Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

sandrika
18. okt 2007

Po tom ako mi meškali 9 dní do vtedy stále /

a2303
18. okt 2007

Sandrika, to vážne???
Tie testy sa teda pekne zahrávajú...
ale hlavná vec je, že už máš mimi v brušku 🙂

leto79
18. okt 2007

sandri, tusim elenita pisala, ze je 20 DPO, meska jej 5 dní....

libeth
18. okt 2007

Caute kocky, tak spravila som si po dlhom prehovarani test. A potvrdilo sa moje tusenie, ze tehu niesom. Je mi z toho trosku smutno, iked som to cakala. Po tolkom snazeni, si vzdy myslim, ze ved uz by sa mohlo usmiat stastie aj na mna, ale na to si este asi velmi dlho pockam.
Akurat vcera ma napadlo, ze ked by sa mi to konecne podarilo ostat tehu za par rokov, ci vobec bude tato stranka a budem sa mat aspon komu pochvalit... 😕
Ja viem, ze este nieje vhodny cas, aby som mala mimi, (inak si to neviem vysvetlit), ale ja by som velmi chcela... potom sa mi cuduju, ze chodim ako bez duse, ale kto nezazil ten prazdny pocit a bezmocnost, to ani nepochopi. No a smejte sa ked su okolo same mimi, tehule... A neznasam, ked sa ma niekto, kto ma pozna este dokaze spytat, ze kedy bude prirastok? To ma zabija 😖

elenita
18. okt 2007

libeth, to ma mrzi........ 😔 ☹

elenita
18. okt 2007

sandrika, anit a ostatne, pozeram, ze ste ma tu rozoberali 😀
No testla som v utorok, to bol 5. den meskania a testik negativny.... 😔
dnes mam 7. den meskania, strasne ma picha v podbrusku na oboch stranach a mrcha stale nikde.... 😔
sandrika, to si ma velmi povzbudila s tym, ze Tebe vysli // az po 9 dnoch meskania 😅
libi, prepac, ze to tu teraz rozoberam......

libeth
18. okt 2007

elenita - prosim ta, mne to absolutne nevadi. Praveze ti drzim palceky, este stale mas aspon malu nadej. 🙂

elenita
18. okt 2007

Tak fajn, ale chapem, ak by Ti to vadilo.... 😔
Ja som aj o Tebe bola presvedcena, ze si jasna tahulka........ 😔
No ale ako tak citam, vela bab ma take priznaky, ako ja...tak nam zostava len dufat..do utorka, kedy pojdeme aj s manzelom k dokimu...ak zatial samozrejme nedorazi hnusna navsteva ☹
libi a Ty si stale nedostala menzes?
ak sa Ti teda chce a mozes o tom hovorit...

leto79
18. okt 2007

elenitka, ked este nemas mrchu, tak to mas obrovsku nadej... sleduj BT a ak bude vysoka, testni, som presvedcena, ze budu // 🙂

libetka, nebud smutna, ved sme na tom skoro vsetky rovnako... mne dokonca teraz otehotnela naj kamoska, a vobec to nechceli, bola to max. nahoda (alebo skor nehoda)... oni uz 1 babo maju, trosku so zdrav. problemami, tak ich to uplne prekvapilo ... no asi bol ten bocian opity alebo co, lebo mal mimi priniest o ulicu dalej k nam (byvame blizko seba), ale co uz, taky je zivot...
ja sa tesim teraz s nou a vravela som si, ze mozno coskoro otehotniem aj ja, tak budeme spolu tehulkovat a potom kocikovat - to bude zabava 🙂

snazim sa na to pozerat z tej lepsej stranky, aj ked je to veeeeeeeeeeeeeeelmi tazke ....

katy2
18. okt 2007

Ahojte,
libet, je mi to luto, ale stale mas nadej....
My sme uz dosnazilkovali... 😔 Muz ma azoospermiu, takze ine ako IVF nam nepomoze.... A aj to asi len s darovanymi spermiami... 😔

elenita
18. okt 2007

katy, ale ved si uz chvilocka bola tehu.......... 😔 takze zabrali aj tie spermijky...nie? 😔

elenita
18. okt 2007

leto, no testovat sa nechystam, lebo tie hnusne testy klamu 😠 😅 , ale v utorok, ak mrcha nedorazi, a to budu uz skoro dva tyzdne meskania, skocime k dokimu...a hned budem vediet, na com som....ci cysta, babo, alebo nieco ine...ale takto mi mrcha este nikdy nemeskala a ani ma tak nepobolievalo podbrusko..... 😔

katy2
18. okt 2007

Elenita, nebola som tehu... To boli len zle testy... 😔

peja
18. okt 2007

bambulky, ahojte,
este nezufajte, kym nie je mrcha, nic nie je stratene 😉
viem ze to je tazke, ja vas uplne chapem, ved sami sa uz takmer rok snazime o miminko, ale stale verim ...

katy ☹ Ale ved existuje sposob, ako dostat spermie od manzelika, metodou MesaTese, to u vas nepripada do uvahy??

katy2
18. okt 2007

peja, ahoj, uvazujem aj nad tyo Mesa/tese, v utorok ideme na konzultaciu, a ja na posledne sono a krv... Ale je tam hrozna cakacia doba, leb pred tym je potrebna genetika a ine vysetrenia a este nikde nie je napisane, ze tie spermie su v poriadku. Takze asi to nechame na darovane...

peja
18. okt 2007

hm, to je strasne tazke rozhodovanie, neviem, co by sme my robili 😔
ale drzim moc palce, budte silni, babenka sa urcite dockate 😉

libeth
18. okt 2007

elenitka - Mrchu som este nedostala, tak dufam, ze sa umudry, nech uz tolko necakam... a ako vravi leto, len pekne sleduj BT 😵

katy - nechapem preco, ved vam sa to uz zoparkrat podarilo, iked teda to nedopadlo dobre, ale nemohol mat ten spg. zly zo stresu, ja neviem, ale ty si predsa otehu. prirodzene. Mne po IVF povedali, ze nemam ziadne vajicka a jedine nam pomozu darovane alebo aj embryjka darovane. A ja som dalsie 3 mesiace po IVF mala ovulaciu, vajicka sa mi tvoria... Takze sme na zatial zavrhli nieco take ako darcovstvo. Dokonca prave v den odberu mojich ne-vajicok, nemal muzik moc slavny spg.

katy2
18. okt 2007

peja, dakujem... 😔 Uz mam svoj vek, takze kazde cakanie nam znizuje sancu na uspech...

elenita
18. okt 2007

katy, ja som bola presvedcena, ze to bolo tehu....... 😔 povedal doki, ze to urcite nebolo ono? 😔
a prepac, ak Ti je tazke o tom rozpravat......

katy2
18. okt 2007

libeth, nebola som tehu. Tie testy boli zle... Mam to potvrdene poslednykrat aj krvou na hcg, napriek pozitivnym testo som tehu nebola.... A muz nema vobec ziadne spermie, takze niet z coho vybrat...

elenita
18. okt 2007

babulky, no ja BT nemeriam, dnes som len tak skusobne odmerala a bola 36,8.....ale tazko, ked nemam s cim porovnavat...
libi, citala som v inej teme, ze mas este aj endometriozu...? A aspon to sa uz umudrilo? 😔

elenita
18. okt 2007

ozaj libi, u lekara si uz bola? Ako dlho Ti vlastne meska? Nech spravi sono, prip,. pichne vyvolavacku....sorry, ak si to uz absolvovala, v tejto teme nie som tak casto..

libeth
18. okt 2007

Myslis, ze pokazde boli tie testy zle?
a nema muzik nejaky problem, ktory by sa dal operativne odstranit? Kamaratovi sa nedarilo, a skoncil u urologa, a ten zistil ze mu tm nieco tlaci, tak to odstranili a kazdym mesiacom mal spg. lepsi. A to vtedy uz nemal ziadnu. 😔 Ale ak by ani meta tese, nezabralo, tak mi napr. s muzikom sme boli rozhodnuti, ze si dame darcovske, ved to mimi bude aj tak moje.

leto79
18. okt 2007

libetka a vyvolavacku ti nepichol? lebo ak nie si tehu, tak nech ta mrcha rychlo pride, ze sa znova pustite do snazilkovania... 😉

ahoj katy 😉 , to je mi luto s tym SPG a prosim ta, co su to azoospermie? a ta metoda mesa tese, prvy raz pocujem ...

katy2
18. okt 2007

v utorok budeme mudrejsi. Uvidime, co nam navrhne lekar v centre. Aj kontrolny spg dopadol rovnako... A kvoli veku uz nemam vela casu.... 😔

leto79
18. okt 2007

katy, kvoli veku sa vobec neznepokojuj, ved pozri na hollywoodske hviezdy, tie rodia po 40... a co, sme my nejake ine zenske?

inac, minule som nad tymi hereckami rozmyslala, ci v takom veku otehotneli prirodzene, alebo si dopomohli asistovane, co myslite????

libeth
18. okt 2007

ano, bola som aj na vyvolavacke, takze cakam a cakam, len ani tie bolesti akosi nemam, nechce sa jej svine. Doki vravela, ze sliznicu ma vysoku az moc.
elenitka - no aj endometriozu, vdaka nej nemozem mat mimi. Ale zatial klop, klop, klop sa umudrila po roku a pol mam konecne pokoj. Len ta moja sanca na mimi sa znacne oddialila.

leto79
18. okt 2007

joj, ja sa dnes velmi vypytujem, ale libi, prosim ta, vysvetlis mi co je endometrioza? patrala som po tom, ale akosi mi to nie je jasne - to je ked sa tvoria na vyjecnikoch cysty?

a vysoka sliznica je predsa super, mimi sa lahsie zahniezdi

elenita
18. okt 2007

no libi, mne sa akosi stale nechce verit, ze nie si tehu......... 😔 a ako dlho vlastne meska mrcha?

leto79
18. okt 2007

no nič, nejako ste sa rozprchli, idem sa venovat manzelikovi a podkladat riad 🙄 🙄 🙄 🙄

dodebatujeme zajtra

pekny vecer a dobru nôcku vsetkym 🙂