Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

cukruska1920
24. apr 2008

minuly mesiac mi tiez tolko meskala....a mam take slabe krce v podbrusku tak snad uz ide

a2303
24. apr 2008

Držím palce aby bolo všetko tak, ako si praješ!!! 😵

cukruska1920
24. apr 2008

dakujem....

mimka
25. apr 2008

ahojky baby...a pekné ránko a celý slnečný dník 😎

AĎKA prajem všetko naj ku krásnej 23, nech sa ti splní všetko po čom tvoje srdééénko túži a hlavne nech máš čím skor tak dlho očakávanú a vytúženú fazuľku v brušku tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵

...hlásim, teplota 37,2 dnes mrcha nikde 😀

...katy ako??? asi si u lekára na krv...daj vedieť čo a ako, držím prsty 😉

katy2
25. apr 2008

Ahojte,
tak ja som uz doma, krv odovzdana....
ale som nevydrzala a rano som zasa testla a test biely ako sneh
takze nadeje si naozaj nerobim, teraz uz len prezit do 13,30

tanit, drzim palce

leto79
25. apr 2008

ahojte,
mimka, nechystas sa testnut? Je to podozrive 😉

katynka, ty musis by zehu, ved by si mala mrchu.... uvidis ze krv bude pozitivna 😉

labelka
25. apr 2008

Andrejka vsetko najlepsie k narodeninam! 🙂 🙂 🙂

Anitka ty pekne oddychuj a dovolenkuj 🙂 🙂 🙂

Katynka, na teba nepretrite myslim 🙂 🙂 🙂

a baby nemam moc dobre spravicky, dneska teplotka klesla na 36,9 ☹ ☹ ☹ mozno stupne, a mozno ani nie

mimka
25. apr 2008

leto, nechystám....nemám odvahu 😉 xi a nejak to moc neriešim...len tajne dúfam 😀

..katy, neháď flintu...aká bola teplota??

katy2
25. apr 2008

graf mam v albume

mimka
25. apr 2008

katy už som kuk...a teplotka sa drží hore, tak nechápem a je tam aj pokles, čo môže znamenať uhniezďovanie....každopádne je to zaujímavé a dúfam, že so šťastným koncom... držím prsty 😵

daji
25. apr 2008

Cauko baby 🙂

Ja sa vas chcem spytat ze ked som chora - myslim mam chripku a pravdepodobne aj zapalene mocove cesty, lebo ked idem na toaletu tak ma to dole straaaasne stipe. Mozem si urobit tehotensky test? Ukaze mi to tak isto aj keby som bola zdrava alebo nie? Diky

katy2
25. apr 2008

daji, ahoj, test ovplyvnuju len lieky s obsaho hcg... teda choroba to neovplyvni
predsa pokusas? 😉 drzim palce 😉 😵

daji
25. apr 2008

ahoj, hej neda mi to pokoj ale len zo zvedavosti. Da sa kupit test co ikaze uz na 5 den po oplodneni. Tak ho zajtra rano vyskusam. A si si ista ze to neovplyvnuje?

A ty ako? Ako sa mas?

katy2
25. apr 2008

ani alkohol neovplyvnuje.... 🙂
myslis rapi clear? mne ukazal pred dvoma dnami neg. a to som bola uz 15 dni od ovu.... ak mi dnesna krv vyjde pozitivna, tak testom nebudem verit vobec....
ale tebe drzim palce 😵 hoc si myslim, ze je to este skoro.... inak to s tym, ze ukaze vysledok uz 5 dni od oplodnenia je len marketingovy tah.... ale nechcem ti brat iluzie. skus a uvidis.... 😝

jerryjanka
25. apr 2008

jasne to je kravina - zbytočne minieš stovku počkaj aspon na to či dostaneš alebo nie

daji
25. apr 2008

tak dobre dam na vas a strasne velmi ti drzim palce aj na nohach

andrea52
autor
25. apr 2008

kocky ahojte, prajem krasny slnecny dnik 😵 😵 😵

mirus, cicus a ostatne babenky dakujem pekne 😵

katy drzim palce aj na nohach 😵

mirka netesnes??? je to podozrive 😀

mimka
25. apr 2008

xi ako oslávenkyňa??? 😵 😎 pijááánko pohoda klídek??? 😀 😀

...netestnem...v utorok ak ta mrchavica nedôjde idem na krv...nie žeby som nemala 100vku, ale sklamania už bolo dosť, a krv to istí 😉

...môže byť znakom tehotensva ukrutná bolesť zubov????? xi asi ani nie čo???? 😀 no ale není mi do smiechu...

...baby úsmev prosím a krásny dník 😵

katy2
25. apr 2008

babenky, je to negativne 😔 😔 😔 😔 😔
dakujem vam vsetkym za podporu a prajem vam vela stastia.....

peja
25. apr 2008

ahojte 😉

katy, je mi to velmi luto ☹ drzkaj sa ... a hore hlavku, este mas mrazacikov, na buduce to urcite vyjde !!

mimkaaaa ty nas ako dlho chces napinat?? 😀

daji
25. apr 2008

katy2 mne je to naozaj luto. Nevadi aj ked vadi. Musis byt hlavne silna a NEVZDAVAT SA!!!!! Zivot ide dalej a preto to musite dalej pokusat. Neboj, usmeje sa aj na vas stastie. Ak to nevyslo tak HUP NATO odznova. Drzim ti palce

andrea52
autor
25. apr 2008

katy to je mi luto ☹ ale neboj sa tak ako hovoria baby raz to musi prist, skusite znova 😉 a tento krat to dopadne omnoho lepsie, musis verit, drzim palce, viem ako ti je ☹

mirka som doma dnes, tak som konecne odoslala bakalarku som zvedava ake zas bude mat pripomienky a konecne po 100 rokoch som si vyglancovala izbu a auto 😀 😀 takze aktivny pohyb 😀
aj tak neverim ze vydrzis do utorka, kolko si to dnes po ovu??

peja
25. apr 2008

cicus, ty moc neglancuj !, ci jarne upratovanie?? budem mat potom vycitky, ze ja mam doba bordel, okrem ineho 😀

andrea52
autor
25. apr 2008

cicus to preto lebo slavim narodky v novej profesii upratovacky 😀 😀 😀
nie neboj sa bordel nebude mat vacsi ako som mala ja, som sa bala ze uz dostanem alergiu na prach 😀 😀 😀

peja
25. apr 2008

jaj tak my pekne oslavujeme, ty upratovanim a ja na operacnom stole to oslavim 😀 😀 my furt musime byt nejake vynimky 😀

mimka
25. apr 2008

adka, 15 dpo som 😉

katuška...moc mi je ľúto, hlavku hore, ono to raz musí výjsť 😔 😔

a2303
25. apr 2008

Ahojte Bábiky, len teraz som sa sem dostala... Dnes som sa len tak motala, bola som v solárku, varila som, motala sa 😵 Bola som úplne šťastná, že som dnes mala voľno 😉

Andrejka, i keď neskoro ale všetko najlepšie k Tvojim narodeninám!!! Veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia Ti prajem a aby sa Ti splnili všetky túžby aj tajné sny!!! 😉 😉 😉

a2303
25. apr 2008

Katy Moja, je mi to naozaj veľmi ľúto........... 😔 😔 😔 😔 😔
Ale aj naďalej Ti držím veľmi palce a stojím pri Tebe!!!

a2303
25. apr 2008

Mimka ja by som už asi nevydržala a určite by som spravila testík!!!! 😉

a2303
25. apr 2008

Mne auto prešlo cez hranicu, tak so už pokojná. Či budeme mať z toho následky sa uvidí budúci týždeň ale cez víkend sa tým nebudem zaťažovať 😉