Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
12. dec 2007

Ahojte 🙂

Dnes asi nikto nestíha. My upratujeme s kolegyňou kanceláriu, záclony, kuchynku, proste všetko 😠 A ešte medzitým aj robím 😖

Neskor dufam, prídem.

Legu, tak ako??????? Bola si u dr???? 😵 😵 😵

leguanik
12. dec 2007

peji - dakujem si ma prinutila 🙂 aspon to mam za sebou, bolo tam mrte ludi a to som sa chclea otocit, a potom jedna pani ze a to tu je dnes prazdne, tak som si povedala ze vydrzim a mozem byt rada no nie? 😀

Anit ano bola som...a co myslite ako to dopadlo? .....hihi ale nie take fory uz mam od vas zakazane, hihi....no malunke ma 14mm ale asi aj s ulitkou alebo cim to je obalene....a mam aj prvu foto 😀 asi ju dam uz aj sem do albumika, chcete? 😵
28.dec mam ist na dalsiu controllu

peja
12. dec 2007

mamciiiiii gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵
no vidis ty truhlik, ze sa oplatilo ist, mas aj fotecku 😎
a ukaz nam ju, sceme vidieeeeeet 😉

leguanik
12. dec 2007

uz som si urobila albumik, len je to nejako rozmazane neviem ci tam najdete nieco skuste kuk 😉
dakujem, ked mi to ukazal tak som mala aj zluzy v očoch 😵 ale šťasťá......

peja
12. dec 2007

joj,moja ani sa ti nedivim, aj ja by som mala 😉
nic tam nevidim, ale viem ze tam je chrobacik malicky 😵

leguanik
12. dec 2007

peji pockaj idem sa s tym pohrat a dam ho do cerveneho krúžka dobre? vydržte...

leguanik
12. dec 2007

už som to označila tak skus kuk este raz 😀

a2303
12. dec 2007

Leguanik, krása!!! 😵 😵 😵
Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!

leguanik
12. dec 2007

Dakujem Anit 😀

a ty ako pokracujes so streptokokom?

a2303
13. dec 2007

Dobré ránko 🙂

včera som sa k Vám už nedostala ☹ dufam, že dnes už budem mať viac času..

Leguanik, fakt sa s Tebou veľmi teším!!! 😵 😵 😵 Musíme Ťa dobehnúť 😵 Na streptokoka som dostala silnejšie lieky, v Sobotu má prísť mrcha a až po mrche ich mám začať brať. Tak potom uvidíme, dufam, že zaberú.

Neviete mi poradiť, že z čoho to može byť, že už asi týždeň každý deň trošku krvácam... ☹ Ale len minimálne (len na intimke je fliačik krvi alebo keď idem na toaletu) ale každý deň, mrcha má prísť teraz v Sobotu. Podľa Vás?

leguanik
13. dec 2007

Ahoj Anit,
co sa tyka tvojho krvacania, to ti veru moc neporadim, ja s tym skusenosti nemam....nechcela by si ist radsej k dr? mozno by si mala? alebo nemas nieco poranene? hm?
Citis aj nejake bolesti?

Co sa tyka liekov na streptokoka, vyliec sa potom si daj mesiac pauzu a potom snazit - snazit...lebo tie lieky by asi tiez neboli moc dobre pre mimi ze? ked su take silne.

a2303
13. dec 2007

Ahoj Moja 🙂

Bolí ma maternica ako na mrchu aj prsia, tie veľmi (aj toto už trvá asi týždeň). Dúfam, že to nebude nič vážne... Počkám do mrchy a uvidím.
Máš pravdu, doberiem lieky, popapám vitamíniky a potom bude snažilkovanie 😵 Už som začala s vitamínikmi, beriem calibrum a každý večer večeriam len ladový šalát s olivovým olejom a bylinkami (aj kvoly vitaminom aj kvoly chudnutiu)
Asi som šiši ale už som si vypočítala ovu bude asi 15-16/03/08 a na moje narodky 23/03/08 testnem 😵 😵 😵
Som šiši, však? 😠

leguanik
13. dec 2007

si šiši- veru si, ale tak zdravo 😀 , len bud šiši to je dobré....

a inak som aj citala ze niektore bylinky ktore su v celku dobré v tehotenstve škodia, tak ja neviem ci su dobre salatiky aj s bylinkami....ale ty zatial mozes, ved este nemas v brušku maleho špuntíka...potom bude len šalatik a olivovy olej, nie?
vidis? mnam dobry napad, asi si budem pred spanim robievat aj ja takyto salatik dietny....

Ok tak vyckaj mrchu a uvidis,dufam, ze budes ok...

andrea52
autor
17. dec 2007

cafte krasavice 😵
tak ako? sme na druhej strane 😠 😀

leguanik
17. dec 2007

Ahoj Adi. na akej druhej strane? haaa?

neslo to tu co? ale uz ide 😉

a2303
17. dec 2007

Ahojte 😵

Baby, normálne som mala odvykacie stavy ako nebol koník 😀 😠 😀

Mrcha v plnom prúde a ponej začnem brať lieky 🙂

A vy ako????

Leguanik??? 🙂 Ako sa cíti tehulka???

Peji, ahoj Moja. Aká strana? Čo za strana? 🙂

Bežím na obed... Neskor prídem

leguanik
17. dec 2007

ahoj Anit....takto teda? uz zacinas brat liecky? tak drzim palec nech pomozu a nechmozes pekne krasne , uz po dvoch! mrchách pokracovat - vlastne zacat 😀

ja som mala tiez abstáčik lebo v piatok som mala volnejsi den, dneska to je uz horsie, mam toho nad hlavu.
Boli ma brusko dost casto, aj vajecniky hlavne lavy - 28. idem o 9,00 na kontrolu...tak snad bude vsetko ok...
Inak baby ja som taka nejaka lakava...a vraj zena by sa nemala lakat ked caka mimi, myslite ze škvŕňatku to moze ublizit? ja sa laknem aj ked neco tresne...jak debil... ☹

andrea52
autor
17. dec 2007

caftee 😀
legu no uz na druhej strane sme boli v temach, pomaly upadame do zabudnutia 😀 ale keby to bolo preto ze sme niekde v ethulach, tak to by mi nevadilo 😝
legu no neviem, ale podla mna by si si mala davat teraz na to vacsi pozor, hlavne teraz na zaciatku 😉

andrea52
autor
17. dec 2007

baby este inak, chybaju nam 2 prispevky do 2000 😀 tak teda sa posnazim 😀

andrea52
autor
17. dec 2007

no a este jeden, a sme taaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

a2303
17. dec 2007

Ahoj Andrejka 🙂

Prepáč, ja som Ti písala, že Peji 😠 Prepáč Moja...

Legu, fakt neviem... Ale dufam, že to neuškodí miminku.

Ja som sa tešíla, že veget a zas mám kopu robot ☹

Ale už len 2 mrchy 😵

maxii
18. dec 2007

anitka aj ja uz len 2-3 mrchy🙂) budeme naraz snazit

a2303
18. dec 2007

Ahoj Maxii 😵

To je super!!! 🙂
Kedy začínate?
Vitaminiky už berieš?
My začíname asi v strede Marca 🙂 dufam...

Dnes tu budem pomenej, lebo mám večer skúšku a ešte sa musím aj učiť 😠

maxii
18. dec 2007

Anitka, aj my v marci🙂)
Beriem babyplan...inak nic, len chcem zacat viac cvicit, a celkovo, zdravise zit!!!

a2303
18. dec 2007

Aj ja beriem babyplan 🙂

Tak sa teším, že nebudem sama, ktorá budem sledovať príznaky a čakať vytúžené // 😵 😵 😵
Maxii, foto nepridáš?
Budeme na to dve 🙂 Tak sa teším!!!

Baby, musím sa isť učiť... Už mi lepí... ☹

leguanik
18. dec 2007

baby tak sa tesim s vami na marec 😉 a na to ako prestupite do inej temy, vsetky....a tato tema potom upadne do ne-zabudnutia 😀

sandrika
18. dec 2007

Ahoj leguánik gratulujem k tehu aj Lauritke 😉

maxii
18. dec 2007

anit, mam foto, ale moc ma tam aj tak nevidno🙂)

a2303
18. dec 2007

Legu, Ty si zlatá!!! 😵 😵 😵

Ahoj Sandrika, ako Ti pekne tie tt pribudajú 🙂

Maxii, vidieť len peknú postavu 🙂
Ale ok 😉

Držte palce, trielim na skúšku 😕

maxii
18. dec 2007

anit, drziiiim🙂) 😀