Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

alex21
17. jan 2009

gov ja urcite este pridem na pokec len nejak zas netiham. Riesim svoju robotu lebo firma isla do konkurzu a ja nemam vypoved ani vystupno papiere no a zaciname chystat oslavu na Eliskine narodeniny. Ja som chodievala aj predtym len tu to nejak utichlo a kocky prestali chodit 😉

Adi jasne ze viem ako to teraz chodi s casom ale vies co je na tom najlepsie. Ja som si vzdy myslela ze ked bude Eliska vacsia tak budem mat viac casu lebo sa sama zahraje a opak je pravdou. Ja mam toho casu stale menej lebo si vyzaduje pozornost a sama sa hrat velmi nechce. Jedine s cim sa sama zabavi je ked vyhadzuje saty zo skrine a suflikov. Vydrzi pri tom az 20 minut a ja hodinu potom upratujem naspat 😀. Cez den stale nechce spavat tak ani vtedy toho vela nenarobim. A uz zacala aj sama chodit takze musim stale za nou lebo si zrazu nieco zmysli zmeni smer a hned capne.

govinda
17. jan 2009

ahojky kočky 🙂
Tak čo máte nové?
Rosita, ako? Mrcha prišla alebo stále mešká?
alex, tak to máš aspoň zábavu s malou, bude aspoň vedieť robiť "poriadky" v skrini, keď vyrastie 😀

Ja mrchujem a čakám, kedy mrcha skončí a ide sa na to. Určite sa tu opäť ukážem 😉

rosita
18. jan 2009

ahojte! no tak ja sa pridávam do klubu ku govinde..tiež už "mrchujem" 😖 Takže hneď jak drahá návštevníčka skonči, tak začíname ďalšie kolo... 🙂

lauritka
18. jan 2009

govi ahojki, ked zacnes merat prid do grafov 😉

lauritka
18. jan 2009

musim utekat, psy ma uz alarmuju. dobru noc. 🙂

katy2
19. jan 2009

Dobre ranko 🙂

govinda
19. jan 2009

dobré ránko kočky 🙂

katy2
19. jan 2009

ahoj. govi 🙂
a ty si doma? patris medzi tych, co maju nutenu dovolenku? 😕

govinda
19. jan 2009

katy, všetci dovolenkujeme 😉

lauritka
19. jan 2009

ahojte 🙂 govi ako ti je dobre .. aspon vam to preplatia 😀

katy je mozne , ze ma po utrosi vobec nebolia prsia?? stale som mala zakorene v mozgu, ze bolia po nom 🙂
a maam pocit,ze mam taku mensiu mykozu sakra, trosku ma to dole svrbi a pali.. 😒 ale kedze mam utros neviem ten vytok nejak spolahlivo posudit.

katy2
19. jan 2009

govi, tak to potom mate fajn 🙂
lauri, ja neviem, ci tie prsia bolia prave od utrosu... ale asi hej... a mozno to este len pride.... a s tou mykozou, to je riadna pliaga, aj ja som sa jej nevyhla.... skus kitovuli.... to je aj prevencia... Inak stale pozeram grafik, ako pokracujes, a drzim ti palce 😵
vies, ze taella zo splnu vcera rano nahle porodila? 😵

lauritka
19. jan 2009

katy citala som : uy vcera 🙂 sice to prislo skoro, ale hlavna vec, ze su v poriadku.

kitovuli doma mam, len neviem , ci si mozem dat , ked beriem aj utros. a este taka teoreticka otazka, myslis, ze keby sa cistou nahodou aj zadarilo, tak by ta mykoza mohkla sposobit, ze sa tie bunky poskodia hmmm??? 😕

govinda
19. jan 2009

kočky, kitovuli beriem aj ja, teda preventívne. Teraz pred mrchou som tiež mala nejakú mykózu 😒 .

lauritka
19. jan 2009

govi ja tiez beriem preventivne jeden cipok tyzdenne..neviem preco sa objavila sakra prave teraz 😠

katy2
19. jan 2009

mne matyi vravel, ze to mozem kombinovat.... a mykoza je aj castym zjavom v tehu, tak si nemyslim, ze by to malo mat nejaky neg. vplyv na bunky.... ved koklo zien ma mykozu v tehu.... ale to je len moj dohad.....

lauritka
19. jan 2009

dobre katy tak si ho supnem 🙂 ano to som aj ja citala, ze tehulky mavaju mykozy, len ci to nie je takto na zaciatku nebezpecne. 😒 no hadam priroda vie co robi, ze ? 🙂

katy2
19. jan 2009

neboj, ak to ma vyjst tak to vyjde.... 😵
iank mne vysli tripple testy pozitivne, kvoli veku 😠

govinda
19. jan 2009

katy, aj ty chodíš k matyi-mu?

lauritka
19. jan 2009

co presne znamenaju tie triple?? citala som, ze je to dost velky strasiak pre tehulky, ale ze castokrat ukazuju aj bludy.

katy2
19. jan 2009

govi, ano 🙂
tripple, su krvne testy, kde sa zistuju rizika na Down a defekty neuralnej trubice.... beru sa hodnoty HCG, AFP a uE3.... hodnoty mi vysli v norme, ale kvoli veku to vyhodnotili ako pozitivne... ale matyi mi vravel, ze pokial mam NT scrining v 1.trimestri v norme a genetiku tiez, ze nemam robit poplach, ze on by bol pokojny... ze je to zastarana a nepresna metoda... Ze uzv su presnejsie... a teraz 6.2. ideme na velky morfologicky uzv k dankovcikovi, tak mu to dam poriadne prezriet... on by videl, keby nieco nebolo v poriadku... tak sa trochu upokojujem..... 🤐

lauritka
19. jan 2009

katy urcite je vsetko v poriadku, lekari stale strasia s tym vekom... potom co hovoria chudatam zenam v 40-ke pri prvom mimi ?? ze uz nema sancu donosit zdrave dieta ??? 🙄 vid nicole kidmann, a hally berry
😔 salma hayek... vsetky rodili prve v 40-ke. lezu mi s tym vekom niekedz na nervy.

ale na amnio nejdes, ye ?

katy2
19. jan 2009

na amnio nejdem.... a to je prave hrozne, ze keby take vysledky vysli nejakej mladej pipke, tak je vsetko v poriadku..... kaslem na to, a keby sme sa podarilo aj druhe babo, urcite by som triplaky odmietla..... je to hovadina.... 😠

lauritka
19. jan 2009

myslism si to iste. ja by som na amnio tiez nesla.

katy2
19. jan 2009

ty mas uz tiez tusim po 35, tak mozes cakat jobove spravy..... a prajem pevne nervy..... 😵

lauritka
19. jan 2009

ja ich kaslem🙂 moyno skocim radsje potom do toho olomouc,a tam je to presne a netrab yiadne triplne ani amnio.

katy2
19. jan 2009

drzim ti palce, aby si co najskor musela riesit aj tieto veci 😵 😵 😵 😵 🤐

katy2
19. jan 2009

inak odpisem ti poslednu poznamku z vysledkov tripple:
Pozitivny vysledok skriningu znamena iba zvysene riziko postihnutia plodu DS alebo defektom neuralnej trubice. Vacsina plodov matiek s pozitivnym vysledkom skriningu vsak tieto vady nema.....
Tak o com to je potom!!!! 😠

lauritka
19. jan 2009

😕 😠 nechapem..asi je lepsie, ked sa tym clovek vobec nezatazauje, katy ja verim, ye je vsetko v poriadku, uricte aj ty to citis, po tom vsetkom trapeni by to uz bol vrchol! 😠

katy2
19. jan 2009

ja neverim, ze by malo byt babo postihnute... zatial tomu nic nenasvedcuje.... a aj to tak citim kdesi vo vnutri.....
inak som citala, ze pozitivny vysledok u mladych zien byva casto ozaj pozitivny... u "starych" nie.... 😉

lauritka
19. jan 2009

ye "starych" ja sa aj tak vobec necitim na svoj vek a nastastie vyzerak o 10 rokov mladsie 😝 dobra genetika po mamke.;)