Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
24. jan 2008

alex ta je perfektna ta detska izba 😵 a ten sportovy kocikk, aach 😵 pani moji, dufam ze aj ja sa raz toho dozijem 😵 😔
tak to je fajn, ze si uz pripravena na porod,strasne silno ti drzim palce a dufam ze vsetko dobre dopadne a laskavo mimcu vyxvetli ze ak si chce viac uzit tak nech laskavo este oddychuje pekne v brusku 😉 neboj sa ta cukrovka to nebude nic hrozne, hlavne ze ste v poriadku 😉

no moja tak ton eviem coto bude, ale tehu isto nie, a to som mohla uz teraz niekedy rodit aj ja 😢 😔

lenocka3
24. jan 2008

je ahojte kocky 🙂 nakukla som z inej temy 🙂 lessie gratulujem 🙂 sa maaaas 😵 citala som aj dozadu a vidim, ze ti to "vestenie" ci co vyslo 😀 😀 super

alex21
24. jan 2008

lessie tak ako sa cítiš ako tehulka máš aj nejaké nevolnosti.

andrejka ved ja mu to stále vysvetlujem že ešte má vydržat. Každý den mu to poviem ked stávame a potom ked ideme spat. A ten kočík sa strašne zapáčil aj mne. Nedalo sa mu odolat. Ved vravím, že sme nemali v pláne žiadny kupovat lebo sme si požičali ale ked som ho zbadala tak som ho musela mat. A aj mužíkovi sa strašne páči a hlavne to predné kolečko ked sa sním da dobre otáčať a manévrovat. Ten sa už vidí ako s ním lieta po vonku. 😀 A na to že má všetko príslušenstvo aj s letnou verziou striešky, s pláštenkou a sietkou proti hmyzu, tak nestál vela. 😉
A nebojkaj aj ty sa určite dočkás. Musíme tomu veriť. 😵

lessie
24. jan 2008

lenocka ahojcek, tak to veštenie mi u všetkých práveže nevyšlo ☹ . Veštila som tu viacerým že otehulinkujú a zatiaľ sa tak nestalo. Dúfam, že moje veštenie bude vyslišené a všetky babuľky čo ste tu budete čoskoro tehuľky. Moc vám to všetkým prajem 😵
alex-hmm, ako sa cítim? Práveže výborne, až mám z toho strach. Jediné čo, tak mi nechutí nič jesť, nemám na nič chuť, ale inak sa cítim výborne. A trošku bolia prsia. Ani ma nenapína, ani nezvraciam a ani pachy mi nevadia. Tak neviem či mám robiť paniku, alebo nie.

lauritka
24. jan 2008

alex drz sa...a nech to mas raz dva za sebou 😵 lessie uz som zvedva na prvu fotecku z uzv. 😅 a jess uz na koniak nechodi??? andrejka neboj aj my sa toho dozijeme ..aspon dufam 🙂 kym osediviem

lessie
24. jan 2008

lauri ahojky-hneď ako bude prvá fotečka, hodím ju do albumíku. Jess je na PN-ke a doma nemá internet ☹
alex- už to máš za pár pozerám, držkám palčeky 😉

lauritka
24. jan 2008

urcite sa tesila, ze ?? ked si jej to oznamila 😉 uz mozte spolu keckat o tehotenstve 🙂

lessie
24. jan 2008

veľmi bola šťastná, som jej poslala MMS-kou // palicový test a hneď celá šťastná, že až slzy mala v očiach od šťastia.

lauritka
24. jan 2008

🙂 jaj mam svoj testik este stale v mobile tfuj tfuj tfuj...vymazem az ked urobim novy 😉 cca koncom marca 😅

lessie
24. jan 2008

lauri-moc ti to prajem 😵 😵 😵 Už aby bol marec, nech sa môžme tešiť z tvojho šťastíčka . 😉

lessie
24. jan 2008

lauri a koniec februára by nemohol byť? 🙂

lauritka
24. jan 2008

ejha vidis... 🙂 nejak som nad tym zabudla rozmyslat 😀 jasne ze mohol!! uz nech dorazi ta prva mrcha 🙄

lessie
24. jan 2008

lauri vidíš moja, teraz budeš čakať na mrchu, že kedy už príde a ona ťa tak prekvapí, že možno už ani v januári nepríde. 🙂

lauritka
24. jan 2008

to neverim, lebo meriam teplotku a je nizko..asi ani nebola ovulka este po kyrete...asi vajecniky spia 😝 ale dalsi cyklus uz musi byt vsetko ok 😉

lauritka
24. jan 2008

lessi uz idem off..drzkaj sa a hlavne bacha na virozy 😠 naladuj sa vitaminmi..ja som bola chora dost na zaciatku a niekedy mam pocit, ze prave to narusilo vyvoj...no nic uz..pa pa.

lessie
24. jan 2008

ty si lauri ozaj odborníčka na tú telotu, presne vieš podľa nej ako tvoje telo funguje, to klobúk dole. Tak ten ferbruár berem a hotovo. 🙂

lessie
24. jan 2008

papa lauri moja

alex21
24. jan 2008

lessie nebojkaj ani mne nebolo zle možno ani tebe nebude.
Pozdravuj jess ked s nou budes.
lauri držím palce aby si koncom marca mohla vymenit ten nový test.
Idem od vás si trošku lahnut lebo tá hlava ma fakt dost bolí.
Majte sa pekne. 😉

lessie
24. jan 2008

alex ďakujem a oddychuj, papa. A samozrejme, že vždy pozdravujem jess od vás všetkých. 😉

a2303
25. jan 2008

Ahojte 🙂

Som tu len na minutku.. celý týždeň ležím doma s chrípkou... ☹ Už dávno som bola takto chorá, prvý deň som nevládala vstať z postele (bola som sama doma), tak som celý deň nejedla nepila, len ležala... Fakt hroza...
Je mi už trocha lepšie, prišla som na skok do práce a potom idem opäť domov.

Vy sa ako máte??? 🙂

Lauritka, dúfam, že koncom Marca testíkujeme spolu 😵 😵 😵 😵 😵

Pekný deň, ahojte!!!

lauritka
25. jan 2008

anit vyliec sa...neboj marec je nas ;) 😵

a2303
25. jan 2008

ďakujem Lauritka, jaj už sa fakt neviem dočkať...

Tak sa mi to zdá ešte ďaleko... 😖

Ale dočkáme sa 😵

andrea52
autor
28. jan 2008

krasky dobre ranko sa praje 😵

tak ako, co nove??

aslex????

peja
28. jan 2008

dobre ranko damy 😉

alex21
28. jan 2008

ahojte kočky.
Ešte ste tu. Adka ten február asi nestíham. Predsa to bude len január.

alex21
28. jan 2008

Včera mi dost tvrdlo bruško a najprv som si myslela, že to z toho že som chorá a že dost kašlem. Ale nebolo to od kašlu ale od prípravy na pôrod.
Dnes mi už od rána odteká hlienová zátka a bolia ma kríze. Podla knihy mám možno ešte čas 2-3 dni a možno nie. 😝 Začínam byt už trošku nervozna. A včera pri tom tvrdnutí som cítila ako je drobec strašne nízko lebo ma to dole dost bolelo a ked som to zacítila musela som pokaždé utekat na záchod čo mi tak strašne pritlačilo na mechur.
Možno kvám prídem ešte povedať že stále nič a možno sa už prihlásime a predstavíme aj s drobčekom. 😵

maxii
28. jan 2008

alex drzim palce🙂)))

peja
28. jan 2008

jeeej alex,
tak drzime palce a cakame na infosky 😉

baby, je mozne, ze som cez vikend videla bociany? na juznom Slovensku?? 😲 😎 😀

maxii
28. jan 2008

peja to znamena pre teba len jedno:0)))

lumah
28. jan 2008

alex držím palčeky a neboj sa, všetko dobre dopadne. 🙂