• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
Ahojte babulky, mozem sa k vam pridat?
Teda doteraz som len sem tam zaskocila na tieto stranky, lebo sme si povedali s muzickom ze do septembra len " vo dvojici", ale kedze sme mali tento mesiac mensi "uraz", tak ma to sem neustale laka a vidim, ze vy ste tu uz dost doma.
29. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj guiri a vitaj. Ja som tu tiez nová od vcera. Dlho sa snazíte?
29. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, praveze vobec sa oficialne nesnazime, aj ked ja by som uz aj ano, len obcas sa neustrazime, teda ako tento mesiac, no a potom sa ja dalsich 14 dni len pozorujem. Avsak nedavam tomu vela nadeje, lebo ehm, ako by som to povedala, zacali sme s ochranou, no a az druhe " cislo" bolo naostro, takze pochybujem, ze z tych zvysnych par kvapiek by sa mohlo zadarit. Ale aj napriek tomu si podvedome zelam aby so vyslo. Manzel je hrozne prakticky a zodpoveny, no a kym nevyriesime byvanie, tak sa baby odklada na neurcito.
29. jan 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte krasavice :dizzy_face:

tak vitam medzi nami nove clenky :wink: dufam ze sa tu nebudete zdrziavat tak dlho ako my :wink:

cic pisem IP :wink:

alex???
29. jan 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik, no uvidime, ako to vsetko dopadne. Ja som kazdopadne optimista a verim, ze kazda z nas si raz najde tie dve vytuzene ciraky. Rozmnozovanie bolo odjakziva ta najzakladnejsia a najsamozrejmejsia cinnost ludstva, takze je to len otazka casu. Teraz uz len ostat nad vecou...
29. jan 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
guiri pekne povedane a tak lahko :wink: tak dufam ze sa nebudes musiet uz o tych slovach aj presviedcat aby si im verila :wink: v kazdom pripade drzim palce :wink:
29. jan 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za privítanie andrea52. Jasne, ze sa tu budem zdrzovat dost dlho ved ja vás cítam uz 3 roky, ale písat som zacala len vcera. Som doma na PN. :slight_smile:
29. jan 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andu a coze si chora???
29. jan 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy som po operácii kolena lebo som nemotorná a spadla som zo schodov a teraz sedím s vylozenou nohou a nemozem sa poriadne hýbat. Vo stvrtok idem na stehy a uvidím co povie lekár. Som uz teraz z toho na nervy a to ma caká rehabilitácia lebo som to koleno este neohla.
29. jan 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, chcem sa len spytat, ze ci moze zblbnut tehu test a byt pozitivny aj ked zena nie je tehotna? stretli ste sa s takym pripadom? dakujem
29. jan 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avion, ano, moze byt test pozitivny, aj ked nie si tehu,
to mam priamo z lekarskeho zdroja,
ale urcite by som si to zblbnutie dala potvrdit gyndosom :wink:
29. jan 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuuuus nestiham :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peja ja som bola tehu a test som mala negatívny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah, aj to sa moze stat :wink:

ja som si totiz myslela, ze test ukaze // len ked si naozaj tehu, ale pytala som sa kolegu - lekara - a nie je to tak, test moze ukazat aj falosnu pozitivitu, ale na 99% sa nan da spolahnut

a naopak, nemusi ukazat //, hoci si tehotna, len mas este nizke hcg.. skus si ho spravit teraz, ci neukaze :grinning:
29. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne ranko :dizzy_face: :dizzy_face:
andula no tak aspon mozes odychnut :wink: ale nezavidim ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cicus no cotolko robis??? :grinning:
30. jan 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :wink:
ja uzavierkujem a vyplatujem, dnes tu mam sefku a potrebujem s nou prebrat dolezite veci, tak dufam, ze stiham .... a este kopec problemov okolo, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
30. jan 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Alex sa neozvala???
30. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky. Co sa týka mojích kúpených testov, tak mne vzdy ukázal len / a bolo to tak. aj ked somkúpila drahsí aj lacnejsí.
30. jan 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne, vždy len / čiarka :angry:
30. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit vim. Uz dlho vás citám, takze viem, ze by sa velmi chcela bábo. Neboj uvidís na jar, ze sa to podarí. Ked mi niekedy meská 2-3 dni uz som natesená lebo ja mám mrchu pravidelnú na 28 den a meskanie mávam tak 1-2 krát do roka, tak preto sa vytesím a nic z toho. :confounded:
30. jan 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cic nezavidim :grinning: potom daj vediet co a ako :wink:

hellou damy :wink:

mne zatial test vzdy ukazal pravdu, len treba vediet kedy testovat, ak testujes skoro a aj ak si tehu tak neukaze, to bol aj moj pripad, neskor ukazal, ale myslim ze katy ukazal // a nebola tehu tak je to asi na tom teste :confounded:

baby dnes som mala mat termin porodu :frowning2: :pensive:
30. jan 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki andrejka :cry: to ma mrzi..ja som mala byt uz pomaly v 14 tyzdni :pensive: clovek mieni, osud meni ....
men testy ukazali tiez stape pravdu ....ak bol tienik a slaba ciarka bolo to tehu :slight_smile: pre netehu je to biele ako sneh :slight_smile:
30. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laurit veru, je to blbe, vcera som si aj poplakala :frowning2:
ale nevadi ide sa dalej , coskoro budeme mat tie uzlicky male v rukach a budeme stastne, to ale najprv znamena vidiet // nielen na ovu teste :grinning:
30. jan 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no uz sa nich tesim.... ked to znova uvidim..super pocit :dizzy_face:
30. jan 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prepáčte mi že som vám sem vtrhla ale som zúfala a táto téme mi prišla na mieste k môjmu problému, prosím vás o radu dnes som 41DC MS nikde test aj dnes negatívny prsia ma bolia už 2týžde a príznaky na mrchu..včera som bola u dokiho, nezobral mi ani krv len ma vyšetril povedal že niečo tam cíti ale že to býva aj pri tehotenstve aj pri začiatkoch MS...povedal nech si spravím ráno test a nech dopadne hocijako na budúci týždeň mám dojsť na Ultrazvuk...ale keď ja neviem...myslíte že je šanca že som tehotná aj napriek tomu že testy sú negatívne?Ďakujem... :sweat_smile:
30. jan 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aska, úplne kludne môzes byt. Presne takto to mala kamoska a test jej úkázal // az skoro v 2 mesiaci malinká uz má 1,5 roka. Nestresuj to by bábenku neprospelo uvidís na UZV. Budem ti drzat palceky, neboj. :wink: :grinning:
30. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrejka, Lauritka je mi to ľúto.. :frowning2: Ale dúfam, že sa už fakt dočkáme!!!

Včera hovoril moj ocino mojmu Drahému, že už to veľmi prešpekulujeme a že by sme už mali mať mimi... Že nech tomu už necháme volný priebeh... Tak uvidíme...

Baby dnes máme 7 výročie s Drahým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aska a dnes si test robila?
30. jan 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andulla Ďakujem moc si prajem aby to bolo tehotenstvo. :sweat_smile:

a2303 áno dnes ráno som robila test a len / :frowning2:
30. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aska uvidís, ze bue a daj vediet. Drzim palcoky. :slight_smile:
30. jan 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mi je ľúto... :frowning2:
Ale ešte nestrácaj nádej!!!!
30. jan 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš