Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
20. máj 2008

Bebca Ty si aké paličky mala?
Slabé?

miss_shy
20. máj 2008

dufam ze nas nebudes dlho napinat 🙂 aky test si skusala?

a2303
20. máj 2008

rapiclear 10 ml 🙂

Neviem sa ani ja dočkať.... 😵

miss_shy
20. máj 2008

tak skus inu znacku 😉 ja som robila modru spravu.

a2303
20. máj 2008

ok, skúsim. Ale taký som ešte ani nevidela...
Ale dopredu sa nechcem ešte tešiť... Veď sa uvidí...
Ale príznaky nemám žiadne..Vobec nič.. Akurát v Nedeľu počas aerobiku mi raz bolo nevolno, ináč nič

jerryjanka
20. máj 2008

a2303 skus o 2 dni neskôr tiež som mala rapi test pozitivny
ale tehu som nebola :( :( :(

miss_shy
20. máj 2008

modru spravu maju v DM - ku. Juuuj drzim palce 😵

a2303
20. máj 2008

Jerryjanka, skúsim... Ešte sa aj preto veľmi neteším, lebo to može byť kľudne falošný poplach.. ☹

miss_shy
20. máj 2008

alebo si skus urobit hocijaky z lacnejsich testov (napr. mojej kamoske tie drahe nevysli pravdivo a na nejakom za 60Sk mala // a bola tehu)

a2303
20. máj 2008

ok 🙂
Len sa dúfam, dostanem do mesta..

jerryjanka
20. máj 2008

a - ved uvidiš ako to dopadne - ja som sa tešila a nič z toho 😢

miss_shy
20. máj 2008

jerry aj ja ☹ a2303 ale drzim palce 😉

a2303
20. máj 2008

Ja viem, ešte sa veľmi neteším....

jerryjanka
20. máj 2008

miss aj ty si mala pozitivny test?
ja nechapem :( :( :(
a to mam doma testov 30 :D

miss_shy
20. máj 2008

jerry ano, normalne sa mi ukazal // najprv slabe, potom silnejsie. ale test z krvi nic nepotvrdil, tak cakam na mrchu. tento mesiac mam cely blby. 😒

a2303
20. máj 2008

Nemáme to ľahké... Už ani testom sa nedá veriť? 😠

miss_shy
20. máj 2008

a2303 veru nemame, nechapem ako tie testy robia, vsetko je o prachoch ☹

a2303
20. máj 2008

Na dnes sa lúčim, ďakujem, že ste tu somnou boli 🙂

Pekný večer bábiky a držte mi palce!!!

miss_shy
20. máj 2008

a2303 maj sa krasne a pozitivne 😵 😵 😵

peja
20. máj 2008

anit, ty si nepoucitelna....
1. skoro si testovala
2. rapiclear = nespolahlivy test
3. po casovom limite vysledok nezaruceny

musis este chvilku vydrzat 😉 ale pri tebe som si ista, ze sa aj nejake priznaky este objavia 😀 😀

a2303
20. máj 2008

Peji, ešte na sekundu 🙂

Normálne som sa aj zasmiala.. Tak si to dobre napísala! Ale máš pravdu, ja viem... Skúsim počkať aspoň do Piatku a spravím iný test 🙂

peja
20. máj 2008

anit, ty nam musis zostat v tejto teme aj ako tehulka 😀 ty nam to tu stale budes udrziavat v napati 😎
papa, pekny vecer aj tebe 😉

jerryjanka
20. máj 2008

anit ktory den maš?
rapi su fakt zle testy preto som si kupila tych 30 ale nie rapi :D

a2303
20. máj 2008

Už som doma 🙂
Mám len chvíľu, lebo musím na zajtra variť a žehliť.. 😠

Peji, ale zas som na seba hrdá, lebo príznaky si tentokrát nenamýšľam 😀 😀 😀 Už sa lepším 😀
Niekedy sa už fakt cítim ako šišino 😀

Jerryjanka, som 8DPO ešte len...

Prajem Vám krásny večer Babuľky

andrea52
autor
21. máj 2008

dobre rano babule 😵

ok hned z rana som sa zasmiala 😵
anit fakt, na tebe priemysel s testami neskrachuje 😀 budem drzat palce aby ten nasledujuci co urobis bude // 😵
bebca gratulujem k tehu 😵
jerry miss_shy to je mi luto, ale naozaj tu bolo uz viac bab co im testy ukazali nieco ine a bol iny stav 😖

petrzalkaa
21. máj 2008

Ahoj anit,ja som dnes 26DC,tiež som si rano urobila test,najprv tam nič nebolo a teraz po hodine tiež vidim druhu čiarku,ale len akoby tienik,je to skor akoby náznak kde tá čiara má byť,neviem či to niečo značí,ale nevyzerá ako ružová.Čo si o tom myslítš? Ako si dopadla ty?Držím palčeky na dve jasné čiarky 😉

miss_shy
21. máj 2008

ahojky adka, no uz som sa s tym zmierila, ale bol to moj prvy test co ukazal //, tak som bola mimo. a teraz uz cakam na mrchu nech sa mozeme snazit dalej 😉

leto79
21. máj 2008

čaute bambule 😉
co sa tyka tych testov, tak kaslite na to. Ja mam podobne skusenosti. Dokonca som test raz dotrepala do roboty a s kolegynami sme ho potom studovali a zhodli sme sa n atom, ze tam ta druha / naozaj je. Ale tehu som samozrejme nebola. To ako test vyschol, tak tam bolo vidiet kadeco. Dokonca si myslim, ze na testoch je tam ta ciarka akoby predznacena, pretoze tam musi byt nieco co z HCG potom zareaguje a tym zmeni farbu. Spolahlivy vysledok testu je ak sa druha / ukaze v limite a je viditelna aspon trosku, nie tak ze chodim po celom byte a hladam najlepsie svetlo, aby som ciarku videla 😀 😀 😀 😀

andrea52
autor
21. máj 2008

miss nic ine ani naozaj neostava, treba sa snazit dalej 😉 ako dlho uz snazilkujete???

baby ja neviem s tym testovanim, suhlasim s nazorom leta, podla mna je to tak ako hovori 😉 ja neviem ja som tiez robila testy, sice na vas nemam 😀 mozno ich bolo po cely cas 5 a z toho 1x to tiez boli falosne //, jednoducho si myslim ze testovat je najlepsie az ked meska, alebo aspon ked si meriate BT a graf je nadejny a nechybaju tam prvky trebars ako implatacny pokles, alebo vysoka teplota tak testovat na 15 DPO. Su to mudre slova ktore sa lahko hovoria ale skusenost ma naucila a stale lepsie je zbytocne sa nestresovat a nebyt zbytocne sklamana ved co ak.......... 😉
a este jedna baba coso mnou lezala v nemoce bola uz vo 4 mesiaci tehu a test stale len /, takze to o niecom asi vypoveda 😝

miss_shy
21. máj 2008

leto, adka mate pravdu, ale odolava sa naozaj tazko 😅 ja som testovala modrou spravou a // boli viditelne v limite a bez najlepsieho svetla 😀 ale co sa ma stat stane sa, asi to tak ma byt, ved snazime sa "len" 4mesiace, takze casu dost, aj ked to cakanie je priserne 🙂