Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

libeth
22. okt 2007

dobre ranko kocky. Ja som mala ,tazky, vikend 😀 ale aspon mi dosla mrcha v sobotu. Sa uracila prist po 40 dnoch. Nasadila som Gynex, tak som zvedava, ze co sa bude diat, kedze mi natiahol cyklus... ale ked ho uz mam co s nim, lacne to nieje. 😲

elenita - ako?

leto79
22. okt 2007

ahoj peji 😉

prijemny = snazilkovaci? 😀

peja
22. okt 2007

leto 😀
aj to, ale, asi sme nevyprodukovali nic, lebo som bola uz po ovu, tento mesiac som to akosi neodhadla, ale ved neva, ten august stiham 😀

boli sme na vystave Moddom (inak, som bola aj v telke 😀 ) a potom u kamaratov na oslave, sme sa dobre napapali, mnam, bola pecena kacka 😝 😅

a2303
22. okt 2007

Dobré ránko,

Víkend, krátky ale krásny 🙂

Mrcha včera navečer prišla.... ☹

Trošku porobím a prídem medzi Vás 😉

sandrika
22. okt 2007

Ahojte snažilky musím Vás vyhrešiť, čo robíte 😉 nariadujem vám,aby budúci mesiac mrcha nedorazila žiadne z vás a prajem Vám veľa šťastia pri snažilkovaní..tfuj , tfuj, tfuj
ZN. Vypnúť, nemyslieť na to a užívať si milovanie.

leto79
22. okt 2007

juj, babenky, skoro vsetky mrchujete, to je strasne 😝
ja budem mrchovat pravdepodobne tento vikend, ved preco si ho nepokazit 🙄 🙄

peji, aj my sme oslavovali cez vikend a bolo super 🙂

libi, mozno ten dlhsi cyklus bola vynimka, ved sa hovori, ze zena kludne moze mat do roka 1-2 anovulacne cykly, u mna to tak bolo min. mesiaca a tenot vyzera, ze ovulka bola

libeth
22. okt 2007

leto - sama som zvedava, co ten Gynex porobi... min. mesiac som ani nemerala, takze fakt neviem ze co sa dialo... ale tento mesiac kazdopadne meriam, nech viem co sa deje.

leto79
22. okt 2007

tak, tak libi, meraj, ja sa tiez k meraniu po 3 mesiacoch, pretoze som tiez potrebovala zistit, ci ovulujem alebo nie...
no a beriem aj duphaston, ktory mi to trosku skompikoval, pretoze dviha BT... takze neviem na 100% ci voulka bola, ale mylsim ze ano

asmk
22. okt 2007

ahojte kocky chcem sa vas opytat, je co i len troska mozne aby som otehotnela cca 2-4 dni pred ocakavanou menstruaciou, viem zda sa to nemozne ale mrcha stale nechodi, doteraz test negativny (jeden robeny v sobotu, takze este datum ktory pripadal do uvahy cca 28-30.09 je pase lebo to by test uz ukazal) a jedine co mi napadlo je ze to mohlo byt len vtedy a to je na testovanie este skoro (dnes je 8 dni)tak som si povedala ze ak nepride do konca tyzdna v nedelu sa testnem to bude 14 dni tak to by uz test hadam ukazal.....som z toho zmetena

sandrika
22. okt 2007

Dáá sa aj keď je to málo pravdepodobné je to možné test ti na 14 deň určite ukáže tak bud len trpezlivá a nestresuj sa.

a2303
22. okt 2007

Asmk, Moja mamina otehotnela somnou na poseldný deň mrchy. Všetko je možné...
Ale s tesztom este pockaj..

a2303
22. okt 2007

prepáč... s testom...
vidieť, že je Pondelok... ☹

gabika24
22. okt 2007

ahojte. jedna moja spoluziacka otehotnela 1. den menstruacie, druha 2 dni pred - pritom tu menstruaciu normalne dostala, takze ani nahodou netusila, ze je tehotna. dnes ma krasneho chlapceka. 🙂 nebolo to sice planovane, ale nakoniec vitane - dnes ma krasneho chlapceka. chcela som tym len povedat, ze je vsetko mozne 🙂

asmk
22. okt 2007

dakujem kocky aj ste ma troska potesili, ved uvidim, nebudem sa zbytocne tesit ani stresovat, budem trpezlivo cakat aspon do nedele rana kedy to bude 14 dni, to snad bude stacit aby to test ukazal (teda ak do vtedy nedostanem)

a2303
22. okt 2007

Ahojte Babiky, ste tu?
Potrebovala by som Vašu pomoc....
Dnes som volala k Dr pre výsledky. Všetko ok, len mi našli streptokoka...
Neviete čo to je? A či to može dostať aj partner???
Ja vobec neviem, čo taký bacil znamená... ☹
Neviete mi poradiť???

Ďakujem...

lessie
22. okt 2007

ahojte babuľky 🙂
jessinka vás všetky moc pozdravuje a ďakuje aj za pozdravy. Je domka, stále oddychuje a 30.10. ide na kontrolu, ktorej sa moc bojká.
Moc jej chýbate.
papa

a2303
22. okt 2007

Ahoj Lessie,

Ďakujeme!!! Držím jej palce a nech sa opatruje!!! 😵 😵 😵

a2303
22. okt 2007

Neviete mi niektorá poradiť???
Ďakujem

renocka55
22. okt 2007

Ahoj Anit
neviem Ti poradiť ale vyhľadaj cez google " streptokoka " určite sa dozvieš viac 😉

libeth
22. okt 2007

anitka - ja som mala tiez teraz streptokoka, nejaky A, ci co? Neviem, ale ja som to mohla chytit na chate, lebo odvtedy som mala problemy... a dala mi nato Dalacin, to je na vkladanie ATB a Penclen 3x denne na 20 dni ATB. A partner sa vraj preliecit nemusi, co nechapem, ved spolu ,zijeme,...

gabika24
22. okt 2007

ja som nieco podobne mala, nepamatam si typ, bola som na konci tehotenstva. doktor mi to napisal do karty, povedal mi, ze mi pri porode pichnu nejaku injekciu, aby bolo babo hned chranene, ci co... no a pichli mi ju a bolo vsetko ok. Doktor ma vtedy nepreliecoval, lebo to uz bol koniec tehotenstva.
nic viac o tom neviem...

a2303
22. okt 2007

Ďakujem ste zlaté!!!
Ja si pojdem tiež niektorý deň pre lieky. A mne povedali do telefónu to isté, že partner sa liečiť nemusí...
Čo fakt tiež nechápem..... 😒

govinda
22. okt 2007

ahojte krásky. Dlho som tu nebola a veľmi mi chýbate, ale snáď si už nájdem na vás viac času. Už sme konečne kúpili bytík, o mesiac približne by sme sa mali nasťahovať, tak potom to už bude s mojím časom lepšie.

So snažilkovaním mám asi rok pauzu ☹ .
Ak by som teraz otehotnela, tak nie sme schopní platiť splátky, našetrené máme 0 korún, proste to nejde. Ono to tak vždy býva. Ak niečo veľmi chceš, tak to nejde. A ak niečo nechceš, tak sa to stane.
Bola som dnes u lekára aj so všetkými svojimi výsledkami o mojom cykle-necykle, ovulovaní-neovulovaní. Skrátka mi chýba jeden hormón (neviem presne ako sa volá) a povedal, že sú 2 možnosti, ako by sa ten môj blbý hormonány stav dal vyriešiť. A to buď Clostilom - to ale nepripadá do úvahy, lebo miminko fakt najskôr o rok ☹ , alebo HAK - Yadine, ktorá obsahuje tie hormóny, ktoré mi chýbajú a používa sa aj na liečbu takých hormonálnych stavov, ako mám ja. Nakoľko mimi teraz aspoň rok neplánujeme a Yadine by mi mohol viac pomôcť, tak som sa na to dala. manžel zúri, nechce si to dať vysvetliť, ale nateraz je to takto lepšie. Potrebujem mať aspoň aký-taký pocit istoty, keby som išla na materskú, že mám bábu kde dať postieľku, že mu môžem kúpiť kočiarik a že môžem ísť na materskú... Potrebujem aspoň niečo našetriť (ak to pri splácaní hypot vôbec pôjde), aby som si materskú vôbec mohla dovoliť. Je to ťažké aj pre mňa samú, ale inak sa nedá.

Tak mi ešte napíšte vaše novinky, nech sa teším aspoň z vás 🙂

libeth
22. okt 2007

ahoj govi - som rada, ze si sa ozvala, vzdy som ta zahliadla v nejakej teme, ale to si uz bola fuc, ako asi aj teraz. Ale sak ty si to precitas 😉 😀
je mi luto, ze to musite odlozit. Viem si predstavit ako sa citis. My sme absolvovali IVF, neuspesne a doki s zhodli, ze mimi nebude. Ale ja verim, ze bude za par rokov ked bude ten spravny cas tak bude. Tiez mame v plane kupit byt, lebo u svokry, je ako u svokry... Cielene snazilkovat sme prestali, nema to zmysel, ked kupime bytik tak to bude tiez chciet pauzu, no co uz. Niekto ma vsetko co chce, a niekto si ledva vymodli jednu vec. Ale beries to so spravnym nazorom, ze dieta by malo byt zabezpecene. A ked si to po takom case snazenia... nemas uzit tak ako chces ty, tak radsej pockat, ako popri dietati aj pracovat... Drzim palce, nech je vsetko OK, a to mimi pride v spravny cas, tomu ver! 😵

andrea52
autor
23. okt 2007

ahojte krasavice 😵

govi som tak rada, ze si sa ozvala 😵 moj nazor je ze si urobila spravne 😵 ved pokial sa ti to da preliecit tou anti tak je vsetko vporiadku, manzelik nech si da vysvetlit ze aj tak by to inak neslo a jednoducho to tak musi byt 😉 drziim ti siiilno palceky a urcite k nam nakukni viackrat 😉 ved to jadro sa tu zialbohu drzi 🙂

ostatne?

cica nic nove?nejake ip?

elenita
23. okt 2007

Ahojte bambulky 😀

andrea52
autor
23. okt 2007

elenita 😵

blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 akoze si sa nam nebola pochvalit?

leto79
23. okt 2007

elenita, ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

to je super, blahozelam.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lessie
23. okt 2007

ahojte kočky 🙂
elenita-supéééééééér, blahoželám. Ako som ti predpovedala, tak sa aj stalo. Že aká som ja veštica. 😀
Peji, zatiaľ to ide podľa plánu, takže 😉

leto79
23. okt 2007

elen, tak kde si? ved vsetko chceme vediet, ako si to zistila, priznaky a tak .... 😉