Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

libeth
10. okt 2007

ozaj anitka, ten kocurik co mam na foto na vizitke, to je jeden z nich. 😀

a2303
10. okt 2007

Libeth a testík si neskúšala????
Prečo neskúsiš????

je zlatý!!! Aj on je ešte malý, však? Ja si raz tiež odfotím svojich 😉

libeth
10. okt 2007

anit - nechcem testovat, ja viem ze pride 😒 Cakam ju. Moyno ked bude dlhsie meskat, tak ano, ale takto je to 5 dni, a bola som aj chora...

lauritka
10. okt 2007

🙂 anit ja mam pred ivf ;) buduci cyklus idem na to :D uz mam aj ziadost v rukach konecne ! zajtra iden na sono. a asi mi pichnu aj prvu inekciu;)

peja
10. okt 2007

lauri, mne prave kolegynka hovorila, ze bola v BA v jednom centre a tam jej lekar povedal, ze ak je manzel ok a ona zdanlivo tiez, tak najskor musia spravit laparku, potom 2 alebo 3-krat IUI a az ked to potom nevyjde, jej zdravotka preplati IVF, vies o takych podmienkach nieco???? mne sa to zda dost divne...

inak to budu take "prijemne" injekcie 😉 Sa tesiiiiiiim, mam tusaka, ze vam to vyjde hned na prvy krat 😵

lauritka
10. okt 2007

😀 pejka dakujem, dufam ze tvoj tusak bude dobry :P
no taky je formalny postup..mne to navrhoval tiez... ale ked som mu povedala, ze ja uz cakat nechcem, tak sme sa dohodli na ivf..od lekara zalezi co napise na ziadost ;) je este otazne, co by zistili pri laparke atd..a potom by ma mozno aj tak poslal na ivf. tak to obideme a vyskusam rovno tu najvacsiu pravdepodobnost ;)
a ty ako sa mas ? co nove s tebou hmm? planujes aj ty ivf alebo iui?

a2303
10. okt 2007

Laurit, držím palce!!! Uvidíš, bude všetko ok 😵
To už je hneď tu!!! 😵 😵 😵

Libeth, 5 dní?!?!?!?!?!?!
To je dosť, nie?
Už Ti meškala tak dlho?

peja
10. okt 2007

lauri, do konca roka to este skusame prirodzene a ak nic,
tak sa dame, mozno najskor vyskusame iui a ak to nevyjde, tak urcite ivf. Ja tiez nechcem cakat, len uvidime, co bude doki ochotny teda napisat do papierov, lebo laparku a podobne tortury absolvovat velmi netuzim .... Hlavne je to strasny zabijak casu, kym by sme vsetkym presli, tak mozem byt rovno babka ... haha , nie , prehanam 😀 Len uz tiez nechcem cakat.... 😉

lauritka
10. okt 2007

🙂 peji moje slova..naco sa trapit, ked to ide lahsou cestou 🙂 a hlavne je tam dost velke precento uspesnosti ;) pri IUI mas 15 oercent.. ivf az okolo 45 percent.

peja
11. okt 2007

dobre raaanko, dnes to tu otvaram ja??? 😕 😀

andrea52
autor
11. okt 2007

dobreee, raaanko, meeeeeeee 😀
cica ako? idem prestudovat druhu temu 😀

peja
11. okt 2007

aaaaaaale, nestoji za rec 😖
zas mozem len cakat, co sa z toho vykluje.... 😕

andrea52
autor
11. okt 2007

no veru, vies co vobec ti nezavidim, ale ak bude najhorsie, ponukam ti gauc u nas v izbe, sice nieje tak pekne zeleny ale je rozkladaci 😉 a ze prideme o sukromie? to nevadi my ho aj tak nemame 😀 😉

peja
11. okt 2007

ty si zlaticko 😀
uz som rozmyslala, ze by som normalne JA zasla k nejakemu psychologovi, nech mi pomoze riesit tento problem ....lebo ak k tomu naozaj dojde, tak ma asi odvezu v kazajke ... 😝

peja
11. okt 2007

inak, cicus, idete tento mesiac uz na ostro pracovat????
podme otehotniet spoooluuuuu 😀 😵 jun/jul je este celkom ok na rodenie 😎

jess28
11. okt 2007

Ahojček bambulky, ďakujem vám moc. No ja som dnes bola len na krvičke na potvrdenie tehu. Zajtra budem mať výsledky. Tak hádam to tentokrát dopadne všetko oveľa lepšie a dotiahneme do štastného, zdravého konca.

peja
11. okt 2007

ahoj jessinka, maminka 😵
neboj, moja, vsetko bude dobre!!!!! tfuj tfuj 😉

jess28
11. okt 2007

Pejúšik, ďakujem ešte raz, aj ja dúfam, že to bude ok. Zlé už bolo.
Lauritka - tak ty už budúci mesiac ideš na to? Suprišné, určite to vyjde.
Peji a ty ako - kedy nečakáš mrchatú?

alex21
11. okt 2007

ahojte kočky. Ako vidim stará známa parita 😉 ako sa máte.
Jess tebe sa tusim podarila na prvý sup ako ste si prestali dávat pozor 😵 Srdečne ti gratulujem a držím palčeky aby si to tento raz dotiahla do šťastneho konca. 😉

peja
11. okt 2007

ahoj alex 😉

jessinka, ja som 7DC, takze znovu na zaciatku. Ale ja som sa uz rozhodla tento mesiac otehotniet, beriem si z teba priklad, tak duuuuuuuuufam, ze to vyjde 😵

jess28
11. okt 2007

Alex - dík moc. Hej je to na prvý šup, tak dúfam, že celé tehu bude také bezproblémové.

lessie
11. okt 2007

ahojte krásavice 🙂
ako sme sa tu krásne zišli, sa tomu teším 🙂
jessi ahojček-ja som tvoja veštica lessidora, predpovedala som ti, že hneď otehotnieš stalo sa, prepovedala som ti aj vianoce s bruchom,to tiež bude a predpovedám ti šťastný koniec v júni 2008. Takže žiadne pochybnosti, lebo bude to tak ako hovorím ja a hotovo.
alex-ahojky, ešte nevieme čo máme v brušku?

peja
11. okt 2007

lessidora, aj ja si prosim vyvestit 😀 😉 😵

alex21
11. okt 2007

Peji už ste sa prestahovali do nového bytíku. Treba zaštepiť každú izbu a uvidíš že sa zadarí.
lessie nevieme čo mame v brušku rozhodli sme sa že sa nám predstaví až v nemocnici ked ho uvidíme. Ved aj doktor sa môže zmylit a iste to bude až ked ho uvidíme.

lessie
11. okt 2007

peji-počkaj rozdám karty...moment....no mám....povedz si číslo. 😀

peja
11. okt 2007

alex, stahujeme o 2 tyzdne 😵 A urcite to tam poriadne pokrstime 😀

martinkamm
11. okt 2007

ahojte

jess28
11. okt 2007

Babenky, tak fakt je tu dnes stará partia. Ja zdochnem! Toto veští, že všetko bude dobré.
Lessie: dúfam, že sa nemýliš!
Ahojček Maťka.
Alex - už máte mená?

peja
11. okt 2007

lessie, dajme 16 😉

alex21
11. okt 2007

Ahoj matka ako sa máš
Jess dievčenské mám Elišku, a na chlapčenskom sa stále dohadujeme. Lebo moje su zatrhnuté a ja som naposledy mužovi zatrhla Jakuba pretože by som nezniesla keby mu niekto povedal Kubo hoci Jakubko sa mi tiež páči. A posledná verzia na chlapčenské je Lukáš.