• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
je som rada že sa vám páči... :wink: má 11 týždňov, volá sa Trixie a je to yorkshirský havkáčik....

Laurit, aj váš je krásny a ta bunda, waw, aj našu trixuš to čaká dufam. Drahý veľmi ee šaty pre hava, že to pes nee človek ale my dve ho spracujeme :slight_smile: :wink:

Peja, aj ja som brala doxybene na chlamýdie, ale nezabrali mi, potom doxyhexal a ani ten nam nezabral, potom sme brali týždeň nejaké super silné antibiotika na vyžiadanie od lekáre, že reku len zbytočne strácam čas a ten je proti nám, kedže to už bude 3 a pol roka čo sa nedarí a hľa po takmer roku máme negatívne testy... sa teškáme a uvidíme čo život ďalej prinesie :unamused: a samozrejme držím prsty nech ste z toho raz dva vonku. Predpokladám že obaja sa liečite....

aďka, no veľa robotky teraz mám... dph a daň z príjmu a segra na materskej ta aj jej robotu a ešte robkam účtovníctvo kamošom, takže veľa času nemám, ale skúsim sa polepšiť :slight_smile:
26. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, dufam aj ja, ze zaberu, lebo na mna su aj tieto velmi silne, je mi z nich stale zle :frowning2:
liecime sa, samozrejme, obaja :wink: a dufam, ze buduce testy uz budu ok :pensive:

inak neviem, ci je to uz vplyvom tychto liekov, alebo minulo-mesacneho duphastonu, ale baby, ja mam po 100 rokoch klasicky bielkovy ovulacny hlien..... :confused: :sunglasses:
26. feb 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teš sa, síce, máte zakázané snažilkovanie? držím prsty :wink:
26. feb 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ano, mame zakazane kvoli tym atb, ale uz aj toto je u nas velky uspech :sweat_smile: Teda pre mna :grinning:
snazilkovat budeme buduci cyklus :dizzy_face:
26. feb 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka ani som nedufala ze uvidim odpoved :grinning: :grinning: tak to som rada, ze ste uz obaja v poriadkua dufam ze sa konecne polepsis a prides tu castejsie :wink:

peji to ja ani neviem akotaky hlien vyzera :grinning: :grinning:
26. feb 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ani ja.... :frowning2:
26. feb 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimka nebud smutna, my to zvladneme aj bez hlienu :wink:
26. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby nakupujete niektora cez net??? myslim oblecko a tak
26. feb 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento rok sa to nám všetkým musí podariť :dizzy_face:

Ja mám hlien a aj bektérie :frowning2:

Andrejka, zvykla som nakupovať a som spokojná :slight_smile:
26. feb 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anit a na ake stranky chodis?? hod mi nejaky link do Ip, prosim :wink: hladala som cez google ale som z toho blazon :sweat_smile:
26. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na mimibazar

Ale od toho závisí čo hladáš? Oblečenie?
26. feb 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, dúfam :slight_smile:

aj ja som často na mimibazári, a najviac som nakúpila si cez bábetkovo :slight_smile: a som strašne spokojná...
26. feb 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasky dobre raaaanko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ako ste sa vyspinkali??? ja som mala vcera take nervy z tej ordinacie :angry:
27. feb 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, adka :slight_smile:
ako sa ti dari? a preco si mala nervy z ordinacie? Ja som to nepozerala....
27. feb 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy ako sa dari... :slight_smile: anitka ano bude mat 14 ale velmi fit :wink: on nechodi ale cupka :dizzy_face:
vcrea sme si kupili nove rybiciky :grinning:
27. feb 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy ahooj :dizzy_face:
minule som ta tu hladala a teba nikde, takako sa mas??co nove???
no lebo som si myslela ze to uz budz normalne casti a tu nic :angry:
laurita ahoj :wink:
27. feb 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, lauri :slight_smile:
nedari sa, som nastvana, lebo cyklus sa so mnou zahrava.... dnes som 25DC a este ani ovu nebola.... :angry: je to asi este tou stimulkou a dilataciou. Telo sa akosi nevie nastartovat....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa
a ty ako... pozeram tvoj grafik, uz si po dalsej ovulke.... Ako dlho mas este cakat pred KETom?
27. feb 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz si mi odpovedala :grinning: :grinning:
takze co teraz?? budes cakat na mchu ci ako?? teraz mate prazdniny, ze?? my sme maliminuly tyzden a uz pracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy skus pit cajik z dateliny ..ja ho teraz pijem pravidelne...no ja musim cakat na prvu mrchu a potom od druhej zacnem stimulôku... tazke asi az v aprili... radsej tak nech je sliznica uplne v poriadku . :slight_smile:
27. feb 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prazdniny mame az buduci tyzden...
musim cakat na ms a potom zacnem stimulovat na KET.... skor sa so mnou v centre bavit nebudu... :confounded:
27. feb 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babebky, drzte mi palce, nech ta ovu dojde co najskor... v podstate mi je nanic, ale potom viem, kedy pride ms...
Ja sa poberiem do skolicky, mala som 1.hod volnu... Majte sa krasne.... :slight_smile:
27. feb 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si myslela ze si z BA :grinning: tak teda ahooj, a prid este kunut :wink:

lauri vies co som ti spominala o tej liecitelke, tak aj mne spominala ze musis mat oblicky v poriadku a ja nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pijem caje, fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: andrejka a sme doma .... kup si jadeit na krk..je to kamen obliciek :wink:
27. feb 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde to ide zohnat??? :confused:
27. feb 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sperkoch ...kelnotnictvo atd...
27. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslis ze je to pravda???
27. feb 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KED TOMU VERIS TAK ANO ...ALE JA VIEM PODLA CERAGEMU.. ta maszana postel na ktoru chodim..na prvych lezaniach ma strasne bolelo v oblasti krizov.. a potom to preslo... takze som tam mala nejaky blok...
a ten kamen ti dava enrgiu.. z toho su aj tie valceky na cerageme a ma to fakt super ucinky :wink: ved som bola skoro tehu ;)
27. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, vy ste toho popisali :astonished:
cafte babule :wink:

lauri, to je nejaka specialna terapia, ta postel?

a ked uz ste pri tych oblickach, tak to sa mozem s tym mojim novembrovym zachvatom pridat :grinning:
ale ved by som uz mala byt ok ( nie ze by som dobrala lieky, ktore mi dali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
27. feb 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm tak to mozno kupim, asi to bude mat nieco do seba :wink:
cica to preto ze sa flakas a neprispevas tu :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka moje :slight_smile:
Ako sa máte?
Akurát som nakukla do októbroviek 2008 a jedna baba čo sa tam práve prihlásila sa volá lessi :angry: . Má len štvrtý príspevok. Asi si dám foto, aby si nás nemýlili :pensive:
27. feb 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok