• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
maxi, bolo ich asi 6 tak dufam, ze to neznamena sestorcata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
len nechapem, co tu robia v zime, .... mozno to ale neboli bociany, videla som ich na poli, z auta... mozno to boli len nejake volavky, aj ked netusim,, ako vyzeraju :grinning:
28. jan 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peji teraz v zime bociany tak to musí naozaj znamenat len jedno :wink:
A dakujem za držanie palčekov. :slight_smile:
28. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, uvidime :wink:
v piatok ideme prvy krat do Ferticentu ..... :confused:
28. jan 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peja tak drzím aj ja palceky. Ok idem si uvarit čaj a trošku odpočívat.
Tak sa tu pekne majte a dufam, že ked vás prídem pozriet aj s drobcom už tu bude dalšia tehulka. :wink:
28. jan 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex drz sa!!!! siilno drzim palceky a ked sa ti bude dat urcite sa este prihlas :wink:

peja posli aj tu, mne bude stacit jeden :wink:
28. jan 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Alex :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face:
Veľmi držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. jan 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex jeejda uz to je skoro tu :wink: drz sa :slight_smile:
28. jan 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka, Maxii :dizzy_face: onedlho je tu Marec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fakt počítam dni :wink:
28. jan 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky mozem aj ja k vám . Som nová pisatelka, ale nie citalka vásho fóra. Lauritka tebe drzím naj naj palcoky. Bola som s tebou od zaciatku. A ja verím, ze teraz to bude prirozdene, uvidís.
28. jan 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasky, ako ste sa vyspinkali ? :wink:
andu, vytaj medzi nami :wink:
29. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko bambuľky :slight_smile:
Ja som nemohla v noci akosi spať. Som sa na noc moc najedla a nie a nie zaspať.
Pejuška ako moje, v piatok idete? Budem na vás myslieť. Všetko dobre dopadne uvidíš, možno aj bez pomoci lekárov. Držkám palčeky moc, moc, moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lessinka, zlaticko :wink:
v piatok ideme, som uuuuuplne kludna, ja som v sobotu a nedelu videla bociany :dizzy_face: teda, aspon to vyzeralo ako bocian :grinning:
a vy sa ako mate? tatinko sa tesi? urcite moc moc :dizzy_face: rodinke ste uz oznamili ?
29. jan 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: peja ahoj..lessi :zipper_mouth: pamatate ja som videla bociany minuleho roku a som aj otehotnela ;) aj ked to neskoncilo dobre, ale uspech tam bol :wink:
29. jan 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lauri :wink:
ja len nechapem, co tu tie bociany (ak to naozaj boli bociany) robia v zime, ci je vobec mozne, aby som ich videla :grinning: Uvidiiiiiiime, som zvedava, co nam povedia v piatok vo FC :confused: :sweat_smile:
29. jan 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peja no na prvom sedeni sa este vela nedozveite..popyta sa ta na tvoj cyklus, potom ako dlhio sa nedari, ci mate nejake vysledky. a potom ti odlseduje jeden cely cyklus a muz pojde na spg... to je standartny postup :slight_smile:
ja som mu vtedy dovliekla aj moje vytlacane grafy a dokonca farebne !! :slight_smile: len mrkol a ani ho to nezaujimalo..ze on si odsleduje cyklus sam.
29. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peji-bociany sú super znamenie a ešte aj v zime :astonished: :slight_smile: :wink:
lauritka ahojček
áno tatinko sa teší veľmi. povedali sme to zatiaľ len mojim rodičom, ti boli úplne štastní. Ja so to povedala ešte dvom kolegom, inak o tom nikto ešte nevie.
Babuľky ja už nevydržím do ďalšieho UZV, to je tak ďaleko. Ja sa až bojím, že mne vôbec nebýva zle.
29. jan 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lessie neboj sa..nie u kazdeho je to zly priznak...moja KAMOSKA JE TEHU V 4. MESIACI..ANI RAZ NEVRACALA..ABSOLUTNE JEJ ZLE NEBOLO... keby nebola u lekara a nemeskala jej mrcha ani nevie, ze je tehu :dizzy_face: .
29. jan 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ďakujem :slight_smile: , ale aj tak ma občas prepadnú také myšlienky, že či je všetko OK.
29. jan 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aluritka. tak ako sa vám darí? my zatial nič
29. jan 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lauri, v piatok mi mrknu foliky a mangelovi spravia spg, moja doki mi pise nejaku spravu a beriem vysledky nasich troch predchadzajucich spg....
inak s tymi grafmi :grinning: :grinning:

a lessinka neboooooj, moja maminke ani raz nebolo zle, ani pri mne, ani pri bratovi, urcite je vsetko oki, neboj :wink: :dizzy_face:
29. jan 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki...no ja cakam na prvu mrchu po potrate....takze uvidime ako to pojde dalej ;) ja viem lessie...ale nemysli na to..ja som na to az velmi myslela a dopadlo to zle,.... hlavne nechod do diskusii o potratoch ..tes sa z tehulinkovania :dizzy_face:
29. jan 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri ja druhý den papam včeliu kašičku ale spolu kombinovanú so ženšenom čistú som nezohnala a nie je mi z toho vôbec zle :slight_smile: a v nedelu som mala na teste slabulinký tienik druhej paličky a v pondelok nič :frowning2:
29. jan 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ty kedy mas dostat tu prvu mrchu? :confused: myslis, ze ju dostanes???? :wink: :grinning:
29. jan 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misovic?? hmm ako je to mozne ??? a neskusi neskor este test ? peja urcite dojde :grinning: na tehu nemam dost vysoke teploty .
29. jan 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, tak drzim palce, nech dojde co najskor a mozte sa pripravovat na KETko :wink:
29. jan 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: peja dik..este skusime aj jeden cyklus prirodzene :slight_smile: pred KET.
29. jan 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, to by bolo uplne idealne :dizzy_face: prirodzene..... :wink:
29. jan 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: peja ani mi nehovor ;) to by som vedela, ze vajko si samo vybralo rybicku :slight_smile: a vybralo by si len zdravu :wink:
29. jan 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj lauri, toto je vec, ktoru aj ja riesim a ta ma najviac na UO desi.... ale co uz, ked to inak nepojde, musime prirode pomoct..... :pensive:
29. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peja..ostava len dufat, ze sa to podari tak ci onak :pensive:
29. jan 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok