Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

guiri
29. jan 2008

Ahojte babulky, mozem sa k vam pridat?
Teda doteraz som len sem tam zaskocila na tieto stranky, lebo sme si povedali s muzickom ze do septembra len " vo dvojici", ale kedze sme mali tento mesiac mensi "uraz", tak ma to sem neustale laka a vidim, ze vy ste tu uz dost doma.

andulla
29. jan 2008

ahoj guiri a vitaj. Ja som tu tiez nová od vcera. Dlho sa snazíte?

guiri
29. jan 2008

Ahojky, praveze vobec sa oficialne nesnazime, aj ked ja by som uz aj ano, len obcas sa neustrazime, teda ako tento mesiac, no a potom sa ja dalsich 14 dni len pozorujem. Avsak nedavam tomu vela nadeje, lebo ehm, ako by som to povedala, zacali sme s ochranou, no a az druhe " cislo" bolo naostro, takze pochybujem, ze z tych zvysnych par kvapiek by sa mohlo zadarit. Ale aj napriek tomu si podvedome zelam aby so vyslo. Manzel je hrozne prakticky a zodpoveny, no a kym nevyriesime byvanie, tak sa baby odklada na neurcito.

andrea52
autor
29. jan 2008

ahojte krasavice 😵

tak vitam medzi nami nove clenky 😉 dufam ze sa tu nebudete zdrziavat tak dlho ako my 😉

cic pisem IP 😉

alex???

guiri
29. jan 2008

Dik, no uvidime, ako to vsetko dopadne. Ja som kazdopadne optimista a verim, ze kazda z nas si raz najde tie dve vytuzene ciraky. Rozmnozovanie bolo odjakziva ta najzakladnejsia a najsamozrejmejsia cinnost ludstva, takze je to len otazka casu. Teraz uz len ostat nad vecou...

andrea52
autor
29. jan 2008

guiri pekne povedane a tak lahko 😉 tak dufam ze sa nebudes musiet uz o tych slovach aj presviedcat aby si im verila 😉 v kazdom pripade drzim palce 😉

andulla
29. jan 2008

Dik za privítanie andrea52. Jasne, ze sa tu budem zdrzovat dost dlho ved ja vás cítam uz 3 roky, ale písat som zacala len vcera. Som doma na PN. 🙂

andrea52
autor
29. jan 2008

andu a coze si chora???

andulla
29. jan 2008

Andy som po operácii kolena lebo som nemotorná a spadla som zo schodov a teraz sedím s vylozenou nohou a nemozem sa poriadne hýbat. Vo stvrtok idem na stehy a uvidím co povie lekár. Som uz teraz z toho na nervy a to ma caká rehabilitácia lebo som to koleno este neohla.

avion
29. jan 2008

dievcata, chcem sa len spytat, ze ci moze zblbnut tehu test a byt pozitivny aj ked zena nie je tehotna? stretli ste sa s takym pripadom? dakujem

peja
29. jan 2008

avion, ano, moze byt test pozitivny, aj ked nie si tehu,
to mam priamo z lekarskeho zdroja,
ale urcite by som si to zblbnutie dala potvrdit gyndosom 😉

peja
29. jan 2008

cicuuuus nestiham 😠 ☹ ☹ ☹ 😝

lumah
29. jan 2008

peja ja som bola tehu a test som mala negatívny. 😝

peja
29. jan 2008

lumah, aj to sa moze stat 😉

ja som si totiz myslela, ze test ukaze // len ked si naozaj tehu, ale pytala som sa kolegu - lekara - a nie je to tak, test moze ukazat aj falosnu pozitivitu, ale na 99% sa nan da spolahnut

a naopak, nemusi ukazat //, hoci si tehotna, len mas este nizke hcg.. skus si ho spravit teraz, ci neukaze 😀

andrea52
autor
30. jan 2008

krasne ranko 😵 😵
andula no tak aspon mozes odychnut 😉 ale nezavidim ti 😝

cicus no cotolko robis??? 😀

peja
30. jan 2008

helou 😉
ja uzavierkujem a vyplatujem, dnes tu mam sefku a potrebujem s nou prebrat dolezite veci, tak dufam, ze stiham .... a este kopec problemov okolo, fuj 😝 😠 😠

a2303
30. jan 2008

Dobré ránko 🙂

Alex sa neozvala???

andulla
30. jan 2008

Ahojte kocenky. Co sa týka mojích kúpených testov, tak mne vzdy ukázal len / a bolo to tak. aj ked somkúpila drahsí aj lacnejsí.

a2303
30. jan 2008

Aj mne, vždy len / čiarka 😠

andulla
30. jan 2008

anit vim. Uz dlho vás citám, takze viem, ze by sa velmi chcela bábo. Neboj uvidís na jar, ze sa to podarí. Ked mi niekedy meská 2-3 dni uz som natesená lebo ja mám mrchu pravidelnú na 28 den a meskanie mávam tak 1-2 krát do roka, tak preto sa vytesím a nic z toho. 😖

andrea52
autor
30. jan 2008

cic nezavidim 😀 potom daj vediet co a ako 😉

hellou damy 😉

mne zatial test vzdy ukazal pravdu, len treba vediet kedy testovat, ak testujes skoro a aj ak si tehu tak neukaze, to bol aj moj pripad, neskor ukazal, ale myslim ze katy ukazal // a nebola tehu tak je to asi na tom teste 😖

baby dnes som mala mat termin porodu ☹ 😔

lauritka
30. jan 2008

ahojki andrejka 😢 to ma mrzi..ja som mala byt uz pomaly v 14 tyzdni 😔 clovek mieni, osud meni ....
men testy ukazali tiez stape pravdu ....ak bol tienik a slaba ciarka bolo to tehu 🙂 pre netehu je to biele ako sneh 🙂

andrea52
autor
30. jan 2008

laurit veru, je to blbe, vcera som si aj poplakala ☹
ale nevadi ide sa dalej , coskoro budeme mat tie uzlicky male v rukach a budeme stastne, to ale najprv znamena vidiet // nielen na ovu teste 😀

lauritka
30. jan 2008

🙂 no uz sa nich tesim.... ked to znova uvidim..super pocit 😵

aska
30. jan 2008

Ahojte kočky, prepáčte mi že som vám sem vtrhla ale som zúfala a táto téme mi prišla na mieste k môjmu problému, prosím vás o radu dnes som 41DC MS nikde test aj dnes negatívny prsia ma bolia už 2týžde a príznaky na mrchu..včera som bola u dokiho, nezobral mi ani krv len ma vyšetril povedal že niečo tam cíti ale že to býva aj pri tehotenstve aj pri začiatkoch MS...povedal nech si spravím ráno test a nech dopadne hocijako na budúci týždeň mám dojsť na Ultrazvuk...ale keď ja neviem...myslíte že je šanca že som tehotná aj napriek tomu že testy sú negatívne?Ďakujem... 😅

andulla
30. jan 2008

aska, úplne kludne môzes byt. Presne takto to mala kamoska a test jej úkázal // az skoro v 2 mesiaci malinká uz má 1,5 roka. Nestresuj to by bábenku neprospelo uvidís na UZV. Budem ti drzat palceky, neboj. 😉 😀

a2303
30. jan 2008

Andrejka, Lauritka je mi to ľúto.. ☹ Ale dúfam, že sa už fakt dočkáme!!!

Včera hovoril moj ocino mojmu Drahému, že už to veľmi prešpekulujeme a že by sme už mali mať mimi... Že nech tomu už necháme volný priebeh... Tak uvidíme...

Baby dnes máme 7 výročie s Drahým 😵 😵 😵

Aska a dnes si test robila?

aska
30. jan 2008

andulla Ďakujem moc si prajem aby to bolo tehotenstvo. 😅

a2303 áno dnes ráno som robila test a len / ☹

andulla
30. jan 2008

aska uvidís, ze bue a daj vediet. Drzim palcoky. 🙂

a2303
30. jan 2008

To mi je ľúto... ☹
Ale ešte nestrácaj nádej!!!!