Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
23. okt 2007

a na 11 den po ET si mala teda zvysene hcg ??? a dnes ani naznak druhej ciarky ??? dnes si 15 den od ET ???? tak je to dost cudne.. to by uz ukazalo aspon slabulinku ciarku. mozno sa aj uchytilo ale prestalo sa vyvijat v rannom stadiu. tak preto to hcg. 😕

dicinka1
23. okt 2007

aj ja si myslim,vies ja nehladam utechu,ale pravdu...aby mi niekto napisal co sa stalo...coi sda mohlo stat...

elenita
23. okt 2007

Ahojte, som spat od dokiho......

leto79
23. okt 2007

elen, co to bez tt, vari ti nepotvrdil tehu? neveriiiiiiiiiiiiiiiim

elenita
23. okt 2007

leto no....... 😖 ved pisala som o tom v snazilkach.......povedal mi, ze nieco vidi, ale nie je si isty........ze na 90 percent tehulka som, ale mam prist na KO o 2 tyzdne a vtedy budeme vediet naisto..a ja som uz myslela, ze prinesiem domov fotku zo sona 😢

govinda
23. okt 2007

aďka, libeth, ďakujem za povzbudivé slová.
Snažím sa to teraz takto brať. Tak to asi malo byť. Miminko chcelo bývať vo valstnom bytíku, preto neprišlo doteraz. Dúfam, že potom to už bude jednoduchšie, že sa mi aj hormóny spravia, aj keď nie som naivná a viem, že nič nie je zadarmo a všetko si treba vydrieť a o všetkos a treba posnažiť. A o niečo doslova 😀

elenita
23. okt 2007

Ked som vecer prisla domov, tak som si robila este jeden testik......pozitivny, druha / sa objavila hned, ale nie ja taka silna ako ta vcera ☹ ...ale zas, bola to ina znacka testu......

leto79
23. okt 2007

to je divny doktor, teda, precitala som si teraz v snazilakch...
ved keby ti vzal krv, tak hned by to bolo jasne...
ale neboj, aj ja si mylsim, ze si tehulka, tak ako kocky v snazilkach, ved to by ti tie dve paliciska predsa nevysli 😉

elenita
23. okt 2007

no dufam...........ach jaj....... 😖
no, ale budem uz koncit, ideme sa napapat 😀

leto79
23. okt 2007

ahoj elenka, aj ja budem koncit, manzel sa tu dobyja 😠 😠 😠 😠 😅

a ziadne strachy, ziaden stres, miminku to nerobi dobre 😉

andrea52
autor
24. okt 2007

krasavice dobre raaaaaano 😵

govi presne tak ako hovoris 😉 nboj sa bude dobre,a mozno aj motyka vystreli 😉 tedam nieze sa budes spoliehat iba na tu motyku 😀
elenit neboj, aj ja som mala // a ked som bola u dr tak mi presne povedal to iste, a ked som bola o 2 dni na pohotovosti tak uz tam bolo vidiet krasny vacok, asi si len bola skoro 😉 vsetko bude v poriadku, neboj ale mohol ti sňaspon krv, mne to potvrdila hned na druhy den krv aj ked nic nebolo vidiet 😉

babule kde ste?

peja
24. okt 2007

cicus, tu som 😉

eleni, podla mna si bola skoro, tak nic neboj, bude to ok 😉

leto79
24. okt 2007

čaute cice 😉

tak ja som vcera dobrala duphaston, takze do konca tyzdna ocakavam mrchu ...

andrea52
autor
24. okt 2007

som rada ze vas vidim 😵 😀
cica uz sa to blizi 😵 😵
leto a preco beries duphaston, 😕 mne ho davala na udrzanie tehu

leto79
24. okt 2007

andrejka, ja ho beriem na upravu cyklu... tak som zvedava, ako ho upravi

andrea52
autor
24. okt 2007

ahha, tak to som nevedela, asi aj ja budem chciet nejaku ti krabicku navyse 😀

peja
24. okt 2007

cica, myslis stahovanie???? 😀
uz sa psychicky pripravujem, aj tie vrecia, z ktorych sa odsava vzduch (si za toho ... neviem spomenut, ako sa to vola 😀 ) som si uz objednala, aby sme minimalizovali mnozstvo veci 🙂

elenita
24. okt 2007

Ahojte......

libeth
24. okt 2007

caute kocky 🙂

elenitka - a mas aj graf? Neboj, bola si isto len skoro 🙂

peja
24. okt 2007

ahoj eleni 😉 co tie bodky....?
nebud smutnaaaaa 😉 uvidis, ze vsetko bude oki 😅

elenita
24. okt 2007

Libi nemam graf, ja som BT nemerala...
peji, som smutnaaaaaaa a mam priserne depky........ 😖

andrea52
autor
24. okt 2007

cica no ved jasne co ine, space bag, nie? ja som vcera bola na tej stranke a kukala som ten pas, este mi chyba 1000 sk, 930 uz mam 😀
lebeth ahooj, prisla mrcha?
elenit tak ako vravi peja treba mysliet pozitivne 😉

peja
24. okt 2007

eleni, teraz musis byt silna a mysliet pozitivne 😉
a neboj, urcite si bola skoro, ved aj testik Ti az neskor ukazal //, chce to cas 😉

elenita
24. okt 2007

ok, dobre, budem sa snazit vsugerovavat, ze je vsetko ok 😅
teraz sa na chvilu odmlcim, ale ja sa vratim 😀

peja
24. okt 2007

cicus, ty to s tym pasom myslis tusim fakt vazne 😀 😀
space bag, jasne ... 😀

andrea52
autor
24. okt 2007

preco nespojit prijemne s uzitocnym, budem chudnut ja 😀 vrovnava to celutidu 😀

libeth
24. okt 2007

andrea - no mrcha prisla v sobotu, ale vobec nieje silna, tak cudna. za jedno krv bola az prilis jasno cervena, nie taka na aku som bezne zvyknuta a taky lahsi MS, predtym bol vzdy silny a posledne dni mam taky vodovo krvavy, co ja viem, ako keby zriedeny. Absolutne nechapem, tak cakam ze co bude este. Ale skor to vyzera, ze uz aj konci.

andrea52
autor
24. okt 2007

libi a ty si fakt neskusala ten test? aj ked je pravda ze ak mas vyvolavacku a pride ti mrsina tak tehu niesi, ono to ma iba posilnit alebo spustit, aj ked clovek nikdy nevie 😉
na druhej strane sa to aj mne tak zda po tej mojej mrche, ze je nejaka cudna ale to neriesim radsej

peja
24. okt 2007

ty a chudnut???? a este aj celula???? hahaha 😀
akoze prijemne s uzitocnym - opasat sa do toho obaja naraz a snazilkovat 😀 neviem si to sice predstavit, ale skusit mozte 😉

andrea52
autor
24. okt 2007

ale vies co je najhorsie? ten pas ma obvod max. 116 cm, a to po vianociach bude asi male pre M 😀 ale viem si to predstavit v tom pase pri urovni 5 😀 😀 😀 😀 😀
vyskusam a potom ti poziciam 😀

inak statistiky dokazuju ze aj chude zeny maju celuli takze ja som statistika 😀