Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
16. okt 2007

legu, nedivim sa Ti, ze nemas na to nervy, ja mam nervy uz len z malovania jednej izby 😝 😀
ale na druhej strane si to zas spravite podla svojich predstav 😉 Je dost tazke najst byt, ktory splna vsetky predstavy, tie, co lepsie vyzeraju, sa hned predaju. My sme mali v tomto kusok stastia 😅
drzim palce, nech to mate co najskor a hlavne v klude za sebou 😉

andrea52
autor
17. okt 2007

dobre rano , zase prva 😀
ja som taka urobena ze az, vcera som umyvala okna a v mojej izbe som vesala zaclonu 2 hodiny 😲 slak ma ide trafit, ani nevladzem tukat do klavesnice 😀
martinka drzim silno palce a nevzdavaj sa, takyto chlap ti nestoji za tvoje slzy a uz vobec nie za tvoje babenko, vela sil a pozbieraj sa hlavne kvoli drobcekovi 😉

nieco nove???

peja
17. okt 2007

dobre ranko 😉

cicus a to uz preco 2 hodiny?????? 😝 😀

leto79
17. okt 2007

ahojte a pekne ranko 🙂

ja mam nove to, ze mi je zle od zaludka a picha ma v pravom vajecniku 😖 😖 😖 ... dufam ze nemam nejaky zapal...

a u vas co?

peja
17. okt 2007

ahoj leto 😉
moja, ktory DC si???? 😉 😵

tie priznaky mi nieco pripominaju 😀

lauritka
17. okt 2007

caute babule. tak mne sa prvykrat stalo. odekdy meriam BT, ze teploty mi neklesli ale ani tehu nie som...to je zahada, co? a akurat pred zaciatkom cyklu na ivf. 🙄

peja
17. okt 2007

lauri a ako vies, ze nie si tehu???? mas to potvrdene z krvi ?

lauritka
17. okt 2007

nie..z testu 🙄 dnes som robila 😔

peja
17. okt 2007

negativny test nic neznamenaaaaaaaa, ked Ti meska MS a teploty su hore 😉
byt tebou, naklusem k lekarovi 😉
ty brdo, to by bola fakt sranda, keby Vam to teraz vyslo 😀

a2303
17. okt 2007

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂

Andrejka, Ty si šikulka!!!! 😵
To vešanie poznám, ja som napsledy záclonu vešala 3 hodiny... stále bola na krivo a tie záhyby... 😠

a2303
17. okt 2007

Leto ktorý DC si???

lauritka
17. okt 2007

peji este vlastne ani nemeska...ale zvycajne mavam cyklus 26 dni. ked kuknes posledne grafy. tak neviem co si mam o tom mysliet.mozno sa len predlzila lutelna faza...

lessie
17. okt 2007

ahojte mojenká 🙂
Ja som bola domka, lebo som bola totál chorá. Potrebovala som to vyležať. Už zase zarezávam v práci, papierov plný stôl, tak tu budem trošku pomenej, kým sa z toho vyhádžem.
leto-hmm, parádička. Nem zápal, ale tehu moja.
Ja som dnes 24DC a už ma teraz nadrapuje brucho na mršisko.
Peji- ako vymalované, alebo ešte len farby vyberáte?
Andy-viem si predstaviť chúďa moje, aké máš ruky vyťahané z toho vešania. Okná by som mala veru aj ju už poumývať.

a2303
17. okt 2007

Lauritka, to vážne?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! 😕
Ktorý DC si???
Aký test si robila???
Juj, držím palce!!! 😵

a2303
17. okt 2007

U nás sa asi na 13 DC niečo šuchlo...
Dnes som 24 DC, nevydržala som, tak som spravila rapiclear 10 ml...
A samozrejme ...../.....
Ale veď čo som čakala?!?!?!
Ale Vám držím silno palce!!!! 😵 😵 😵

peja
17. okt 2007

lauri, to by bolo dooost nezvycajne,
ale uvidime, drzim moc palce 😵

lessinka moja, chorucka si bola? to je hrozne, aj ja som bola pred dvomi tyzdnami a na stastie som to tiez vylezala .....
este nemalujeme, az o 2 tyzdne, ale farbu furt nemam ☹
chcem si vypytat vzorku latky, z ktorej budeme mat sedacku a s tym pojdem do nejakeho farboveho obchodu 😅 a budem porovnavat a hodnotit a hadam aj nieco vyberiem 🙂

lauritka
17. okt 2007

anit robila som mamatest -ja som 25 DC.ale ani naznak. 😖 tiez som slepo dufala, ze teraz by to mohlo vyjst, ale nic to ide sa na tvrdo. inekcie uz cakajuuuuuuu 😠

lessie
17. okt 2007

ahoj lauri-to by bolo super, keby to vyšlo ešte pred ivf. Moc držkám palce, ešte nestrácaj nádej. Teplotka hore, super. Joj Lauri, keby to vyšlo, sa teším moc, moc, moc.
anit ahojček.

a2303
17. okt 2007

Lauritka, ešte vyčkaj.... 🙂
Možno, že test to nezachytil...
Na 25 DC Ti teploty väčšinou klesly???

lauritka
17. okt 2007

lesiie.ale na 13 dpo by uz daco malo ukazat. uz tomu neverim, mimi uz by malo byt uhniezdne, ak by bolo a produkovat hcg hormon.
aj na fertility mi vypisalo..possibly triphasic pattern on 22 DC. 😕

a2303
17. okt 2007

Lessie, ahoj 🙂
Teším sa, že si zdravá!!! Čo Ti bolo Moja???
Ale tú kopu práce Ti nezávidím...

a2303
17. okt 2007

Lauritka, a inokedy Ti teploty na 25 DC klesnú?

leto79
17. okt 2007

baby, som 20. DC a podla Fertility 3. DPO (hurááááááá, bola ovulka 😀 )

juuuj, ale citim ten vajecnik, najma ked idem na WC 😒

peja
17. okt 2007

lauri, podla mna je 13 DPO skoro, ja si myslim ze najskor tak o 2-3 dni by Ti testik MOHOL nieco ukazat 😉

babulky, ja som taka truba, chyta ma panika
chceme si tento vikend objednat sedacku a cakacia doba je az 8 tyzdnov.... Som zvedava, ci nam to stihnu do Vianoc spravit, ked je teraz ta vystava Moddom, urcite toho budu mat vela. Ja nechapem, na co som s tym tolko cakalaaaaa 😠

lessie
17. okt 2007

lauri-nádej je vždy, pokiaľ nepríde mrchaňa, tak ešte ver, lebo ja verím aj za teba.
anit-mala som chrípku, ja som sa z nej dostala a teraz to má drahý.
peji-tak peknú farbičku vyberte, aby sa hodila k sedačke.

peja
17. okt 2007

leto, mna pobolieva vajecnik prave pri ovulke 😉 ze by sa tam nieco dialo??? 😉

lauritka
17. okt 2007

http://www.fertilityfriend.com/home/198576

tu su vsetky moje grafy. normalne uz klesa takuto dobu.... peja len ja logicky uvazujem, ze druhe zvysenie teplot nastava po uhniezdeni, teda spon u mnohych tehu grafoch. a ja ich mam zvysene uz 4 dni, takze teoreticky hormon sa uz mal zacal vylucovat. ja viem , ze pre niektorych je 13 dpo skoro. ale ja to mam presne, lebo si meriam BT. takze viem co mozem cakat.

a2303
17. okt 2007

Lauri, uvidíme....
Ešte počkaj do zajtra či príde mrcha, ak nie, tak by si asi mala ísť k Dr. Nie?

peja
17. okt 2007

lauri, ale kazdemu sa hcg uvolnuje inak, jednej pomalsie, jednej rychlejsie.... a testik to fakt nemusel zachytit.
Inak ja nie som z tych, co by sebe, alebo niekomu davali falosnu nadej a podporovali ho v tom, to nie, ja som realista v tomto 😀 Hlavne, ked poznam fakty.... Ani nedokazem niekoho presviedcat ze to mohlo vyjst, ked pravdepodobne nem mohlo 😉 Ale ved uvidis, ako to pojde dalej, co spravi teplotka zajtra. A kedy mas zacat pichat? v piatok?

lauritka
17. okt 2007

doktor povedal, ze mam volat ked dostanem mrsku..a ked nedostanem do dvoch tyzdnov tak mam volat, ze nedosla 🙂 takze este tyzden pockam..keby nahodou..ak nedorazi. ale je to dobry zakon schvalnosti nie???? akurat teraz pred ivf sa to musi takto s..t 😠