Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

vejinka
4. mar 2008

aha ja som tu 😉

a2303
4. mar 2008

Ahoj Vejinka 🙂

Ešte som Ťa tu nevidela ale teším sa, že si tu 🙂
Vidím krásne tt pri Tebe a zo srdca Ti gratulujem!!!!

a2303
4. mar 2008

Prajem Vám pekný večer!!! Ahojte 🙂

Ráno idem na stery, myslite namňa 😉

martinkamm
4. mar 2008

ahojcek 😵

andrea52
autor
5. mar 2008

halooo, dobre ranko krasky 😵
teda zase druha strana, to zanedbavame 😝

a2303
5. mar 2008

Dobré ránko 😵 😵 😵
Tak už som bola u doktora, o siedmej som tam už sedela 🙂
Zobral mi zas asi 3-4 stery, krv a výsledky budú budúci týždeň v Stredu....
Tak som fakt zvedavá...
Včera večer som sa pýtala Drahého, že tak ako. On hovoril, že keď budú výsledky v poriadku, tak možeme snažilkovať 😵 😵 😵 Dočkala som sa 😵

a2303
5. mar 2008

Viem, že teraz sa budem zdať čudná a že sa to nedá vypočítať ale poraďte mi...
Vo Februári 2009 budem mať bakalárske skúšky... Ak by sa nám zadarilo behom 2 mesiacov, tak by som porodila ešte pred štátnicami. Podľa Vás to je ok??? Zvládla by som miminko aj štátnice????
Som asi trafená ale som fakt zvedavá na váš názor 🙂

andrea52
autor
5. mar 2008

anit ahooj, tak ti drzim palce, dufam ze vysledky uz budu ok a vy mozete zacat snazilkovat 😉
no a k tym statniciam, no ja ti neporadim ja nemam ziadne skusenosti, ale vlastne aj preto odkaldam navsetvu centra, aby som v tom strese neostala tehotna, leboastres robi svoje 😉 a urcite sa to da zvladnut, kolko maminiek tu studuje s detmi aj 2-3 a vacsimi, je to na tebe 😉

lauritka
5. mar 2008

anit takto vobec nerozmyslaj..vidis ake su problemy mat dietatko..netreba nic odkladat a snazit sa kym sa da..statnice- nestatnice..potom by si si to mohla vycitat. 😔

a2303
5. mar 2008

Ďakujem ste zlaté!!!

Lauri, máš pravdu!!! Ak by som nespravila, tak spravím na druhýkrát 😉
A miminko nemožem k tomu prirovnávať... A vobec nikde nie je napísané, že sa nám mimi hneď zadarí...

a2303
5. mar 2008

Ako si to tu zanedbávame.... ☹

lauritka
5. mar 2008

ved prave anit..este nevies ako na tom budete vy ..ci sa bude darit alebo nie...

a2303
5. mar 2008

Lauri, presne tak... máš uplnu pravdu...

A Ty Moja, kedy nečakáš mrchu???

katy2
5. mar 2008

Ahojte! 🙂

lauritka
5. mar 2008

anit o par dni 🙂 katy ahoj ...a ty ako ...

katy2
5. mar 2008

lauri, tebe sa mrcha blizi, snad tentokrat dojde v plnej parade.... 😉
ja som uz 32DC a BT stale dole... Asi budem mat fakt cyklus riadne dlhy, ratam, ze okolo 50 dni. 😠

lauritka
5. mar 2008

😀 katy radsej by som bola, keby uz vobec nedosla..ale tesit sa asi budem aj tak -aj tak 😝 to bude dokaz, ze konecne narastla sliznica ako mala ;)

lauritka
5. mar 2008

fuha katy...a ja som uz dnes 69 DC 😀

katy2
5. mar 2008

lauri, jasne, ze by bolo super, keby sa to podarilo prirodzene... ja som iba myslela na to,, ze ked ju mas dostat, nech ju konecne dostanes.... Ale chodit nemusi, v tom pripade ju spokojne posli ku mne.... Ja ju privitam s otvorenou narucou.... 🙂

lauritka
5. mar 2008

🙂 ja viem katy..ved dufam, ze to dopadne dobre bud tak alebo onak...ale nechcem skonciy na 100 DC 😀

a2303
5. mar 2008

Lauri, tak držím palce!!!

Katy, ja by som Ti aj poslala moju mrchu /príde o 2 dni/... vobec naňu nemám náladu 🙄

a2303
5. mar 2008

Bežím na obed, dobru chuť aj Vám 😵

lauritka
5. mar 2008

pa anit- dobru chut 🙂

katy2
5. mar 2008

anit, dobru chut
lauri, teraz by som chcela, aby ovu este pockala - lebo to mi ms vyjde prave okolo VN a v centre samozrejme nerobia.... Takze by ovu mohla prist o nejaky tyzden, ked uz tolko meska...

peja
5. mar 2008

krasny dnik prajem vsetkym 😉
tak, konecne mam cas, co nove???????? mame nejake bombasticke novinky? 😀

lauritka
5. mar 2008

hej ale ved velka noc je len par dni ..kolko budu at zatvorene ???? 😕 peja radi by sme podali nejake bomby ..ale zatial sa u nas zazraky nekonaju 🙂

katy2
5. mar 2008

ahoj, peja - u mna sa zazraky nekonaju
lauri, ja viem, ale ked dostanem ms v stvrtok pred VN - kedy pojdem na uzv? 😕 chcela by som mat istotu, ze to stihnem v pohode, ked uz tolko cakam...

peja
5. mar 2008

nic si z toho nerobte, aj ja furt cakam .... raz na vysledky, potom na dobratie liekov, potom na kontrolne vysledky, potom na mrchu ... a laparka v nedohladne 😝

tigi
5. mar 2008

ahojte dievcata, rada sa zapojim do tejto temy, aj ked po precitani prispevkov si pridem ako amater a ze co vsetko este neviem. 🙂 mam 27 a od noveho roka neberiem HAK. momentalne som v stave kedy mi menstruacia meska asi druhy tyzden a povedala som si ze pockam este do piatku a kupim si test. aj ked predpokladam ze do piatku sa mi urcite dostavi (to tak byva) ale pocit ze by som mohla byt tehotna je fajn. doma to neberieme zatial vazne, pretoze aj tak sme chceli este trosku pockat ale aj tak by som to brala. 🙂

peja
5. mar 2008

tigi, tak drzime palce 😉
a obdivujem Ta, ze dokazes s testovanim tak dlho cakat 😅