Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
30. apr 2008

ahojte krasky 😉
no, zas som sa nechala na nieco ukecat a od zajtra idem pit Aloe, zabit ma to hadam nezabije, snad len posilni 😀

andrea52
autor
30. apr 2008

cicus len pekne pi, ja som tiez pila a mam doma este pol flase, ti poslem 😀

a2303
30. apr 2008

Baby, zas mám v robote blázinec.... Ja sa z toho už fakt zbláznim!!!! 😠 😠 😠

a2303
30. apr 2008

Mimka, ja si myslím tiež, že sa mi spúšťa mrcha, len ma pekne naťahuje.... 😠

a2303
30. apr 2008

No nič, veď Máj je lásky čas 😵 😵 😵

Folíky budú pukať a my budeme tehulky 😵

a2303
30. apr 2008

Ahojte, hlásim, že mrcha prišla 😠
V robote som bola asi do 9tej, takže super deň 😠

Prajem Vám dobrú noc a zajtra si poriadne oddýchnite 😉

lauritka
1. máj 2008

anit, pejka a ostatne..tak sa to asi znova podarilo 😉 teda nie asi ale urcite, uz si len pockam v stredu na potvrdenie z krvi. nebojte sa to riesit cez lekarov..vidite, ze pomoc tu je 😵 ucel posvacuje prostriedky-dosiahnutie vytuzeneho ciela je dar. 🙂

leto79
1. máj 2008

jéj, lauri, to je super, blahozelám z celého srdiečka a kedze je tam druhá / už tak skoro, tak mám podozrenie, ze sa uchytili obaja 😵 😵 😵 😵 . Tak tentokrát do úspešného konca, drzím palce.

petasllov
1. máj 2008

Neviete mi náhodou niektorá povedať, či pretrvávajúca (trvá už 8 dní) a neklesajúca vysoká bazálna teplota (t.z. od 37°C do 37°C) môže znamenať aj niečo iné než len tehotenstvo?

petasllov
1. máj 2008

Opravujem teplotu -od 37-37,2°C

jahoda
1. máj 2008

lauritka gratulujem a drzim palce!!!

peja
1. máj 2008

lauriiiiiii, super, GRATULUJEEEEEEEEEEEEM !!! 😵 😵 😵

petasllov
1. máj 2008

Nik mi neporadí?

leto79
1. máj 2008

petaslov a od kedy mas taku teplotku? Od ovulácie alebo odo dna ockavajucej mrchy?

labelka
1. máj 2008

lauritka blahozelaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

petasllov
1. máj 2008

Vyzerá to tak, že od ovulácie, ktorá podľa hodnoty najvyššej teploty bola 20.4. a odvtedy sa teplota pohybuje v okolí 37°C. MS som mala dostať 28. 4.

leto79
1. máj 2008

petaslov, podla toho co pises, ovulaciu si mala 20.4., cize MS by si mala dostat cca 14 dni od ovulacie, ale mozes mat aj kratsiu lutealnu fazu, ale 28.4. sa mi zda na MS skoro, ked ovulacia bola 20.4. Teplota po ovulacii ostava zvysena, az kym nepride MS, cize cca 14 dní. Ak más BT vysokú 18 dní a viac, je velmi prevdepodobné, ze ide o tehotesntvo.

petasllov
1. máj 2008

leto79,no áno, lenže ja nemávam ovuláciu v polovici cyklu tak ako to zvyčajne býva a cyklus mám tak 28-30 dňový, posledná MS bola 30.3.
Ale vďaka za radu. Uvidím, nič iné mi neostáva.

leto79
1. máj 2008

ano, je mozne, ze mas taku kratku lutealnu fazu. Cize ak ti MS vlastne meska, mozes skusit testik 😉

petasllov
1. máj 2008

Skúsim, ale až tak o týždeň, ak sa nič nezmení. Ešte raz vďaka za odpoveď. Ahoj.

a2303
1. máj 2008

Lauritka, zo srdca Ti gratulujem a držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto sa s Tebou teším!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janulkab
2. máj 2008

sofia adam olivia

janulkab
2. máj 2008

Baby, pardon, to prispela moja dcera, ona rada pise, hlavne ked o tom neviem. 😀 Pozerala som ako puk, na hlavnej stranke, ked som sa videla ako prispievatelka do vasej temy 😅 . pa

lessie
2. máj 2008

lauritka moja moc moc blahoželáááááááám 😵 😵 😵 . Ja som to vedela, že sa to podarí 😉 . Držkajte sa 😵

peja
2. máj 2008

peti a BT merias pravidelne? alebo si zacala len tento mesiac? lebo z jedneho cyklu vela nevycitas.... 😉

peja
2. máj 2008

dobre ranko som zabudla 😀 😉
ahoj lessinka 😉
leto, vy ako??

a2303
2. máj 2008

Dobré ránko 😵

Lauritka začala 🙂 a my "staré kozy" musíme ísť rýchlo v jej šlapajách 😀

lauritka
2. máj 2008

anit neboj, vsetky TAKTO skoncime 😀 ..ja zacinam sice druhykrat, ale tentokrat uspesne 😉 verim a dufam. 🤐

a2303
2. máj 2008

Lauritka, všetko bude v poriadku!!! 😵 😵 😵
Veľa oddychuj a relaxuj 😉
Kedy ideš na krv?

lauritka
2. máj 2008

anitka idem buducu stredu.