Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katy2
7. mar 2008

adka, ahoj!
ty si 20DC a teplota 36,5 a ja som 34DC a teplota 36,5 😝 co uz, ked to telo sa nechce umudrit 😠

lauritka
7. mar 2008

andrejka ja dnes nejako depkujem 🙂 asi si kupim rapiclear test na ukludnenie..
😀 urcite uvidim nejaky tienik 😝

a2303
7. mar 2008

Dobré ránko!!!

Alex a to prečo bolelo malinkú bruško????
Dufam, že Vám je už lepšie!!!

a2303
7. mar 2008

Lauri??? 😕 😵 😕 😵
A koľký DPO si??????
Držííííííííííííííííííííím palce!!!

leguanik
7. mar 2008

babulienky drzim vam vsetkym palceky - vsetkyyyym do jednej ....

Anit pocula som ze deti boli brusko z hoccoho ze napr. aj ked ma maminka stres prenasa sa to do milecka a potom boli deti brusko alebo nejaka problemiky ked ma - tiez duvam, ze Alex a malicka budu coskoro ok...

Lauri - dufam, ze bude njielen tienik.....ale poriadna ciarisko 😀

tigi
7. mar 2008

cicuse pocuvajte sak vy ste tu jak v nejakom utajenom projekte, vsade same kody 😀 este som neni "in" takze prosim o vysvetlenie skratiek BT, DPO, DC..... 😅

a2303
7. mar 2008

Tigi 🙂

BT - bazálna teplota
DPO - deň po ovulácii
DC - deň cyklu

tigi
7. mar 2008

jasneee.... 😀 😀 😀 dakujem. 🙂

alex21
7. mar 2008

legu dakujem dúfam, že máš bezproblémové tehu a držím palce na čo najmenej bolestivý pôrod

anit najprv som myslela že som niečo zjedla čo ju naduva a nevie sa vyprdkat ale to by som nemohla nič nejsť 😝 . Novorodeniatka bolia bruška preto že črevka nie su este schopné pracovat. Do 3 mesiacov sa ešte vyvíjaju a učia sa pracovať a to bol aj prípad Elišky. Začala s nou cvičit a nejakých 10 minut po cvičení bolo počut ako sa jej tie črevká začali prelievať. A kvapky boli dobré na vetry.
Zapal prsníka sa už zlepšil. Včera som mala posledné antibiotiká a hádam už nas nič takeho nestretne. 😝 Momentálne spinka a ked spí je ako anjelik. 😵

Adka stihli sme toho velu vera ani neviem ako ten čas rýchlo beží. Držím palce aby z toho dlhého cyklu bolo tehu.

lauritka lepšie by bolo keby ten tienik bol na nejakom inom teste 😉

a2303
7. mar 2008

Alex, chápem... ďakujem za vysvetlenie!!! 🙂
Teraz aby ste už boli zdravučké a rástli do krásy!!! 😵 😵 😵

dupinka
7. mar 2008

Ahojte! Chcem sa spytat: v 1 DC - 2DC sme sa milovali bez ochrany, teraz mam 15 DC, cely tyzden som unavena a v jednom kuse spim, a boli ma podbrusko (vcera som pocitovala napatie na vajecniku - ovulacna bolest) Ale predsa: mohla by som byt v tom?

peja
7. mar 2008

ahojte bambuleeee,
booze, ja uz vobec nemam cas konikovat 😠 😠 😠

alex, drzte sa, nech sa prdiky upravia 😉

dupi, to by si musela ovulovat pocas menstruacie ..... v tom pripade by si mohla byt v tom .... vies kedy mavas ovulku?

a2303
7. mar 2008

Dupi a mala si ovu hlien???

katy2
7. mar 2008

dupi, ja si skor myslim, ze to je len jarna unava a to podbrusko je znak ovu 😉 teda myslim, ze v tom nie si....
inak, ahojte babenky.... 🙂

a2303
7. mar 2008

Ahoj Katy 🙂

Tá jarná úvana asi fakt prichádza.... Ale ešte je skoro, nie?

katy2
7. mar 2008

anitka, ahoj 🙂
ja unavu necitim, mam prazdniny, tak som viac v pohodke ako ked chodim do prace....

a2303
7. mar 2008

Katy ale Ti je hej!!! 😵 😵 😵

ja mám tento týždeň hrozný frmol... tak už únavu cítim a to poriadne... 😒 a k tomu mrcha a zajtra škola... 😠

a2303
7. mar 2008

Na dnes končím v práci 🙂

Majte sa krásne a prajem Vám krásny a pohodový víkend!!! 😵 😵 😵 😵 😵

dupinka
7. mar 2008

no mala som hlien, tak si myslim, ze je to fakt len ta unava, ale nastrasili ma kamosky, ze sa da otehotniet aj hned po menstruacii,.. 😒

jarus1
8. mar 2008

ahojte, viete mi poradiť? snažili sme sa presne na 14 den cyklu, mala by som už dnes pociťovať nejaké zmeny? SOM 20Dc

lauritka
9. mar 2008

jarus mozes a nemusis. je to individualne. niekto to citi a niekto nie. 🙂

bublinkajasminka
9. mar 2008

čaute bambulky - som sem k vám zablúdila - neviem či si na mňa ešte spomínate...... 😉 my už čakáme mimčo každou chvíľkou a nakukla som k vám či ste tu také čo si pamätám a vidím že hej......nezúfajte kočky, vááážne ak to nepôjde skúste UO aj my sme boli odhodlaní s drahým to podstúpiť, celá família to už vedela a vtedy vyšiel testík pozitívne.....nevieme ani ako to vyšlo, ja to beriem ako dar od pána Boha lebo s tým spermiogramom čo sme mali si to inak nevieme vysvetliť....vážne viera mi pomohla.... veľmi vám prajem pozitívne testíky.... 🙂

lauritka
9. mar 2008

bublinka ahojki... tak uz zachvilu rodis..bohuzial nam to nejde tak ako by sme si predstavovali..ja uz mam aj UO za sebou, ale skoncilo sa to potratom.. no verim, ze sa aj ja dockam- aj katy a snazilky, ktore si to uz fakt zasluzia po dlhej dobe 🙂
prajem ti lahky porod a potom sa ozvi, nech kukneme fotecky. drz sa 🤐

atima
9. mar 2008

ahojte baby
ako sa maš lauritka?

lauritka
9. mar 2008

atima mam zlu naladu, ze nemam mrchu... 😒 27.12 bol kyret a mrcha nic..nedorasta mi sliznica.. som z toho dost nahnevana.

bublinkajasminka
9. mar 2008

laurit - však to, pamätala som si, že čakáte vytúžené miminko a nevedela som, že sa to skončilo 😢 je mi to ľúto, dúfam že to budete skúšať dalej.....že sa dočkáte vytúženého miminka....samozrejme že dám vedieť a hodím aj foto

lauritka
9. mar 2008

bubli ano skusame dalej...len na nestastie ma vycistili tak, ze mi este nedorastla sliznica..talze akonahle sa bude dat..ideme este na KET..mame este 5 zamzrazenych embryjok, 🙂 pevne verim, ze sa zadari a uz uspesne 😉

bublinkajasminka
9. mar 2008

laurit - veľmi vám to želám z celého svojho srdiečka

a2303
10. mar 2008

Bubli, ahoooooj 🙂
Že či sa pamätáme... Pravdaže!!!! 😵 😵 😵
Držím palce pri porode a určite sa ozvi 🙂
Krásne tehulkovanie!!!

andrea52
autor
10. mar 2008

caute krasky 😵
bubli no jasne ved si jedna z nas 😉 tak tebe uz len stastny porod 😉 😵

a kde ste vsetky??? 😨