Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
15. feb 2008

anit a ty co chces chudnut??? 😲

a2303
15. feb 2008

Ako sa pravidelne nehýbem, začínam priberať na bokoch, zadku, bruchu, stehnách a chrbát ma bolí... Celý deň len sedím a chýba mi pohyb.. Čas to fitka veľmi nemám chodiť, lebo ako sme sa presťahovali mám fitko na 30 km.. 😀

andulla
15. feb 2008

Ahojte dievcatka 🙂
Anit dakujem, ze si na mna myslela, ale opet nie je z toho nic. Mrcha sa rozbieha uz od rana ☹ Trosku som aj dufala v kutiku, ze ked tak dlho meska, tak sa to podarilo. ☹

a2303
15. feb 2008

Ahoj Andulla
To vážne??? 😨 😢
Je mi to ľúto.... 😔
Ale dúfam, že nabližšie už mrcha hnusná nepríde!!! 😉

andulla
15. feb 2008

Dik Anitka, ale ja uz prestavam verit, ze sa to vobec podari ☹ Ja uz nevladzaem 😔

a2303
15. feb 2008

Andullka ako dlho sa snažilkujete???
Skús sa trošku upriamiť na seba a sprav si radosť na tele i duši. Skús sa sebe trošku povenovať, rozmaznávaj sa 🙂 Ja keď sa cítim mizerne (mám zlé obdobie) tak si zacvičím, idem do solárka, skrášlim sa..
Možno že by Ti to prospelo a uvolnila si mysel.. Ale to je len Moja rada

andulla
15. feb 2008

Anitka dikajuejem viem o com rozpravas. My sa snazime uz 4 roky. Minuly rok som uz absolvovala aj laparku, vsetko prebehlo ok a aj splnilo svoj ucel. Teraz som na PN s kolenom lebo v januari ma operovali. Ja na to nemyslim stale, ale ked mi prvy krat v zivote meskla mrcha tak dlh a po rokoch snazenia somsa aj tesila. No, ale ved to prejde musi. Ja mam taketo stavy len pred mrchov a v prve dva dni ked dorazi. Potom sa zas zacnem tesit ved snad tento mesiac 😉 Ved ma rozumies, ze?

a2303
15. feb 2008

Andullka, 4 roky?!??!
Tak to neviem, či Ti možem rozdávať rady, ja ktorá ešte ani nesnažilkujem poriadne... ☹
Nehnevaj sa, plne Ti rozumiem a viem ako to myslíš...
A Dr Ti nevie povedať prečo Ti meškala mrcha???

andulla
15. feb 2008

Nie nepovedala, ze je to normalne niekedy zblbnu hormony 😉 Anit mozes kludne porad ved ja nie som vseved a dobre mienena rada vzdy potesi. To mi ver 😀

a2303
15. feb 2008

ok 😉

Snáď sa dočkáme my všetky a to už čoskoro 😵

andulla
15. feb 2008

Dufam, nadej umiera posledna, ze? Tak to vsetci hovoria 🙂

lumah
15. feb 2008

Ahojte kočenky, som vás dlho nevidela. 🙂

a2303
15. feb 2008

🙂

Asi už Piatkujete, však?

lumah
15. feb 2008

a2303 no ja piatkujem končne už doma. 😀
lauritka prajem ti skoré uzdravenie.

andrea52
autor
15. feb 2008

adi takto je mi luto ☹ ale aby ti nebolotak smutna tak aj ta moja sa uz rozbieha, svina jedna 😠
ale tak na buduci mesiac sa podari 😉 musi 😉 😉

a2303
15. feb 2008

Lumah máš krásne bábätká 😵 😵 😵
Ako sa cítiš???

lumah
15. feb 2008

a2303 cítim sa dobre, len s musím šetriť-bola som teraz od pondelka v nemocnici kvoli hematomu a špineniu, ale našťastie sa vstrebal. Aspoň som videla tých mojich dvoch špuntov na uzv-tancovali a mykali ručičkami aj nožičkami ostošesť.

a2303
15. feb 2008

Držím palce!!!
Musel to byť krásny pociť vidieť drobčekov 😵

lumah
15. feb 2008

a2303 ja som ich už videla predtým, ale jeden spal a druhý zdvihol ruku a nadhodil sa-to je foto v mojom albume, ale teraz vystrájali jak diví-som bola práve po ranajkách tak boli plní energie asi. Fakt je to krásny pocit. A ty sa kedy chystáš otehotnieť?

a2303
15. feb 2008

Lumah som Anita 😉 Musí to byť naozaj úžasný pocit 😵
No ja sa chystám už od dávna 😀 Len Drahý sa ešte nechystal 😀
Plánujeme snažilkovať už teraz, len mi do toho prišli baktérie, tak sa najprv musím preliečiť....

a2303
15. feb 2008

Ale dúfam, že sa už čoskoro dočkám 🙂
Výbavu už mám 😀 Veľa vecí som podedila od sestier mojho Drahého.

lumah
15. feb 2008

Anitka tak ti prajem, aby sa vám zadarilo čo najskôr. 😀 My sme mali slubený kočík tandemový aj s autosedačkami a ešte inou výbavou na máj a dnes volali, že potrebuju peniaze na nový kočík, ktorý majú slubený, tak ho vezmeme už zajtra. A mám aj pár vecisčiek, ale nechcem ešte kupovať moc, som poverčivá v tomto.

a2303
15. feb 2008

Potom vlož foto do albumu a kuknem kočík, dobre? 🙂
Určite bude pekný!!!

a2303
15. feb 2008

Asi už Piatkujete 🙂

Tak Vám prajem krásny a hlavne dlhý víkend 😵 😵 😵

Ahojte

mimka
18. feb 2008

ahojky, ja som dnes po dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeej dobe taká šťastná 😵 po dlhých 11 mesiacoch máme konečne dobré výsledky na chlamýdie 🙂 a je pravdepodobné, že sme ich možno ani nemali a zbytočne sme sa trápili a žili skoro ako v celibáte 🙂 a môžme snažilkovať...

moja rada: nikdy si nedajte tak dôležité veci robiť odberom krvi len sterom!!! a výber dobrého gynek. je na nezaplatenie 😉

držím všetkým pršteky 🙂

andulla
18. feb 2008

Ahoj mimka som rada, ze vsetko je v poriadku. A drzim palce pri dalsom snazilkovani 🙂

a2303
18. feb 2008

Ahojte 🙂

Mimka, teším sa, že si zdravá!!! 🙂

Ale ako si to myslela, že si možno chlamídie ani nemala???

mimka
18. feb 2008

anit, bral mi 3x len krv a stále pozitívne.... s tým že sa mu to nezdalo a už mi nechcel dávať viac antibiotiká, tak mi vzal ster a výsledky boli negatívne 🙂 a vyšlo najavo, že som mala pľúcnu chamýdiu a nie alergiu na chlad a neustále zápal priedušiek :( ale strááááááááááááášne sa teším....

ďakujem Vám všetkým babuľky 😉 pekný deň

a2303
18. feb 2008

Mimka, to je sila... Ale hlavne, že si v poriadku!!! 😵 😵 😵
Šup, šup do snažilkovania 🙂

peja
19. feb 2008

dobre ranko damy, prisla som na chvilku precitat, co ste popisali 😉
ja nestiham a okrem toho mi je cele dni zle z atb, ktore beriem, tak nemam na nic naladu,
ale robit musim 😝 😀
prajem Vam vsetkym krasny dnik 😉