Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
21. feb 2008

cica lucim sa 😵

prajem krasny predlzeny vikendik 😵 😉 a dufam ze na buduci tyzden to tu uz konecne rozkecame 😉 😀

a2303
22. feb 2008

Dobre ránko 🙂

Lauri, ako? Nebola si ešte?

lauritka
22. feb 2008

anit j mam ist az poobede...takze az vecer napisme vysledocky... 🙂

a2303
22. feb 2008

Az poobede? 😨
To asi nestihnem, lebo idem o 3tej domov.
Ale aj tak Ti veľmi držím palce!!! 😵 😵 😵

a2303
22. feb 2008

Lauritka, podľa Teba mám nádej, že propolis tie baktérie zničí?

lauritka
22. feb 2008

anit ano...skor nema lekar cas..vies ja idem no nemocky na uzv..moj gynekolog ho nema. 😢
urcite anit...ja som si propolis dala aj minuly tyzden ked som mala tu crevnu chripku.

a2303
22. feb 2008

Tak dúfam, aj ja, že mi to pomože...

Budem na Teba myslieť a určite napíš!!! pokúsim sa sem dostať 😉

lauritka
22. feb 2008

dakujem anit. dufam, ze uz mu do toho nic nepride 😒

andrea52
autor
22. feb 2008

ahojte krasky 😵
laurit drzim palce, dufam ze nas po obede cakaju same pozitivne spravicky 😉

lauritka
22. feb 2008

no najradsej by som bola,keby tam videl nejaky folikul.. ;) aspon by som vedela za za par dni sa mozme snazilkovat 😉

andrea52
autor
22. feb 2008

snazit sa mozeme aj bez folikulov, aj ked je pravda ze s nimi to ma vacsie grady 😀 😀

lauritka
22. feb 2008

😀 joj andrea ;)

andrea52
autor
22. feb 2008

😀 😀 a nieje to tak???
ja idem dnes k liecitelke 😝

lauritka
22. feb 2008

andrea napis co ti poradila 😉 mne jedna bylinkarka hovorila, ze dolesita je cast ladvin ..odtial to vsetko ide...
ak to mas zablokovane..nedari sa pocat.
takze ja som uplne v poriadku. mam dominantny folikul..som v prvej fazi cyklu aj ked mrcha nebola 🙂 priste sliznica este nedorastla natolko, ze sa mohla odlupnut. zahada vyriesena a ideme dalej 😀 zachvilu mam ovulku a potom uvidime ako to skonci 😉

mirip
22. feb 2008

Hm ahojte ja som po liekoch, folikulometrii a vyvolávačke ovul. som po snaživom období som 17Dcyklu a už tretí den ma pobolieva v podbrušku a sem tam aj pichne a neviem čím to je, ak máte s niečím podobným skúsenosti dajte info.dík

lauritka
22. feb 2008

mirip to mozu byt ovulacne bolesti. nemerias BT ?

mirip
22. feb 2008

nie, už mám po ovul, sucho ako na púšti a ovul. bolesti mávam od cca 11dna do 13-14dna, teraz som ale dostala 11den vyvolávačku ovul. predtým som brala clostylbelgyt a medzi tým folikulometria, po vyvolávačke som mala dostať ovul. do 36hodín , to bolo v sobolu večer a od nedele vnoci snažilkujeme, a už le sucho, toto začalo tak v stredu popoludní 😖

lauritka
22. feb 2008

hmmm tak to netusim..na tehu priznaky je este skoro podla mna. ale mna niekedy tiez tak pobolievalao a nakoniec to nic nebolo...ak by ta to velmi bolelo tak zajdi za lekarom, ci to nie je nejaky zapal..

mirip
22. feb 2008

hm, to mi ani nespomínaj, že k dokymu, už som sa tam nachodila ako na hodiny klavíru, teraz mám od pondelka tabl. zo spodu 6za den a mám prísť ked príde MS alebo nepríde MS a budem mať pozitívny test, srandista 😖

lauritka
22. feb 2008

mirip tak neviem..uvidis , ci sa to bude stupnovat..inac pri tehu zvykne byt taky tlak v podbrusku...ale nie ako na mrchu..je to trosicku ine..tak skor vpredu..na mrchu pobolieva viac vnutri...

mirip
22. feb 2008

ja to nemám ako na MS, je to iné mierne a citlivé,nekedy sen tam pichne pri vaječníku a dnes som sa napchávala vyprážanou rybou čo ma nikdy nechytá taká chuť 😀 😀 😀 inokedy je to, že fúúúúúj ryba, ved uvidíme budem sa snažiť s ,,kľudom angličana " čakať do 4. marca na MS 🙄

lauritka
22. feb 2008

😉 mirip tak ti drzim palce..mne prestalo chutit sladke ked som otehotnela. inokedy pred mrchou mam strasnu chut na sladke..to bol taky asi prvy priznak

a2303
23. feb 2008

Ahojte,

Lauritka, nevydržala som a musela som prísť do práce pozrieť sa na Teba 😵
Škoda, že tam nevidel fazuľku ale zas som veľmi rada, že si v poriadku a že čo nevidieť bude ovu 🙂

Mirip, podľa mňa by si budúci týždeň mohla skúsiť citlivý test 😉

Prajem Vám krásny víkend!!! Ahojte

andrea52
autor
25. feb 2008

kocky dobre ranko prajem 😵

laurit tak hor sa do snazilkovania 😉 😵
tak aky ste mali week???

lauritka
25. feb 2008

andrejka tak uz sme sa snazilkovali vcera..hadam sme to nejako stihli..dnes je drahy cely den v praci 😝 az neskoro vecer pride.

a2303
25. feb 2008

Dobré ránko 🙂

Hor sa do snažilkovania Lauritka 😉

andrea52
autor
25. feb 2008

laurit tak ste to stihli 😀 😀 a teraz ako vlastne idete pokracovat?? to sa bude ratat ako mrcha alebo 😨
anit ahooj 🙂

peja
25. feb 2008

ahojte dievcence 😉
dufam, ze cely tyzden bude taky krasny, slnecny a teplucky ako dnesne rano 😵

lauritka
25. feb 2008

andrejka nie...proste mrcha vynechla a idem dalej 🙂 ale neratam ju..takze este dve a az potom na KET.
ahojki peja

a2303
25. feb 2008

Peji, ani nehovor 🙂
Včera som sa nevedela teplúčka nabažiť!!! 😵
Kávu sme pili so psíkom na terase 🙂

Pamätáte sa, keď som Vám písala, že sme našli psíka??? To bolo 14. Januára. Vtedy mal 4,6 kg (doktor ju meral) a teraz má naša nezbednica (je veľmi živá) 9,8 kg 😵 😵 😵