale cucus dnes zacala rodit, tak drzime palce :dizzy_face:

cica kde sa flakas???
16. jan 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki..jeej tak uz rodi... :sweat_smile: drzim jej palce.
16. jan 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :grinning:
16. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou, ja len na skok, som totalne busy, dufam, ze vy sa mate vsetky dobre :wink: :dizzy_face:
16. jan 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peja...snnazime sa aby sme sa mali dobre :wink:
16. jan 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veji, mas kraaaasne brusko :dizzy_face:
16. jan 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som povedat ze trocha nafuknute a neprimerane velke..sak budem prvorodicka :grinning:
16. jan 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit...uz to mam doma. je tam presne davka davka kyseliny listovej na jeden den. takze ber jednu tabletku.
a je tam napisane daily use twice a day...to znamena, ze sa to moze brat aj dvakrat do dna, nie raz za dva dni :slight_smile: jednu denne mozes brat. 400mlg KL je optimalne. ak by si bola tehu tak treba zvysit davku a brat dve tabletky.
16. jan 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ďakujem Lauri, ja som ale Ťapa :confused: a to som to čítala po slovensky.. :grinning:
Tak si najbližšie objednám :slight_smile:

Ozaj, mám prírastok do rodiny :slight_smile: Našli sme opestené šteniatko :frowning2: Niekto ho vyhodil...
Tak sme si ho adoptovali :slight_smile: Tak už máme 3 "deti" :slight_smile: 2 mačky a psíka
Nemala som srdce ho tam nechať, sedel v tráve ako kopka nešťastia.... :pensive:
Doktor povedal, že je ok, len klasika, treba ho odčrevniť, zaočkovať a má trošku červené očká.. ale ináč ok
tak teraz chodíme k doktorovi :slight_smile:

A Vy ako???
Cucus fakt rodí??? :fearful: držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. jan 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok