Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

leguanik
5. dec 2007

rybca a ty ako? si po ovulke? a snažilkovali ste?

a2303
5. dec 2007

Legu, kde máš fotku?

Ahoj Rybca 🙂

Zostanem tu ako posledná ☹ ☹ ☹

rybca
5. dec 2007

legu- no asi nie, aj ked mozno ked budes len poklusavat tak aj hej, to zalezi na tom, ako sa budes citit,

my sme snazilkovali, boli ma podbrusko a krize, som 19DC, ale nedavam tomu velku nadej, teploty su nizke, aj ked teraz mierne stupaju, ale uvidime dokedy a presla som z digi teplomeru na ortutovy, bo digi uz velmi neverim

leguanik
5. dec 2007

Anit - schovávam sa 😀 nech som inkogninto...hihi
Anitka, neboj saaa, neostanes tu posledna, ved sme tu s tebou......uvidis, ze vam sa to podari na prvy šup 😅

Rybca - ale asi to netreba provokovat ze? a vydrzat...len mi to bude velmi chyybat, ale zas budem mat iné hobby, hih, budem štrikovať, hahaha.....

ja som si merala tu teplotu den pred tym ako mala prist mrcha a bola 37,3 aj Anit hovorila ze je pjekná BT 😉 ...ja len ortutovy....musite snazilkovat ked je ovulka, 3x dennne, a dneska som sa docitala ze ak ma zena orgačik tak ze to velmi pomaha tym spermijkam aby sa dostali k vajicku

rybca
5. dec 2007

legu - no my sme taky lenivci, ked vecer zalahneme, tak uz sa na nic nezmozeme..:( ale tak ja verim, ze sa nam to raz aj tak podari,

Anit neboj, ja som este stale tu..🙂

leguanik
5. dec 2007

To poznam, u nas to bolo hlavne to ze ja som lenivec, hihi kolko krat som fakt zalahla a bola som ,,mrtva,, drahy potom hovoril ze chcem mimi a nechce sa mi snazilkovat, hihi...ale tak uz mam snad po tom...

a inak baby ako je to so sexom? pocas tehulkovania? je povolený?

rybca
5. dec 2007

no zevraj sa moze, ale je na to aj zopar ftipov..🙂 pointa: po narodeni vezme otec do ruk svoje dieta a ono mu zacne prstekom tukat do hlavy a vravi: "Tak ako sa ti to paci?"

ale myslim, ze ak to nie je nejaky krkolomny sexik, tak by to nemalo ublizit..🙂

leguanik
5. dec 2007

hihi to je dobrý ftip, to poslem drahemu 😀
ja si tiez myslim ze ak to je v norme tak je to ok, vsak?
ja vam drzim vsetkym palecky baby rybca tebe, aj ostatnym a anit az v marci teda...

rybca
5. dec 2007

legu - dakujeme..🙂))))

a2303
5. dec 2007

Vy ste zlaté 😵

Rybca, uvidíš, možno že teplotka krásne vystúpi a udrží sa 😉
Držím palce!!!
V Marci ma budete musieť povinne navštevovať 😀 😀 😀

leguanik
5. dec 2007

Anit - tak to teda budeme to si piš 😀 , nenechame ta uplne samučkú....

Rybca vy ako dlho snazite? my sme od nejakeho augusta...

rybca
5. dec 2007

Anit - inac kukala som tu stranku, kde sa pise o fertilityfriend a tam su aj take opacne vytazne grafy..🙂)

a2303
5. dec 2007

Babiky, na dnes sa lúčim 🙂

Pekného Mikuláša!!! Ahojte 😵 Zajtra som tu

leguanik
5. dec 2007

Ahojte kurence, ja idem sice az o 17 ale mam toho este tu dost tak to idem do dorobit tiez krasneho mikulaška, papa

andrea52
autor
6. dec 2007

dobre ranko krasavice 😵
legu srdecne blahozelam, a vtipky typu: baby vcera som testla, co myslite akoto dopadlo? tu ani omylom druhe neskusajte 😀

inak krasneho mikulasa 😵

peja
6. dec 2007

dobre ranko,
krasneho Mikulasa 😵 Dufam, ze ste vsetky posluchali a nasli si rano v cizmickach kopec dobrot 😉

lauritka
6. dec 2007

ahojte:D ja by som si aj dala, ale nemam chut na sladke 😖 aspon deti maju radost u nas v rodine 🙂

andrea52
autor
6. dec 2007

ahooj cica, ja som si nasla cibulu 🤐 a v druhej cizme sladkosti 😀

lessie
6. dec 2007

ahojte herečky 😀
Krásneho Mikuláška vám prajem 😵

a2303
6. dec 2007

Dobré ránko 🙂

Krásneho Mikuláša!!! 😵

Porobím a prídem 😉

leguanik
6. dec 2007

ahojte bambuľky - krásneho mikuláša plneho dobrot, ake lubite 😀

ja som si rano nasla balicek pri posteli 🙂 , asi som posluchala, a maminka vraj mam aj u nich, tak sa dnes tesim ,hihi

peja
6. dec 2007

ahoj lessinka, zlaticko, davno si tu nebolaaaaa 😉 😵

ja som neposluchala, na mna Mikulo zabudol. Ale keby ste videli, ako to mangela mrzeloooooooo 😀 Ale nehnevala som sa, ja som cakala, ze zabudne, klasika 😀 Skor by ma prekvapilo, keby si spomenul 😅 Tak nakoniec mi v botickach skoncili nejake domace zasoby 😀
a mangel dostal cokoladoveho soba Rudiho 😀 a za to ze zabudol, tak uhlie... zivocisne, kedze ine som doma nemala 😀 😀 😀

a2303
6. dec 2007

Ahojte, bola som mimo,lebo som bola u ženského dr pre výsledky.
Takže streptokok zostal a jeho dosť... ☹
Tak mi dal ďalšie silnejšie lieky...
Dufam, že do Marca sa z toho dostanem.

Leguanik, ako?
Testovala si ešteraz?

leguanik
6. dec 2007

Anit, ano testovala, potvrdilo sa to 😵 ...tak v tom asi nieco bude, musim ,,na nas,, davat pozor....
No a som uplne total-brutal unavena, len by som spala od rana ako sa zobudim az do vecera nez idem spat....oci ma stipu tak unaveno, uz sa ma 3 ludia spytali ci nejsom chora...a ja som odpovedala ze neviem 😝 ...no a chodim casto na wc, vcera som si kupila vitaminky na prvy trimester Calibrum babyplan....

Anit to znamena ze ten streptokok, ze tie lieky nezabrali? a ako sa to prejavuje? co ti to v tele robi?
Hned ich aj zacni uzivat, nech to coskoro zaberie, do marca su este 3 mesiace, neboj dovtedy to prejde, a kontrola dalsia je kedy?

peji - jeeej Rudiho? aj ja by som scela, to je tak krasny sobíček 😀

elenita
6. dec 2007

jeeej, leguanik, gratulujeme 😵 😵

peja
7. dec 2007

dobre ranko, prajem Vam vsetkym kraaasny piatok a este krajsi vikendik 😉

lauritka
7. dec 2007

ahojki 🙂 pekny koniec tyzdna vsetkym 😉

peja
7. dec 2007

ahoj lauri 😉 ako sa maate??? 😵

lauritka
7. dec 2007

mame sa dobre 😉 len sme stale hladni. 😀

peja
7. dec 2007

to je dobre, len pekne papajte 😉
lauri, rodinka uz vie?? Ja prave rozmyslam, ako to pred nimi utajim, ak pojdeme do centra a zacneme sa pripravovat na IVF....