Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
13. máj 2008

😎

Mne sa tak nič nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........
Ešte dobre že dnes idem ku kozmetičke, trošku sa zregenerujem 😵

Zatial sa majte! idem ešte niečo porobiť 🙂

andrea52
autor
14. máj 2008

dobre ranko krasky 😵

a2303
14. máj 2008

Dobré ránko 🙂

Ja som dnes šikulka, od 7mej som kopala burinu v hrozne 😉 a teraz som už v práci 😵
Ako sa máte???

peja
14. máj 2008

ahojte, tak ja este na chvilku 😉
musela som prist do prace nieco dorobit 😠 😝
uz mam vsetky lajstra vybavene, vecer zbalim a rano ficim do nemocky... ach jaj 😝 😀

a2303
14. máj 2008

Peji, neboj (viem že sa to ľahko hovorí...) budeme na Teba silno myslieť!!!!!! 😵 😵 😵

andrea52
autor
14. máj 2008

cicus drzim palce, neboj sa prejde to rychlo 😉

a2303
14. máj 2008

Ako? 🙂

Ja už na sebe hladám príznaky ale zatial nič 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peja
14. máj 2008

dakujem vam moc moc 😉

anit, ty uz prestan hladat a pockaj si, kym naozaj pridu 😉 😀 😀

a2303
14. máj 2008

Peji, ja viem 😀

Ale mala by si ma vidieť, ja sa na sebe normálne nahlas rehocem 😀

Beriem to zatial športovo 😉

petrzalkaa
14. máj 2008

Ahoj dievčatá,prosím kto mi vie poradiť? Snažíme sa o bábo už rok,naposledy som mala ovuláciu 7.5 a od 11.5 som začala mať bolesti vaječníkov a dnes 14.5 som mala hustý biely výtok a mám citlivé,bolestivé bradavky,prsia však nie. Ms čakám 22-23.5. Myslíte,že by to už mohli byť nejaké príznaky tehu? Ale asi je to skoro však,možno sa len moc sledujem? Mali ste niektorá aj takéto skoré príznaky?

labelka
14. máj 2008

Ahoj petrzalka, no ja som mala tiez taketo skore priznaky a som v 6tt 🙂
a cikat catejsie nechodis? V kazdom pripade ti budem drzat palce, daj vediet ako to dopadlo.... 🙂

peja
14. máj 2008

petrzalka, priznaky su veeeeeeelmi individualne... mam kamaratku, ktora vraj "hned" vedela, ze je v tom, ale hlavne kvoli castemu cikaniu, co sa tyka vytoku a citlivosti prs, to mam po ovulke napr. ja vzdy, je to zmenou hormonov... u kazdeho to je ale ine a u teba je na testik este skoro, skus vydrzat 😉 drzim palce !

petrzalkaa
14. máj 2008

labelka tak ti srdečne gratulujem 😉 a dakujem
takto skoro,po týždni si už mala príznaky?
ja som vlastne často chodila cikať aj inokedy,ale napr. dnes sa mi stalo,že som bola o pol desiatej a ked som vysla von za pol hod.už som velmi potrebovala...takže neviem ako často sa to myslí....a stále mám také tlaky hlavne okolo vaječníkov....

petrzalkaa
14. máj 2008

peja dakujem, výtok ja nemávam skoro vôbec a bola som rada,že som ho mala aspon pri ovu a bradavky ma tiež nikdy nebolievajú,takže skutočne neviem,jasné že musím vydržať,už som sa naučila byť trpezlivá,chcem si o tom len pokecať so skúsenými 🙂 Takže dakujem za všetky odpovede aj tie čo ešte prídu 😀

peja
14. máj 2008

petrzalka a mozno ty budes tiez z tych, co to zistia takto hned 😉
a skusenosti v tejto teme mame fakt na rozdavanie 😀

peja
14. máj 2008

ahoj labelka, ako sa vam dari?
ja zajtra nastupujem do nemocky, na laparku 😝

peja
15. máj 2008

no pekne, vcera som to tu zatvorila, dnes otvaram 😀
ako spravna zavislacka som sa prisla rozlucit 😉 😎
par dni sa neuvidime, tak tu budte poslusne a plodte a mnozte sa, ja si to potom skontrolujem 😀
papa babulky 😉

lauritka
15. máj 2008

peja drz sa !!!! 🤐

leto79
15. máj 2008

ahoj peji, budem na teba mysliet, ani robit nic dnes nebudem 😀 😀 😀 😀
tak si to pekne "vychutnaj", potom ta dopodrobna vyspovedam, lebo mna to o mesiac caka tiez 😝

peja
15. máj 2008

jeeej dakujem 😉
ja sa tesim, hlavne na ten oddych na posteli 😀
len sa bojim, ze sa tam rozrevem, ked bude manzel odchadzat 😢 😀

andrea52
autor
15. máj 2008

ahojte krasne ranko 😵

cicus myslim na teba a silno drzim palce 😉 daj potom vediet 😉

petrzakaa no mi tu fakt mame skusenosti, len po vacsine vzdy znamenaju mrchu, a mozes verit ze priznaky za tie skoro 2 roky co sme tu niektore v tejto teme aj hocijake ine 😀 😀
nic neurobis, len musis cakat a potom testovat,ale to mas este kopu casu 😉 drzim palce 🙂

peja
15. máj 2008

ahoj cicuska moja 😀
no, som celkom v pohode, len sa mi trosku trasu nohy a nejak vela casu travim na zachodiku 😝 😀 😀

andrea52
autor
15. máj 2008

cicus neboj, vsetko bude v poriadku, drzim palce 😵
a ten zachod ber pozitivne, nebudes mat speky 😀 😀

alex21
15. máj 2008

ahojky.
pejka drzíme s Eliškou palčeky 😉
lauritka gratulujeme. 😉

a2303
15. máj 2008

Peji, držím palce!!!! Budeme tu na Teba myslieť!!!

a2303
15. máj 2008

Petrzalka, mohli by sme si ruky podať 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja by som najradšej videla príznaky, hneď po ovu 😀 😀 😀
Ale Tvoje sú fakt dobré a vidíš aj Labelka písala, že ona to cítila tiež a to tak skoro 😉

lauritka
15. máj 2008

alex dakujem. 😵

a2303
15. máj 2008

Labelka ozaj a to asi koľko dní po ovu si to začala cítiť?

A ako sa máš Moja?

alex21
15. máj 2008

lauritka ako sa máš. Máš aj nejaké príznaky.
Anitka vydrž. Keby si to citila hned po ovu tak by to bolo velmi jednoduché. Na ten sladučký uzliček treba mat vela trpezlivosti. Hlavne ked uz je na svete. Tak toto je také trenovanie už predtým 😀

lauritka
15. máj 2008

alex nemam az take strasne. zle mi nie je..lan miestami tazko na zaludok, citlive prsia na dotyk a viac citim vone a smrady 🙂