Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

govinda
28. dec 2008

ahojte kocky, dlho, dlho som tu nebola ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Adka, gratulujem k nadhernej dcerke 😵 😵 😵
Katy, drzim palceky, nech to konecne vyjde 😵 😵 😵

A ja? So skoleniami v USA som skoncila pred pred letom, teraz prudko zamkavam v praci 😀 😀 . Na net sa dostavam len po praci doma a na konika som nechodila dost dlho, lebo som nesnazilkovala, len som sem-tam sem prisla mrknut, ale aj to bolo velmi, velmi zriedka. O to viac ma vzdy potesi, ked si tu potom precitam take super spravicky.
Ja som teraz na HAK a planujem snazilkovat asi coskoro, zatial nic oficialne 😀 . Len nesmierna tuzba stale je, ale vzdy je kopec dovodov, preco nie ... praca, hypoteka .... jedno s druhym. Tak tu teraz pokukavam a uvidime 😀 😀 😀 .
A co je s Pejou???

lauritka
28. dec 2008

ahoooj govi 🙂 teda nebola si tu riadne dlho... peja tusim chodi do centra... ale neviem nove spravy, mna caka laparka, este skusime prirodzene a potom pojdem znova do centra ak sa nebude darit...
po tom roku neuspechov som si dala break od Hredziho 😉
verim, ze tuzba je. ale si este mladucka, stale mas cas. Aspon mas dobru pracicku, mate bytik...mimino pride, ked bude timeee... 😉 .
skoncila som aj s aloe, teraz beriem len kyselinu listovu a macu, prestalo ma bavit vsetko to "zdrave snazenie", ktore aj tak ziadne vysledky neprinieslo... vypla som, hoci meraniu BT sa neviem vzdat 😀
od minuleho roku, vsetko ovulacne grafy, dva tehu grafy...ale som rada, ze aspon ovulaciu mam... niekde sa musi najst mala chybicka 😉 tak sa spolieham na laparku, ze konecne nieco odhaliiiii,

govinda
28. dec 2008

lauri, no veru, veru, dlho som tu nebola 😀 😀 . Az sa hanbim 😕
Tebe drzim palceky, nech to uz konecne vyjde. Ono uz clovek ani nevie, co presne robit, aby to bolo to najlepsie a skusa vsetko.
Ja tu dnes tak brazdim a citam a citam, pozeram ... HAk planujem vysadit coskoro, uz fakt mam toho dost a ani taka mladucka nie som .... a vsetko to asi spustilo narodenie dcerky mojej kamosky - mojho krsniatka, taka rozkosna je, ze v den, ked som za nou sla do porodnice, som si povedala, ze uz dost bolo HAK. Avsak, ja tiez nie som uplne v poriadku, teda aspon som nebola pred rokom a pol a vtedy mi lekar predpisal HAK a povedal, ze najvacsia sanca na otehotnenie je po vysadeni HAK, teda aspon v mojom pripade ... ja len neviem, ci je teraz najvhodnejsi cas .... ale kedy vlastne je??? Cim sa nad tym dlhsie zamyslam, tym sa viac a viac zamotavam. Kludne sa moze stat, ze aj po vysadeni HAK budem na tom rovnako, ako som bola pred rokom a pol a tiez sa to moze tahat mesiace, kym sa zadari, tak teda nad cim rozmyslam???? Som z toho zmatena.

lauritka
28. dec 2008

govinda, ja uz teraz lutujem, ze som nezacala skor, tiez som odkladala tehu na neskor a vidis.. v zivote by ma nenapadlo, ze sa budem motat do 35-tky 😒 ...
je tazke v tomto radit, najlepsie to musis vediet ty, ako sa citis... ci si na to pripravena.

govinda
28. dec 2008

lauri, ja teda aspon planujem tak, ze vysadim HAK a necham to na nahodu, tedda aspon na zaciatok ... nemienim sa sledovat, merat BT a podobne, lebo ked som to takto robila posledne, mala som pocit, ze sa z toho celeho zblaznim. Skratka fungovat tak ako doteraz, len bez HAK 😀 . Len keby nahodou, tak by som si dala nejaku kyselinu listovu alebo baby plan alebo neviem co, lebo sice predtym som o tom prehlad mala, teraz ani zamak 😅 .

lauritka
28. dec 2008

govi na zaciatok to staci 😉 idem sa napapat. ahojki zatial.

govinda
28. dec 2008

papa 🙂

lauritka
28. dec 2008

no tu som govi.. dufam ze sa tu uz objavis castejsie 😉

govinda
28. dec 2008

no budem sa snazit, lebo s vami si popisat je proste super ... ale az v popoludnajsich a vecernych hodinach, v praci urcite nie... a teraz idem off, ideme na nakupy 🙂

katy2
29. dec 2008

govi, ahooooj 🙂
teba som 100 rokov nevidela 🙂 dufam, ze sa tu stratneme a popiseme 🙂 stara partia 🙂

alex
29. dec 2008

Govi ahoj, aj ja som tu stále, počkala som ťa 😉 😀

govinda
29. dec 2008

ahojte kočky 🙂
Katy, tebe ešte raz gratulujem 😵 😵 😵 . Strašne sa z teba teším 😵

Alex, no opäť sa stretávame 😀 . Tak snáď to už vyjde 🙂

alex
29. dec 2008

govi, no aj ja dúfam, že už to konečne výjde.

govinda
29. dec 2008

no ja to už nemienim hnať tak ako predtým a chcem tomu nechať voľný priebeh. Teda ak tomu opať neprepadnem 😀 . Ale snáď som sa poučila 😉

alex
29. dec 2008

no držím palce. Ja som to tiež nehnala zo začiatku, ale keď je problém, tak ho treba riešiť a niet na čo čakať. Takže už to riešim 😀

govinda
29. dec 2008

alex, to áno, keď je problém, treba to riešiť 🙂

katy2
29. dec 2008

ahoj, govi 🙂
som rada, ze ta tu vidiet castejsie 🙂

govinda
29. dec 2008

katy, to vieš, závislosť, aj keď z dávnejšia, je predsalen závislosť 😀 .
No vieš, boli sviatky, mala som dovolenku, tak aj viac času na koníka. Ja som sem chodievala aj tak, ale len som anonymne čítala príspevočky 😎 . A tešila som sa z každej dobrej správičky. A strašne rada si s vami písmenkujem 😵

katy2
29. dec 2008

citam, ze pomaly date snazeniu volny priebeh... asi mas pravdu, cim viac sa na to clovek sustredi, tym je to horsie... treba tomu nechat cas, pokial sa da..... 😵

govinda
29. dec 2008

katy, no teraz sme fungovali na HAK ... vlastne od leta 2007, keď som menila prácu, sme prestali snažilkovať a konečne to bolo znova to pekné a nie sex na povel ... a to mi chýbalo. Keď si na to spomeniem, na clostil, potom injekcia na prasknutie foliku a teraz na pokyn sex ... - a tak stále dookola - no ako dlho sa dá tak vydržať???
Takže teraz vysadím HAK a uvidíme. Sám lekár mi povedal, že najväčšiu šancu otehotnieť mám hneď po vysadení. A ak nie, tak začnem vyhľadávať linky na tie čajíky (alchemilka tuším) na úpravu cyklu, materskú kašičku. Uvidíme. Ale nemienim seba a ani polovičku opäť uštvať 😀 .

katy2
29. dec 2008

mas pravdu.... aj nas intimny zivot sa zmenil potom, ako sme sa dozvedeli diagnozu... uz to nebolo o snazeni ale o chuti a radosti..... to je na tom najkrajsie.... 😵

govinda
29. dec 2008

no uvidíme, ako dlho mi taký entuziazmus a optimizmus vydrží 😀 😀 😀 😀
Ale nie, ja som večná optimistka, tak asi dlho 😉

katy2
29. dec 2008

neboj, vydrzi... a babo si vas najde vtedy, ked pride cas..... 😵

govinda
29. dec 2008

katy, ja viem, že niekedy je potrebná dlhá púť. No ty o tom vieš svoje ... Ale všetko to stojí za to 😵 .
A inak sa ako cítiš?
A aké si mala príznaky? Ja keď si spomeniem, aké všetky príznaky som mala v svojej "snažilkovskej ére", tak sa musím smiať 😀

katy2
29. dec 2008

ja som uplne na zaciatku nemala ziadne ine priznaky ako pred ms.... testovala som zo zotrvacnosti a velmi skoro sme mali //... to preto, ze to boli dvojicky... ale jedno babo to vzdalo skor, ako mu nabehlo srdiecko.... az od 6tt som mala dost velke nevolnosti, trvali az do 13-14tt.... teraz je uz fajn... aj v nemocke sme boli 10 dni nedavno, lebo som krvacala, akurat zajtra idem na kontrolny uzv, dufam, ze je vsetko v poriadku..... teraz sa mame fajn, brusko rastie a uz sa tesim, kedy zacnem citit bublinky a neskor riadne pohyby.... 😵 je to super pocit nosit pod srdcom maleho cloviecika 😵

govinda
29. dec 2008

katy, pozerala som tvoj albumik a prečítala som si všetko to, čo ste si museli prejsť. Držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo 😵 Verím, že to musí byť úžasný pocit mať v brušku dieťatko 😵

jane1
29. dec 2008

cau lauri
no cawes gov, tak tz si tu? a ja v grafomaniackach 😀 no ale citam ze tz merat zatial nebudes, no ale ak bz predsa, vies kde ma najdes. no a ja mozem aj ku vam snad nakuknut.
caute vsetkz inak 😀
Katz, tak dalsia kE, ja som tiež vaša 😝 a tiez mam paru rockou za sebou 😖

govinda
30. dec 2008

jane, jasné, obrátim sa na odborníka 😉 . Musím sa priznať, že za ten čas som už na to všetko zabudla 😀 - teda čo sa týka grafov, nie to, ako sa snažilkuje 😀

jane1
30. dec 2008

Gov 😀 😀 😀 😀
no ešteže tak... že len čo sa grafov týka. a možno sa ti zadarí len tak z ničoho nič, to niekedy tak býva 😉

alex21
8. jan 2009

govi ahooooooooooj 😵
takže už si sa vrátila z dalekej mláky. A vpráci ako páči sa ti. Tolko si rozmýšlala či ju máš zobrať alebo nie a už tam robíš rok a pol.
A ak vysadíš hak a budeš to brať športovo možno sa naozaj zadarí.
Nakukni častejšie nech vieme ako sa máš. 😉