Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
19. mar 2008

Ahoj Jess 😵

Ako sa máš??? O chvíľu rodíš 😵 😵 😵

leto79
19. mar 2008

ahojte všetky, ja len tak na skok, snažím sa koníka obmedzovať, lebo mi to udieralo na mozog 😝 😝 😝 😝 Jea len taj raz denne kuknem na 5 minut, čo nové a padam...

Peji, potvrdilo sa nám to čo u vás.
Dnes sme boli po výsledky na andrologii a manžel je tak povediac v poraidku, síce je tam znižený počet spermií, ale podľa lekára to až atký problém nie je. Akurát mu zistili nízku hladinu testosteronu, takže musí isť znova na krv, či sa to potvrdí a ak ano, dostane nejaké hormonálne lieky. TAk sa tomu neskutočne vytešujem, lebo už som sa videla na IVF.

Takže snažilkujeme dalej, ale bez merania BT a podobných úsilí. Veľa som v poslednom čase pochopila a musím zvolniť, pretože som sa veľmi upínala, všetko riadila, zisťovala, plánovala a silila. A dieťa sa predsa zariadiť nedá, je to v oveľa vyššej moci, tak som zvolnila.

Ale sledujem vás tu nadalej, držím vsetkým palce.

Anit, nebud smutná, ber to z tej lepšej stránky, pekne sa preličiš a babatku už nič brániť nebude. je to lepšie ako sa mesiace snažiť, prichádzať postupne o nervy a o rozum a potom zisťovať v čom je problém. TAkto si odbúravaš všetky prekážky a ťažké neúspechy. A všetko má svoj čas, nič netreba uponáhlat, vidíš to tu na každom kroku.

Tak sa mi pekne majte, kozičky moje inventárne a zasa raz prídem s novinkami.

PAPAPAPA

a2303
19. mar 2008

Ahoj Leto 🙂

Si zlatá, že si namňa myslela!!! A viem,že maš pravdu! Teraz sa pekne liečime a potom sa uvidí. Snažím sa na to neupínať... Viem, že sa všetky dočkáme vytúžených paličiek 😉

Leto, chýbaš nám tu!!! Ale chápem Ťa...
Som rada,že je manžel v poriadku a dufam, že mu lieky ešte pomožu a príde krásne miminko!!!
Budem na Teba myslieť a držať Vám palce!!! 😉
Ozvi sa ešte 😉

lessie
20. mar 2008

krásne ránečko babuľky moje 😀
jess ahojček, zase len na chvíľku si prišla nakuknúť.
Peji,andy,leto myslím na vás stále aj keď som prídem len občas.
Mám teraz v práci toho strašne veľa. A to ešte začnem aj zaúčať za mňa jednu babenku, tak už nebudem mať moc času koníkovať.
Ozaj, kuk môj albumček, mám tam nejaké fotky drobca. V utorok sme boli u dokiho a všetko je v poriadku. Máme už 7,3 cm. 😵 😵 😵

lauritka
20. mar 2008

ahojki lessie a jess...krasne vam to pribuda .. lessie nadherne fotecky 🙂 uteka to ako voda, ved nedavno si len mala dve ciarky 🙂 tak vam prejem zdrave babtka ... leto, spg sa moze velmi menit, skuste aj nejake vitaminove doplnky 😉 verim, ze to pomoze.. pa pa

peja
20. mar 2008

ahojte krasky 😉

lessinka, leto, tesim sa, ze ste nas prisli na chvilku pozriet 😵

lessie, krasne rastiete, tesim sa s Vami 😵 😵 😵

leto, jeeeeej, tak super, vidis... o manzelika sa neboj, spg Vam teda vysiel dobre, tak sa len trosku ukludnit a snazilkovat a snazilkovat.
baby, ja som tuto temu preberala na sluzobke s kolegami (lekari), treba sexovat v plodnom obdobi co najviac... ziadne setrenie spermii, zvysuje sa len mnozstvo ejakulatu, ale nie pocet a kvalita spermii, takze - kazdych 12 hodin 😝 😀

my to tiez teraz skusime, vytesujem sa, ze mam negativne testy na tie mrchy ureaplazmy, takze tuto krizu sme zazehnali a idem si naplanovat laparku. Tento mesiac nasadim duphaston a uvidime !!

no a hlavne - zacina jar, juchuchu 😀 to prebudza prirodu, nabije nas pozitivnou energiou, tak uz naozaj neveriiiiiim, ze by to niektorej z nas tento rok nevyslo !!!! 😎

andrea52
autor
20. mar 2008

kocky dobre ranko 😵

lessie, leto no ze vas tu clovek aj vidi 😵 som rada ze sa mate obe dobre a teraz uz len treba dufat ze mimca pridu ked je spravny cas, a lessie tvoje na termin 😵

cica to vazne?? tak ja som tento mesiac isto otehulkovala 😀 behom troch dni sme to skusali asi 5x 😀 😝 cert by v tom bol ak sa to nepodarilo 😀

ozaj baby, vcera som sa dozvedela, bolo to aj na jojke sestreku prepadli aj s priatelom falosni kuklaci, nic sa im sice nestalo az na priatela ktoreho dobili ale poviem vam psychicky total off ☹

lauritka
20. mar 2008

anrejka?? bozee...to su veci !!! 🙄 no my sa snazime aspon raz za den ;: niekedy aj dvakrat :D ale kedze pracuejme tak sa to neda furt hehehe. ale som rada peja, ze moja teoria sa potvrdzuje 😀

katy2
20. mar 2008

ahojte, babenky...
stara zostavicka 😉
adka, citala som o tom... a to tvoja sesterka je tehu? 😕 to snad ani mozne nie je.... 😔 😔 😔

andrea52
autor
20. mar 2008

no baby nie nieje tehu, to vidis ako potom noviny klamu,ale ani jej neublizili, len ju sputali a hodili na postel ani sa jej nedotkli, nastastie 😔 ale za to jej priatel si to schytal, no je to strasne 😔

katy2
20. mar 2008

je mi to luto.... 😔

andrea52
autor
20. mar 2008

laurit tak to bola nahoda ze bol vikend a drahy bol doma, a aj ovula pockala 😀

andrea52
autor
20. mar 2008

no dufam ze sa rychlo pozbieraju, ale najhorsie na tom bol ten vysluch na policii, co mi hovrila, ze na nich robili taky natlak ze to sfingovali,asi sa niet comu cudovat ze pod takym vysluchom sa mozno zlomi aj nevinny clovek 😔 ale tak hlavne ze su obaja zivi...

katy2
20. mar 2008

to musi byt strasne... trauma na cely zivot... 😔

a2303
20. mar 2008

Dobré ránko 😵

Peji, gratulujem k negatívnym testom!!! Teším sa veeeeeeeeeeeľmi s Tebou, že tie sviňuchy uero zmizli!!!!!

andrea52
autor
20. mar 2008

katy veru 😔

inak ako?? my sme nat om priblizne rovnako, cize kedy nebude mrcha?

a2303
20. mar 2008

Andrejka, to vážne????

Bože moj.... Čo za svet to žijeme... Nemám slov.... 😔

Andrejka a prečo ho zbili? Len tak?!?

andrea52
autor
20. mar 2008

je podnikatel, ma zmenaren, takze isli na istotu

a2303
20. mar 2008

Lessie, máš krásnu fazuľku 😵 😵 😵
A cítiš sa dobre? Zle Ti nebýva?

a2303
20. mar 2008

Andrejka... je mi to ľúto... nemám slov.....

andrea52
autor
20. mar 2008

no dnes su vselijaki ludia 😝 ale tak ako vravim, hlavne ze su ok

katy2
20. mar 2008

adka, ja praveze ms velmi chcem!!!! aby som mohla zacat stimulovat na KET.... dnes som uz 47DC a ms nikde, bola som rano na uzv a dal mi vyvolavacku, ktoru si mam dat pichnut v sobotu.... Dufam, ze rychlo zaberie.... 😔

a2303
20. mar 2008

Ani som sa Vám nechválila, v Utorok som pozerala ordináciu a predstavte si v tú noc sa mi snívalo, že som porodila.... Podľa Vás som už prípad pre psychiatra???? 😀

katy2
20. mar 2008

anit, takych pripadov nas je tu viac 😀 😀 😀 hlavne, ze sme zdrave.... 😀

andrea52
autor
20. mar 2008

katy ale ovu uz bola, nie??? teda tak to do 10 dni je tu, a potom uz stale okrok blizesie, vcera 3 baby ostali tehu po ivf aj po uo, takze je teraz pozitivne obdobie, tak to urcite dopadne // ciarkami, musis tomu verit 😉

anit nie neboj niesi, aj mne sa po ordinacii vselico sniva, hlavne mastalir 😀 😀

katy2
20. mar 2008

adka, nie, ovu nebola... BT sa drzi stale dole, co mi tiez divne... ale folik dnes dr. nevidel, ked mi predpisal vyvolavacku....
o tych babenkach viem... ved to, zacala tehu vlna, treba sa rychlo pridat...

a2303
20. mar 2008

Katy, Andrejka 😵

No super!!! 😵 😵 😵 Mastalir, fakt nie je na zahodenie..... 😀
A čo by som ho vlastne zahadzovala??? 😀 😀 😀

andrea52
autor
20. mar 2008

😨 😨 teda ta si dava nacas, ale tak do 12 dni je tu ako na koni, a potom uz len // testy budu, sa tesim 😵

peja
20. mar 2008

cicus, no, len aby ste aj dvojicky nezamiesili 😀 😀

andrea52
autor
20. mar 2008

sa bojim aby neboli patorcata 😀 😀 a ako to poznam tak ani jedno, ale nevadi ved nas caka dalsi mesiac 😀 a dnes ide mastalir takneva 😀 😀 😀