Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

majulienka32
9. jún 2008

Dobre si urobila ze si isla, aspon si teraz kludnejsia, a mas aspon na isto potvrdene tehu. a co ti povedala na to spinenie?

susanh
9. jún 2008

Caute baby, dufam ze aj ja sa budem moct zaradit do februaroviek. V piatok som testovala, druha ciarka bola tenka a este k tomu az po niekolkych hodinach, ale mrcha mala prist v sobotu a este stale nic. Tak dufam ze za par dni budu jasne //! Drzte palce.

majulienka32
9. jún 2008

ahoj susanh vitaj medzi nami. 🙂 O par dni zopakujes test a uvidis.. 🙂

susanh
9. jún 2008

Uz sa neviem dockat! 🙂

jerryjanka
9. jún 2008

susi - kludne už aj dnes testni ak je to tehu tak ti to už ukaže ved už su to 3 dni od posledneho testu a to sa ti HCG tak možno strojnasobilo takže šup

a blahoželam novym tehulkam

katulikzlatulik
9. jún 2008

hej hej aj ja som kludnejsia, ze som tam bola.. zevraj to spinenie to nevadi, ze to sa cisti maternica, resp. vnutro, ze to je priprava pre babatko... ze ak je toho malo, tak je to OK... ale radsej mi predpisala tabletky, takze tak...

susanh DRZIM MOOOCNO PRSTEKY!!!! testni si dnes... ak si tehu, tak urcite sa ukaze aj druha ciarka hoci slabucka, ale aj ta sa pocita, takze STASTLIVO DO TOHO!!!!

dakujem jerryjanka

susanh
9. jún 2008

Ja praveze chcem co najviac vydrzat pred druhym testom, aj ked ma to stale laka. Predsa len termin mrchy bol len v sobotu a co ak sa to neuchyti a este ju dostanem.. Radsej skusim pockat 2-3 dni, ak vydrzim 😀 a potom tomu snad uverim. 🙂

jerryjanka
9. jún 2008

ved uchytenie prebieha cca 6 dni po ovulacii takže teraz už je zavrtkane riadne neboj

katulikzlatulik
9. jún 2008

a teraz je uz koopec testov, ktore mozes pouzit este pred vynechanim mrchy... takze ja v tom nevidim problem... ale ked chces pockat, tak si aspon trenujes trpezlivost 😉

jerryjanka
9. jún 2008

obdivujem tvoju trpezlivosť zvlašť ked už mešká

katulikzlatulik
9. jún 2008

vies ako sa hovori... trpezlivost ruze prinasa.. a pri vacsej trpezlivosti aj botanicku zahradu 😉
susanh, rob tak, AKO CITIS!!! neviem preco, ale ja hned ako ma zacalo pobolievat brusko este tyzden pred mrchou, tak som vedela, ze sa nieco deje... a ze z toho bude urcite baabo... proste som TO CITILA!!!

jerryjanka
9. jún 2008

no katka tak to je super
ja som si to tiež tak v aprili myslela a nič 😀

a2303
9. jún 2008

Som tu 🙂

Jerryjanka, pekne šup,šup nás dobehnúť 😵 Čakáme Ťa!!!

Katulik, Ty si už videla drobčeka??? 😨 😵 😨 😵
Juuuuuj, ako Ti je dobre 😵
Ja ešte musím týždeň vydržať..... 😠
Ja už neviem, či to ešte vydržím........ ☹

jerryjanka
9. jún 2008

anit musim si počkať s drahym sme sa dohodli po julovej mrške
takže tak začiatkom septembra snad pridem aj ked nie do temy februar 2009 ale asi april maj 2009 😀

a2303
9. jún 2008

Jerryjanka, to dúfam 😵

jerryjanka
9. jún 2008

anit dakujem držkaj mi paluchy aj ostatnym eštenetehulkam

katulikzlatulik
9. jún 2008

ahoj Anit, ano ano videla som dnes malicku fazulecku 😉 a o dva tyzdne idem zasa... to by uz malo aj srdiecko bit 😉

jerryjanka
9. jún 2008

juj baby aj ja cem 😵

labelka
9. jún 2008

ahojte kocky... 🙂 🙂 🙂
tak sa tu konecne blyska na lepsie casy...joj tolko novych tehuliek 🙂 🙂 🙂
vsetkym vam silno drzim palce a gratulujeem......velmi sa s vami tesim

jerryjanka
9. jún 2008

jaaj no máj lásky čas bol asi

miss_shy
9. jún 2008

ahojte zienky,
tak som dnes robila ovu test a vysli // tak ideme makat 😀

jerryjanka
9. jún 2008

miss možno sa mýlim ale myslím že ked ti ukaze silné dve čiarky tak ovulka pride asi za 24 hodin ale preventivne sa snažte dnes ale aj zajtra

miss_shy
9. jún 2008

ok jerry dufam ze to tento mesiac rozbehneme, vsetky 😉

jerryjanka
9. jún 2008

missy ja asi nie nemala som ovulku tak som zvedava kedy pride svinucha

katulikzlatulik
10. jún 2008

miss_shy VELA PREVEEELA STASTIA!!!!!! potom sa ozvi, yo?

miss_shy
10. jún 2008

kati diky si zlata, dakujeeem 🙂 urcite vam dam vedíet 😉

lessie
10. jún 2008

ahojte 😉
páni moji, tu je odrazu tehuľiek, ale sa to tu krásne rozbehlo 😵 . Blahoželám vám a držím všetkým palčeky.
A kde ste sa stratili andy, peji, leto 😕 😔 ?
Ozaj, boli sme včera na tom 4d ultrazvuku, malinká robila krásne ksichtíky, mám 192 fotiek, potom niečo pridám do albumíku. 😉
papa

susanh
10. jún 2008

Ahojte, tak je to tu!!! Dnes som robila druhý test (dlho som nevydržala 🙂 ) a také krásne // sú tam že nemám žiadne pochybnosti,. Tak tomu nemôžem uveriť, neviem nič normálne robiť. Dúfam že zajtra už budem vo svojej koži. 🙂 🙂 🙂

susanh
10. jún 2008

Dokimu pôjdem budúci týždeň, ale podľa medikalkulačky na nete mi vychádza termín pôrodu 14,2,. Na Valentínka. 🙂

a2303
10. jún 2008

Ahojte 🙂

Miss_shy, tak šup šup do práce 😵 😵 😵
Nahoď sexi prádielko, načuchry vlasy a poblázni Drahého 😵 Držím silno palce!!!!!

Susanh, GRATULUJEM 😵
Čakáme Ťa vo Februárovkách 😉