Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lessie
18. jan 2008

alex moja, ja budem asi už len stresovať. Ja som taký streser 😖

andrea52
autor
18. jan 2008

lesiie hlavne stresuj a nemysli na nic zle, zakaz zlym myslienkam!!!! 😉 juuuj tak sa tesim, ako keby to boli moje // 😀 😵

alex vy to vydrzite, vy ste silny 😀 😀 neboj vsetko bude v poriadku a uz sa ani nepozastavuj nad dr, vsetko to tu speje niekam do nenavratna 😀 ale neboj co chvila sa uvidi,a uz ich nebudes aspon pre zatial potrebovat 😉 mylsim teda tych co sa teraz o to staraju 🙂

cica ahoj 😉

alex21
18. jan 2008

lessie ale to práve nemôžeš máš sa tešiť. A to predýchavanie určite pomôže 😀 . Ja sa tak strašne tesím s tebou. hned mám lepšiu náladu a to sa mi dnes nič nechcelo. A neboj stresu bude este dost najrpv do konca prvého trimestra a potom pokaždé ked sa ti bude zdat že ta už dlho nekopalo. Takže teraz sa teš zakial ti neni zle a možno ti zle ani nebude ako mne a oto viac sa budes stresovat.
S nami je to hrozné ked nám je zle tak nadávame a ked nam neni zle tak sa bojíme že prečo nám nič neni. 😀

lauritka
18. jan 2008

🙂 alex aj ja mam z tej pravy lepsieu naladu 😵 dalo mi to novu silu a nadej do buducnosti 😅

peja
18. jan 2008

tak aj ja mam dnes vdaka lessinke krasne rano 😵
a tiez sa tesim, ako by to boli mooje dve palice 😀

cicus ahoooj, dnes prcham z BA, bez M, tak som si to zariadila, bude to tak lepsie 😅

andrea52
autor
18. jan 2008

lessie mozes tu chodit castejsie s takymi spravami 😵 teraz ale uz len dalej a dalej

takze peja, leto, laurit, uz iba my skalne 😝 je rad na nasssssssss 😵

cicus aj tak dobre, dobre mu tak 😉

peja
18. jan 2008

no, keby ma to prekvapilo ako lessinku, asi by som umrela od stastia 😀
mne uz moja doki pise spravu pre Ferticent a 1. februara tam pekne nabehneme ... 😔

libeth
18. jan 2008

dobre ranko dievcence 😵

tak som sem mrkla, ze ako sa mate, ci je daka nova tehulka, a co nevidiiiiiiiiim. Lessinka, moc moc ti gratulujem a prajem ti to velmi, po takom cakani je to naozaj nadhera. To je velka nadej aj pre nas ostatne, dlho cakajuce... 😵 juj, hned mam lepsie rano 😵 😀

lessie
18. jan 2008

peji-možno to aj teba prekvapí tak ako mňa, keď už som to vôbec nečakala a bola zmierená s laparkou. Po roku a pol to prišlo až tomu nemôžem uveriť.
Keby som tak to bruško necítila, som z toho na nervy.

peja
18. jan 2008

lessinka, neboj, to je ok, to sa Ti roztahuje maternica 😉
vseeeeetko bude ok 😉

barbara
18. jan 2008

ahojky babenky
ja som tiez snazila uz rok tomu bude a zacinam sa znepokojnovat pomaly ci je vsetko oukej
chcem sa spytat na vysetrenie ake ma caka ako mi zistia ci je vsetko v poriadku chodim na preventivky kazdy polrok a vsetko bolo oukej doteraz no ale nic podrobne mi nerobili hladam to tu na fore a neviem najst to je ta laparoskopia ako sa to vola? to ma musia aj rezat ? mozete mi pomoct nejau linku tu hodit alebo skusenosti ? dakujeeeeeeeem velmi pekna budem vam velmi vdacna
bara

leguanik
18. jan 2008

ahojte babulky - mam novu foto zo vcera v albumiku ...malinky ma 4cm a vraj to vyzera na chlapca aj ked sa to neda s presnostou urcit...tak uvidime...
No a skakal ako na trampoline, hral na klaviri a kyval nam , bolo to uuuuzasnéééé...aj slzicka stastia mi tiekla po líci

a2303
18. jan 2008

Dobré ránko 😵

Lessie zo srdca gratulujem!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Hlavne žiadne stresy, bruško je ok, to sa chystá na miminko 🙂

Ahoj Barbara, v tomto Ti ja bohužial neporadím... Ale držím palce!!!

lauritka
18. jan 2008

je tu niekde tema laparoskopia barbara..len skus prelistovat stranky dozadu. ja som ju videla.. inac ti to robia pod narkozou,...potom ostavas asi va dni v nemocke. ale neviem presne. jazvicky budes mat len dve male, a sondu ti davaju do pupku.

maxii
18. jan 2008

ahoj Anit🙂)) ako sa dari??

a2303
18. jan 2008

Leguanik, fotku som už videla 🙂 Je krásna!!! Teším sa s Tebou!!!

A na konika čo povedal dr?

leguanik
18. jan 2008

ahoj lessie vitaj v klube 😀 , drzim palceky...ty budes potom kedy mat termin? v oktobri? jeeej

babulky aj vas cakame tak snažilkovat...fuuurt, v kuse kazdy den 3x :o)))

peja
18. jan 2008

barbara,
najskor by Ti mala tvoja doki spravit asi hormonalny profil, ci mas vsetky hormony ok, mozno folikulometriu - to sa len ultrazvukom v pravdepodobnom case ovulacie sleduje, ci sa ti tvoria foliky a uvolnuju sa vajicka. Ak je po tejto stranke vsetko ok, posielaju bud na HSG - prefuky vajcovodov - to sa neda inak zistit, iba tymto vysetrenim, alebo rovno na laparku. Mne tu nedavno jedna kocka pisala, ze jeden den sla na prijem do nemocky, druhy bola laparka a treti ju pustili domov... a jazviciek sa neboj. Mojej kolegyni nedavno robili tiez laparoskopicky dost rozsiahly a dlhotrvajuci zakrok a vsetko je ok 🙂

ja sa len bojim, ze mi pokazia moj krasny pupok 😀 😀 😀

a2303
18. jan 2008

Ahoj Maxii 😵

Ako sa máš??? Dufam, že Marce čoskoro príde 🙂 Tak sa mi to vlečie... 😠

Ja sa mám ani neviem ako... 25.01 idem na kontrolný ster, či streptokok zmizol. Tak dúfam, že hej... lebo takto by som nechcela ostať tehotná... ☹

Dnes mi je nanič, neviem čo mi je.. Včera večer mi bolo zle, mala som horúčku, aj navracanie mi bolo... Zaspala som večer o 18:00 hod a spala som do rána. Je to lepšie, len som ešte unavená. Fakt neviem, čo to malo byť. Dúfam, že nie tá nová chrípka 😠

leguanik
18. jan 2008

Anit - no na konika povedal ze ok, ze kludne mozem dhodit, do najekeho 20tt....ze mi dokonca aj doporucil jazdit na koni 😀 , ze ak sa na to citim preco nie....takze tak, on je inak jeden z najlepsich dr. v BA on chodi aj do nemecka, do ciech a je dost uznavany....a dobry....
dneska som si v Ethno Sumbe kupila dve nove tricenka...take ze aj pre tehulky aj netehulky, velice pjekné 😀

a ako sa anit citis? citis sa ze zmizol? ci nevies? nebojkaj, vsetko je ok...ved to liecenie snad nebolo zbytocne....
mozes mat chripku preto ti bolo task zle.

a2303
18. jan 2008

Leguanik, to je super, že možeš ku konikom 🙂 Teším sa, že je všetko ok!!! Tak to musíš mať super doktora 😨 To je super!!!
Tričenká neodfotíš a nedáš do albumu? Nech sa kocháme? 🙂

Moja, fakt neviem ako sa citim... ja som streptokoka ani vobec nepociťovala, nemala som vobec žiadne príznaky, nič... tak dúfam, že to bude už ok...

A teraz neviem, asi namňa niečo lezie... ☹

Baby, Vy sa nebojíte, či to budete pri miminku finančne zvládať? Dnes som pesimista... ☹ Rátala som naše výdavky a vobec ma to nepotešílo.... ☹ Dnes mám asi taký deň...

katy2
18. jan 2008

lessie, gratulujeeeem!!!! 😵 😵 😵
az teraz som si vsimla tvoju nadhernu spravicku 😵 😵 😵 😵 😵

mimka
18. jan 2008

lessie,gratulujem 😉 a teraz len šťastne do konca...klop klop 😵 😵

a2303
18. jan 2008

Na dnes končím, prajem Vám veľmi krásny a pohodový víkend 😵

Už ma pesimizmus prešiel 😉

barbara
18. jan 2008

no ja som sa tu skorej nedostala mala som vela robotky dakujem za odpoved lauritka a to hned ako prve vysetrenie musim ist pod noz? 😨

barbara
18. jan 2008

jaaj pejka tiez napisala dakujeeem tato verzia sa mi zda jemnejsia a to robi doktor zadarmo vramci vysetrenia ci zato treba platit? a to aj krv mi budu brat v tom profile to tam mam ist na lacno? a to cely cyklus tam musim chodit kazdy den ci ako? my sa snazime vyse roka o babatko a nic tak ja neviem uz sa zacinam pomaly znepokojovat a citala som o tej laparke tak ja neviem predtym by som asik muzikovi nejake vitaminy radsej skusila alebo ja neviem vy ste to ako robili? ja som tu uz dneskaj asik sama no neva tak bru nocku 😵

lauritka
19. jan 2008

barbara lekar ti povie dopredu aky je postup ;) ale pre info, tak hormonalny profil sa robi trikrat za jeden cyklus. nemusis ist nalacno. on ti presne povie ktory den cyklu prides. ale najpr by som riesila manzela ..nech ide najprv on na spg, nech ste v obraze 🙂

peja
19. jan 2008

lauri, teda, ty nemozes spavat? 😀
ci havkac Tvoj ta budi? 😉

lauritka
19. jan 2008

😀 pejka ja som zvyknuta tak vstavat..chodim skoro spat ;) a ano aj Edko chcel ist vonku. furt sa napchava a potom vela kaka 😅

lessie
20. jan 2008

katy,mimka ďakujem moc 🙂 .
babuľky, urobila som ešte teraz cez víkend ďalšie dva testy a na obidvoch sa hned objavili výrazné dve palice. Som nekonečne šťastná.
Hodím ich aj do albumíku, len z mobilu sa mi to nedá vložiť, musím ich odfotiť foťákom. Možno ešte dnes sa do toho pustím.
Moc vám to prajem, každej z vás. 😵 😵 😵
papa