• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
autor
cica lucim sa :dizzy_face:

prajem krasny predlzeny vikendik :dizzy_face: :wink: a dufam ze na buduci tyzden to tu uz konecne rozkecame :wink: :grinning:
21. feb 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :slight_smile:

Lauri, ako? Nebola si ešte?
22. feb 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit j mam ist az poobede...takze az vecer napisme vysledocky... :slight_smile:
22. feb 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az poobede? :fearful:
To asi nestihnem, lebo idem o 3tej domov.
Ale aj tak Ti veľmi držím palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. feb 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauritka, podľa Teba mám nádej, že propolis tie baktérie zničí?
22. feb 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anit ano...skor nema lekar cas..vies ja idem no nemocky na uzv..moj gynekolog ho nema. :cry:
urcite anit...ja som si propolis dala aj minuly tyzden ked som mala tu crevnu chripku.
22. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dúfam, aj ja, že mi to pomože...

Budem na Teba myslieť a určite napíš!!! pokúsim sa sem dostať :wink:
22. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem anit. dufam, ze uz mu do toho nic nepride :unamused:
22. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte krasky :dizzy_face:
laurit drzim palce, dufam ze nas po obede cakaju same pozitivne spravicky :wink:
22. feb 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no najradsej by som bola,keby tam videl nejaky folikul.. ;) aspon by som vedela za za par dni sa mozme snazilkovat :wink:
22. feb 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snazit sa mozeme aj bez folikulov, aj ked je pravda ze s nimi to ma vacsie grady :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: joj andrea ;)
22. feb 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: a nieje to tak???
ja idem dnes k liecitelke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea napis co ti poradila :wink: mne jedna bylinkarka hovorila, ze dolesita je cast ladvin ..odtial to vsetko ide...
ak to mas zablokovane..nedari sa pocat.
takze ja som uplne v poriadku. mam dominantny folikul..som v prvej fazi cyklu aj ked mrcha nebola :slight_smile: priste sliznica este nedorastla natolko, ze sa mohla odlupnut. zahada vyriesena a ideme dalej :grinning: zachvilu mam ovulku a potom uvidime ako to skonci :wink:
22. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm ahojte ja som po liekoch, folikulometrii a vyvolávačke ovul. som po snaživom období som 17Dcyklu a už tretí den ma pobolieva v podbrušku a sem tam aj pichne a neviem čím to je, ak máte s niečím podobným skúsenosti dajte info.dík
22. feb 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip to mozu byt ovulacne bolesti. nemerias BT ?
22. feb 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, už mám po ovul, sucho ako na púšti a ovul. bolesti mávam od cca 11dna do 13-14dna, teraz som ale dostala 11den vyvolávačku ovul. predtým som brala clostylbelgyt a medzi tým folikulometria, po vyvolávačke som mala dostať ovul. do 36hodín , to bolo v sobolu večer a od nedele vnoci snažilkujeme, a už le sucho, toto začalo tak v stredu popoludní :confounded:
22. feb 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak to netusim..na tehu priznaky je este skoro podla mna. ale mna niekedy tiez tak pobolievalao a nakoniec to nic nebolo...ak by ta to velmi bolelo tak zajdi za lekarom, ci to nie je nejaky zapal..
22. feb 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to mi ani nespomínaj, že k dokymu, už som sa tam nachodila ako na hodiny klavíru, teraz mám od pondelka tabl. zo spodu 6za den a mám prísť ked príde MS alebo nepríde MS a budem mať pozitívny test, srandista :confounded:
22. feb 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip tak neviem..uvidis , ci sa to bude stupnovat..inac pri tehu zvykne byt taky tlak v podbrusku...ale nie ako na mrchu..je to trosicku ine..tak skor vpredu..na mrchu pobolieva viac vnutri...
22. feb 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nemám ako na MS, je to iné mierne a citlivé,nekedy sen tam pichne pri vaječníku a dnes som sa napchávala vyprážanou rybou čo ma nikdy nechytá taká chuť :grinning: :grinning: :grinning: inokedy je to, že fúúúúúj ryba, ved uvidíme budem sa snažiť s ,,kľudom angličana " čakať do 4. marca na MS :rolling_eyes:
22. feb 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: mirip tak ti drzim palce..mne prestalo chutit sladke ked som otehotnela. inokedy pred mrchou mam strasnu chut na sladke..to bol taky asi prvy priznak
22. feb 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Lauritka, nevydržala som a musela som prísť do práce pozrieť sa na Teba :dizzy_face:
Škoda, že tam nevidel fazuľku ale zas som veľmi rada, že si v poriadku a že čo nevidieť bude ovu :slight_smile:

Mirip, podľa mňa by si budúci týždeň mohla skúsiť citlivý test :wink:

Prajem Vám krásny víkend!!! Ahojte
23. feb 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky dobre ranko prajem :dizzy_face:

laurit tak hor sa do snazilkovania :wink: :dizzy_face:
tak aky ste mali week???
25. feb 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka tak uz sme sa snazilkovali vcera..hadam sme to nejako stihli..dnes je drahy cely den v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: az neskoro vecer pride.
25. feb 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Hor sa do snažilkovania Lauritka :wink:
25. feb 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laurit tak ste to stihli :grinning: :grinning: a teraz ako vlastne idete pokracovat?? to sa bude ratat ako mrcha alebo :fearful:
anit ahooj :slight_smile:
25. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :wink:
dufam, ze cely tyzden bude taky krasny, slnecny a teplucky ako dnesne rano :dizzy_face:
25. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka nie...proste mrcha vynechla a idem dalej :slight_smile: ale neratam ju..takze este dve a az potom na KET.
ahojki peja
25. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peji, ani nehovor :slight_smile:
Včera som sa nevedela teplúčka nabažiť!!! :dizzy_face:
Kávu sme pili so psíkom na terase :slight_smile:

Pamätáte sa, keď som Vám písala, že sme našli psíka??? To bolo 14. Januára. Vtedy mal 4,6 kg (doktor ju meral) a teraz má naša nezbednica (je veľmi živá) 9,8 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok