Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
3. dec 2007

ja tiez neexperimentujem, ale ked na mna pozeral tymi svojimi ocami, ze on by si dal, ze on to uz jedol a chutilo mu .... tak som skusila, inak je fajna, len sa rozpadava 😀 ale aj tak som na seba pysna, ze som to zvladla 😀 😀

lauritka
3. dec 2007

ahojte..peji pridala som mojho havka do albumu..kukni 🙂 ty si taka milovnicka tiez 😉

andrea52
autor
3. dec 2007

tak ti blahozelam k tvojemu kulinarskemu vykonu 😀 tusim si z teba robi zienku domacu 😲 🤐
laurit ahoj, brusinko rastie 😵 kedy ide sa na uzv??

lauritka
3. dec 2007

ahooj,,,joj az za tyzdenm dovtedy stratim nervy, mam pocit, ze sa nic nedeje 😢 ani zle mi nie je.

andrea52
autor
3. dec 2007

lauri nestresuj, musis byt v klude, vsetkym tehulam predsa zle nemoze byt 😉 mam kamosku ktora uz cakaju 2 a ani pri jednom, jej nebolo zle 😉, mozes byt stastna predstav si zeby si sa mala trapit ako elenita 😉

rybca
3. dec 2007

lauri - neboj, vsetko raz pride...🙂 ja som cca 2 tyzdne pred mrchou a zase sa mi teplota zblaznila a skace hore dolu a uz asi tyzden mam trpnutie noh ako pri mrche..🙂

lauritka
3. dec 2007

ked ja mam pocit baby, ze nieco by sa tam malo diat 🙂

rybca
3. dec 2007

lauri - no ono sa urcite deje, len to necitis..🙂

peja
3. dec 2007

lauri neboj, ved ty uz onedlho zistis, ze sa "nieco deje" 😀

a psika mas krasneho, aj ked k milovnickam sa rozhodne neradim, ja som skor opak 😀 Ale v sobotu som jedneho labradora obdivovala 😉 😵

lauritka
3. dec 2007

🙂 hihi dakujem , ma tricko z UK, kamoska mi doniesla. tak dufam, ze mimi rastie aj ked to nedavja najavo 🙂

rybca
3. dec 2007

rastie rastie...🙂

lauritka
3. dec 2007

🙂 o tyzden uzv, tak pridam fotecku 😝

rybca
3. dec 2007

lauri - to ocakavame..🙂

andrea52
autor
3. dec 2007

lauri drzime palce 😵
rybca a bola si s tym u dr?

a2303
3. dec 2007

Ahojte 🙂

Peji ako? Mrcha prišla?

A Ty Andrejka? Bola si u Dr?

Čo nového?

Lauritka, maminka ako sa máš?

rybca
3. dec 2007

ada - no s tymi kratkymi MS som bola, tvarila sa, ze je vsetko ok, len mi prizvukovala, ze mam normalne zit, ziadne zmeny nemam robit

leguanik
3. dec 2007

cafte bambule....ziadna nova tehulinka? kde ste? kde sme? 😉

ja som dnes 27DC a rano som si len tak zo srandy merala teplotu a mam 37,3BT ..ja viem ze je to krasna teplotka, ale velke nadeje tomu nedavam, lebo raz som rano mala 37 a dostala som cez den mrchatú-zubatú...

tak uvidime zitra...

a2303
3. dec 2007

Leguánik, krásna teplota 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Kedy testuješ?

Držím palce!!!

peja
4. dec 2007

dobre ranko krasky 😉

a2303
4. dec 2007

Dobré ránko 🙂

lauritka
4. dec 2007

ahojte kocky posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵

ako sa ma jess? lesiie tu uz dlho nebola. chodi niekde do temy? 😕

leguanik
4. dec 2007

Ahojte bambuľe....

Laurit dakujeme za vírus....uvidime co to spravi :o))

My sme sa tak vcera s drahym rozpravali...ze ak to teraz nevyjde dame si pauzu pol roka a vyskusame ked sa oteplí tak ako Anit....tak uvidime...

Anit zatial mi mrcha nedosla, dnes ju cakam-necakam....takze uvidime, rano som nemerala BT, bála som sa....

lauritka
4. dec 2007

🙂 leguanik..poznam tie stavy..s malou dusickou ides odmerat teplotu a ked vidis, ze je dole uz si uvedomujes krutu skutocnost a beznadej. a potom to prekonas..a zase s novym cyklom nova nadej 🙂 od februara som toto nacvicovala 😀

petruci6
4. dec 2007

dobre ranko,laurit preco este nemas zmeneny pas ty tehulka? 😵

a2303
4. dec 2007

Lauritka, ďakujeme 😉

a2303
4. dec 2007

Leguanik, Ty si zlatá!!! 🙂
Tešila by som sa, ak by sme snažilkovali naraz 😉
Ale najviac by som si priala aby si bola teraz tehu!!! 🙂
Tak veľmi Ti to prajem!!!!!!
Aká bola dnes teplota?
Nebudeš testíkovať?

a2303
4. dec 2007

Ja už musím vyčkať len 3 mrchy a ide sa do toho... 😵 😵 😵

leguanik
4. dec 2007

Anit - teplotku som rano nemerala, bala som sa.....a testikovat? ak mi nepride do mikulasa tak na mikulasa testujem, ale bojim sa velmi ze priide ☹ ...
Hej ak to nebude tak, tak zacneme testikovat znova...jo?
A tvoj drahy jakoze povedal ze snazilkujete od marca? ci jako?
Jak si to pociitas, zlaté 😀

Laurit...aj ty si sa na teplotu potom vykasalal? ja na nu kaslem dva mesiace, ale vcera som si len tak odmerala....
Ano, preco laurit nemas zmenene ?tt v profilku?

lauritka
4. dec 2007

az po prvom UZV 🙂 leguanik ja som sa vykaslala na teplotu az po potvrdeni tehu z krvi. ja som mala trpezlivost ju merat 9 cyklov 😀

leguanik
4. dec 2007

Babule, pobolieva ma bruško bojim sa ist aj na wc... 😝

A inak uz 2tyznde ma bolia prsia, mam ich zilkove a brusko ma tiez boli, akoby ma niekto do neho kopol...tak divne, uz dva tyzdne....