Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lessie
27. nov 2007

lauri-ále ešte sme nikde neboli. Najprv musí ísť drahý na SPG, ale akosi keď to spomeniem, každý mesiac povie, že ešte počkajme. Ale po novom roku už žiadne čakanie.

lauritka
27. nov 2007

🙂 ahaaa. takze este ani neviete, co je vo veci. no tak sa na to dajte uz po novom roku 😉 nech to poriesite s bruskom 😉

peja
27. nov 2007

lauri, ty si nas ziarivy vzor 😉 😀

ja som s IVF nebola doteraz zmierena, ale uz som .... 😔 Uz mi je jedno, co vsetko budem musiet podstupit, cakat viac nechcem...
lauri, to pichanie, hormony, vsetko, dalo sa to zvladnut???psychicky?

lauritka
27. nov 2007

ano peja,je to uplne v pohode. nic strasne.a hlavne ked budes vediet, ze mas velmi velku sancu ostat tehotna 😅

lessie
27. nov 2007

odpísala mi jess. Všetky moc pozdravuje a lauritka z teba má veľkú radosť a blahoželá ti. Ešte je stále Pn, zistili jej, že protilátky sú pozitívne, tak doki jej povedal, že to musia sledovať, ale nič jej na to nedal. Ja tomu moc nerozumiem, že aké protilátky a tak.
Na kontrolu ide 13.12. Myslí na vás a chýbate jej.

lauritka
27. nov 2007

dakujeme a nech sa drzi 😵

peja
27. nov 2007

jeej, lessinka, ze ju pozdravujeme, nech sa drziiiii 😉 A radsej nech doma pekne oddychuje, aj ked len pre istotu ....

lauri a ty sa ako citis? ziadne nevolnosti??? 😉 nie ze by som Ti ich priala 😝 😀

a2303
27. nov 2007

Dobré ránko 🙂

Lauritka, preberám Tvoje inventárne číslo 😀

Ako sa máte?

lauritka
27. nov 2007

peji este je podla mna skoro na nevolnosti, to moze prist az v 6.tyzdni 😅 zatial mi je fajn, trosku mam citlivejsi nos 🙂 anit samozrejme 😀

peja
27. nov 2007

lauri a ty si kolky tt teraz? u teba sa to bude pocitat ako? 😕

lauritka
27. nov 2007

ja som nasla jednu stranku, tam sa moze zadat aj den oplodnenia, kedze ja ho viem presne tak mi vychadza termin na 31. jul
a dnes som 4tt plus 5 dni 😀
http://www.pregnancy.org/pregnancycalendar/
podla datumu poslednej mrchy by mi to velmi nevychadzalo, lebo aj cyklus bol iny ako mavam.kedze ma stimulovali, tak sa to predlzilo skoro o tyzden.

peja
27. nov 2007

lauri 😅
u teba to vsetko tak strasne rychlo prebehlo, normalne nechapem 😉

lauritka
27. nov 2007

ale ved som po vystreniach zacal chodit uz v lete pamatas 🙂 ..ale odkedy zacnes stimulovat, tak to ide rychlo 😀

lumah
27. nov 2007

lauritka tebe ostali aj mrazáčikovia?

andrea52
autor
27. nov 2007

dobryyy den 😀
lauri oficialne blahozelam, takze krasavice laskavo uz nieco robme, lebo tu uz tusim ani nove snz nechodia a hadam tu nechceme ostat sameee 🙂

lessie pozdrav jess, ja som dnes 7 Dc, tak budeme tento mesiac spolu 😀

cica, leto uz nepride svinucha cervena 😉

lauritka
27. nov 2007

dakujem andrejka..tak sa posnaz tento cyklus 😉 lumah mame piatich 🙂

katka11111
27. nov 2007

Ahojte dievcata,pekny den vam prajem :0))

mirinecka
27. nov 2007

ahojte snažilky a tehulky, stretli ste sa už s pocitom ako by ste mali vysypanú solničku v hrdle, lebo ja už druhý deň stále cítim v ústach slanosť a minulý týždeň som strašne solila čo vôbec nesolím, dnes som 27DC čo už zvyčajne mám MS a zatiaľ len špiním

lumah
27. nov 2007

lauritka to sa máš a ešte ti to vyšlo aj na prvý šup. 😀

leto79
27. nov 2007

andrejka, príde, viem to, lebo uz asi aj ide... ☹

lauritka
27. nov 2007

🙂 treba si verit ..teraz sa mi to lahko hovori hihihih.
mirinecka este sme sa nestretli, BT nemerias?

leto79
27. nov 2007

lauri, si zlatá, ale ona naozaj už ide... ☹

lessie
27. nov 2007

andy ahojček-tak teraz je na rade peja a leto a potom ideme my dve. Super, môže byť.
Babuľky, ja som teraz skroro na riť padla. Volal mi drahý, že sa na štvrtok objednal na SPG, že tam bol osobne, dali mu aj téglik a že môže kľudne doma. Ešte teraz nechápem, to bolo prekvapko.

lumah
27. nov 2007

lauritka ked vieš-ja už jedno dieťa mám a proste cítim, keď som tehu, lenže vtedy som otehotnela prirodzene, teraz to prekrýva ten utros a neviem to rozlíšiť. A ten test ma dorazil, nemala som si ho robiť.

mirinecka
27. nov 2007

Lauritka nemeriam, snažíme sa druhý mesiac. Špinenie som mávala vždy pred tak tri dni ale MS som mala už na 25 deň posledné dva mesiace na 27DC.

peja
27. nov 2007

lessie, no zlatusik ten tvoj drahy, vidis 😉

cicus, no vitaj 😉 😀

misovicovap
27. nov 2007

Lauritka pripájam sa ku gratulácii a želám ti veľa zdravíčka tebe aj miminku. Občas tu na témach čítam vaše príbehy.No ani nám sa nedarí ale aspoň vieme kde je chyba. mám nizky progesterón a problém so zrážanlivosťou krvi. No a najlepšie je že mi to mešká 14 dní ale test negat.

alex21
27. nov 2007

Ahojte kočky.
Neviem či ste tu alebo nie tak vám aspon podám hlásenie. 😀
Včera sme boli na utz a vraj je všetko ok. Vážime 1215 g. Aj krčok je v poriadku aspon nejake dobre správičky. 😉
Horšie je to s vysledkami z glukozy. Zistili ze mam tehu cukrokvu. Takze zatial som na diete a dnes si pred jedlom a po jedle pichám do prsta a vytláčam krv do ampulky a zajtra im to zanesiem na další rozbor a ešte mi zajtra budu brat aj zo žili krv. To isté sa zopakuje za dva týždne a potom sa uvidí ako sme na tom či bude stačit len dieta alebo sa to bude musiet aj inak riešiť. Takže zatial mam 3 prsty pichnuté a ešte ma čakajú 3. Ešteže ich tolko mám a nemusí to byť stále ten istý prst. 😉
pozdravujte odomna Jess 😉
A Lauritke srdečne gratulujem 😵
a ostatným držím palce

mapa73
27. nov 2007

ahojte snažilky. Už niekoľko mesiacov čítam vaše príbehy a dnes som sa rozhodla už aj ja napísať. Všetky vás obdivujem. Viem čim prechádzate. Tiež sa snažíme. Som siedmy deň po prvom KET. Na norálny transfer som nemohla ísť, lebo som mala hyperstimulák ☹ . Mali sme zamrazených 10 snehuliakov, ale pri prvom rozmrazovaní sme museli rozmraziť až troch a len jeden bol dobrý.Mám pocit akoby som začínala mať špinenie, takže nedávam tomu veľkú šancu. Uvidím a treba asi dúfať.

lessie
27. nov 2007

ahoj mapka-ešte nesmieš vešať hlávku. Musíš veriť, že to vyšlo. Viem si predstaviť čo prežívaš. Silno ti držkám palčeky a nemysli hneď na najhoršie.
Kedy ideš na krvičku?