Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
17. okt 2007

libi no ani ja som neverila,szice sa mi to potvrdilo ale aspon som kludnejsia.
a na sone ta nepozeral??? mne ked raz meskala mrcha hned ma poslali na sono..a este ani nepichali vyvolavacku, kazali cakat. potom dosla mrcha sama akoby sa nechumelilo:P ale teploty som tiez mala zvysene...bola to nejaka cysta vtedy tusim..

libeth
17. okt 2007

pozerala ma na sone, min. piatok, sliznica bola velmi vysoka, ale nic tam nevidela, ja tam cystu mam, momentalne sa zmensila viac ako o polovicu, a vraj mala okolo seba nieco, neviem co presne, ako zlte teliesko pri zaciatku tehu. Ale brala mi krv, lebo mi davala ATB a aby sa teda vylucilo tehu. A test bol negativny. Preto sa mi nechce tomu verit a kvoli testu by som musela do mesta, co sa mi nechce 😅

lauritka
17. okt 2007

🙂 tak skus ten test libi.

libeth
17. okt 2007

OK, tak ked nepride do zajtra alebo neklesne teplota, tak si ho kupim. 😒 Nech mam teda istotu. 😉

lauritka
17. okt 2007

drzim palce 😵

peja
18. okt 2007

dobre ranko krasavice, tak dnes to tu otvaram ja 😀
ako ste sa vyspinkali?
nieco nove?? 😉

lauritka
18. okt 2007

ahoj peja nove je to, ze mi kesla teplota 🙄 takze buduci tyzden zacinam pichat :D

peja
18. okt 2007

fakt lauri? a velmi???
no, neviem, ci to je dobre, alebo zle, ale uz je asi jedno, ci si otehulkovala teraz alebo buduci mesiac, to uz vydrzis 😵

lauritka
18. okt 2007

no vydrzim, co uz mam robit peja :P aspon budem vediet na com som 😀 ci sa aspon to oplodnene vajko uchyti. ked sa nechcu olpodnit sami.
a klesla o dost takze mrcha uz klope na dvere 😉

peja
18. okt 2007

laur, jasne ze sa uchyti 😉
urcite to vyjde 😵

peja
18. okt 2007

som este zvedava, co libeth .... 😕

lauritka
18. okt 2007

aj ja;) som ju prehovarala nech testuje :P ved aj krcok ma tvrdy 😅

peja
18. okt 2007

ja v jej "stave" by som to uz nevydrzala 😝 Aj keby to bolo negativne, aspon by som sa ukludnila.. aj ked by som bola smutna, to je jasne...
Dufam, ze nam pride povedat 😅

lauritka
18. okt 2007

ved praveee...lepsie byt trosku smutna ako sa stresovat hihihih. ja som to tiez teda vcera nevydrzala. ak to ma byt tam bude to tam :P ak nie, zbytocne to odkladat. to uz je jedno.

peja
18. okt 2007

jeeeej lauri, mas krasny albumik,
keby tak tie babatinka padali aj naozaj .... 😅

lessie
18. okt 2007

ahojky kočendy 🙂
lauri-to ma mrzí, že klesla ☹. Ale na budúci mesiac sa bude už určite držať 😉
peji-aj ja som zvedavá čo libi. Dúfam, že testla a príde sa pochváliť.
Bože ja toto obdobie pred mrchou nenávidím. Dnes som 25DC a už sa sledujem. Chytám si furt kozeny či sú neni citlivé, no ale neni. V krčku sa ja teda nevyznám. Mne sa zdá byť každú cvíľu iný, ani ani.

lauritka
18. okt 2007

ahojki lessie..no ten krock nie je velmi spolahlivy,,, hlavne pred mrchou.. 🙂
pred ovulkou je makky to viem bezpecne kedy je plodny ;) ale pred mrhcou je to hore dole.
peja ja som sa minule trochu nudila tak som sa pohrala s tym ;) dufam ze mi spadnu z neba buduci mesiac hihihi 🙂

leto79
18. okt 2007

ahojte baby 😉
tak ktora je na rade?
lauri, nic si z toho nerob, ze BT klesla, na mesiac uz neklesne 😉
inac ma zaujalo, co si vcera pisala o tom progesterone... ja totiz tiez beriem duphaston a uz som sa vytesovala, ze ovulka bola, ale teraz som na pochybach...
duphaston som zacala brat od 17. dc a na 17. dc mi vyznacilo aj ovulku, tak mylsis, ze to mohol sposobit duphaston? kuk:

http://www.fertilityfriend.com/home/1a8103

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lauritka
18. okt 2007

leto ahoj. ale ked si mala aj plodny hlien tak podla mna ovulka bola..mozno to ten duphaston len udrzuje trochu vyssie. ale presne ti povedat neviem.
to som citala na tej stranke o merani BT tak skus mrknut tam.

leto79
18. okt 2007

no, ked som zmenila MEDS na progesterone, tak mi uz ovulku vyznacilo len ciarkovane, takze na tom asi nieco bude...

peja
18. okt 2007

ja by som mala mat teraz niekedy ovulku, ale sledujem ju len tak intuitivne, hlien u mna nehrozi 😖 a krcok tiez nesledujem, tak len pichanie v brusku ... Niekedy viem, ze je to tu, niekedy nie, ale mam to +- par dni vzdy v rovnakom obdobi ...

lauritka
18. okt 2007

peja ja tiez nemavam skoro vobec hlien..mozno je problem tam...to som si nedala este vysetrit..lebo robia aj to. ci ca vobec spermije dostanu cez krcok do maternice a preziju. ale tak uz je to jedno ..ivf by to malo obist.a este neviem, ci nemam aj zrasty na vajickovodoch, este tam moze byt pricina, vajko sa zachyti a nedostanu sa bojovnici k nemu. takze naoko vsetko ok, ale niekde vo vnutri je chyba.

leto79
18. okt 2007

no baby, pisu tam toto:

Tolik tedy k lékům, buďte si vědomy, že pokud nějaký lék užíváte, MŮŽE to BT ovlivnit. Nejčastěji se asi setkávám s dotazem na léky obsahující progesteron (Utrogestan, Duphaston, Agolutin...). Tady je to úplně jasné, pokud si uvědomíme, že je to právě progesteron, který po ovulaci zdvihá teplotu a drží ji zvýšenou. Pokud tedy do těla dodáme dávku progesteronu, teplota logicky stoupne, aniž by musela proběhnout ovulace. Může to být matoucí, pokud začnete například od 15.DC užívat Duphaston, křivka pak bude vypadat jako klasická ovulační - do 15.DC teploty nízké (samozřejmě pokud předtím nedošlo dejme tomu 12.DC k ovulaci, to už by byly teploty zvýšené od 13.DC) a potom vzorově vystoupají a nahoře se drží, dokud tělu dodáváte lék s progesteronem. Ovšem takovouto křivku byste měly, i kdyby k ovulaci vůbec nedošlo.

Takže som uplne zmätená 😒 😒 😒 😖

uvidim, co nastane, ak duphaston doberiem - ved kebyze zvysenie BT mam kvoli duphastonu, tak ked na 26. dc doberiem poslednu tabletku, tak na 27. dc by mala BT klesnut, nie?

lauritka
18. okt 2007

🙂 leto ved mozno neklesne..ozaj neboli ste este na spg ??? zabudla som . ci tvoj drahy nechce ?

leto79
18. okt 2007

nie, lauritka, manzel chce ist na spg az v januari - vtedy uz to bude povazovat za vazne, ze nie sme este tehotni 😒

lauritka
18. okt 2007

🙂 aha jasne.tak uvidite. mozno sa to podari a nebude musiet chodit po lekaroch ;)

leto79
18. okt 2007

no presne v to dufa 🙂

peja
18. okt 2007

lauri, jasne, problemov moze byt milion
moja doki mi ale hovorila, ze v tom hliene by problem nevidela...
uvidime aj my, ze co a ako, ak do konca roka nic, tak sa Ferticentu nevyhneme ... ale pomalicky sa s tym zacinam zmierovat... 😔

leto79
18. okt 2007

peji, ja sa tiez pomalicky zmierujem s tym, ze pojdem na laparku, a mozno aj na IVF... 😖

lessie
18. okt 2007

peji,leto-mňa to asi tiež neobíde 😔