Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

vejinka
10. júl 2008

ahoj anit..juuuu tebe to ale leti... 😉

jerryjanka
10. júl 2008

ahojte babulky

vejinka
10. júl 2008

jerry ahooj...ja idem akurat varit obed...ale urcite sa dnes este stavima pokecame co nove 😉

jerryjanka
10. júl 2008

ahoj veji ale sa ti to krati
fua zavidim 😵

janinka25
11. júl 2008

ahojte, tehotenstvo potvrdené, som v 5. týždni, len babo este nebolo vidieť ☹ bol tam len ten gestačný vačok, takže si budem musieť počkať do nejakého 11. týždňa kým pôjdem na dalšie sono

palculienkkka
11. júl 2008

janka blahoželám ti 😀

bianus
11. júl 2008

Ahojte kocky, neporadite mi ? tiez snazilkujeme, ale pustali sme az na posledny den ovulacie 14 DC /nasledujuci den som mala uuplne sucho/ mozem otehotnieť? inak si nemeriam BT a ovulaciu si urcujem podla bolesti vajecnikov a hlienov.....

a2303
14. júl 2008

Ahojte 🙂

Maxxi, ďakujem 😵 😵 😵

Vejinka, ani nehovor.. Ten čas straaaaaaaašne letí..... Vo Štvrtok ideme s Drahým na ultrazvuk 🙂 Už sa neviem dočkať!!!

Janinka, gratulujem!!! 😵 😵 😵

ilijanka
14. júl 2008

ahojte, stalo sa vám niekomu, že ste mali pozitívny test- ale len slabé dve čiarky, a potom zase negatívny- ja už neviem, čo si mám myslieť, dnes mi to mešká už 11.deň, 4 testy vyšli negat. a 2 pozit., bola som na sone- nič iba vysoká sliznica, ešte stále kojím, nemôže to byť tým,s tretli ste sa s tým niekto? Ďakujeem.

lessie
17. júl 2008

Ahojte kočky moje 🙂
Kde ste všetky? Aké tu je to ticho.
Andy-to je krásne čo ti to svieti v pase, moc moc ti blahoželám, super 😵 😵 😵
A ako sa cítite tehuľky andy, anit?
Neviete čo je s Pejuškou a Letom? Dlho tu veru neboli. ☹
Ja už som doma a hrozne pomaličky mi to doma uteká, v práci to išlo o mnoho rýchlejšie tie dni.
Majte sa krásne zlatíčka moje. 😉

fyalynka
20. júl 2008

ahojte baby, zavitala som sem, lebo potrebujem poradit... Uz mi piaty den meska MS, uz som to
nevydrzala a dnes som urobila test ale bol negat. 😢 Uz rok a pol neberiem HAK a mala som vzdy
MS pravidelnu...tak teraz neviem...dnes mam sice pocity ze "uz"...ale stale nic... 😕 Tak neviem,
co si mam mysliet, ci este dufat v tehu... 😒

fyalynka
20. júl 2008

sem uz nikto nechodi?? ? 😕 ☹

andrea52
autor
21. júl 2008

ahojte baby 😵

lesiie este ta dobehnem 😀 😀 je mi celkom fajn, citim sa ok takze dobre, ani leto nie je az take horuce tak sa to da zvladnut 😉 a ty uz si na MD??? nejak skoro podla pasu nie??
no pejusa sa nam slni na dovolenke a leto to neviem 😒
babule vlahozelam k // 🙂 😵
fyalanka mozno sa ti posunula len ovu, nemerias BT?? alebo nebrala si nejake lieky, popripade nebola si prechladnuta?? na piaty den meskania by ti uz malo ukazat, neskusala si este test??

fyalynka
21. júl 2008

ahoj andrea, dakujem... BT nemeriam, test som robila vcera,bol negat. ☹
Ale asi to bude tym, ze som bola chora minuly tyzden, mala som oblic. zapal, brala som
antibiotka 😒 Ale uz aj predtym som bola chora, ale nikdy taketo meskanie...no
uvidime, musim cakat...

andrea52
autor
30. júl 2008

ahojte baby 🙂

vidim ze tuto temu mate vysostne na haku 😀 kde ste vsetky???

mimka
30. júl 2008

jeeeeežis adi to čo vidíííím..................páááánečku aka som šťastnáááááááááááááááááááá.... konečnéééééééé cmuk malému 😵

maryah
30. júl 2008

ahojte baby, chcem poradit... mala som uspesnu ovulaciu (potvrdili mi to ovu testy a aj bolenie - bolo to v polovicke cyklu), vcera som mala dostat mrchu, ale mala som len vytok, taky husty biely. neviete prosim vas cim to je? mozem byt tehu? 🙂

andrea52
autor
30. júl 2008

mimus vdaka 😵 😵 veru konecne posielam tehu virusik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT, ako sa mas?? nieco nove??
maryah mozes byt tehu, ak si to vsetko vystihla tak mozes byt, ja som mala taky vytok na zacitaku tehu a vlastne ho mam doteraz, skus testnut zajtra 😉 drzim palce

maryah
30. júl 2008

mozem si urobit test uz zajtra? nie je to skoro? joooooj, mam z toho strach, ale taky ocakavany 🙂 . musim si test robit iba rano alebo mozem aj neskor?
andrea, este neviete pohlavie babatka?

andrea52
autor
30. júl 2008

mary ak vies presne o ovu tak test by ti mal ukazat úz na 15-16 DPO, podla toho aku mas dlhu fazu po ovu, ale myslim ak mas pravidelny menzes ze uz ti moze ukazat. drzim palce 😉

nie zatial pohlavie nevieme idem k dr v pondelok tak hadam sa dozvieme 😵

musim uz ist,tak zatial paaa a daj vediet ako di dopadla a najlespie je testovat tz prveho ranneho mocu 😉

maryah
30. júl 2008

dakujem andrea za rady. 16. DPO mam az v nedelu ☹ takze pockam az do pondelka, musim to nejako vydrzat. tak sa drz a aj ty daj potom vediet ci budes mat dievcatko alebo chlapceka. 🙂

andrea52
autor
13. aug 2008

halooo kde ste vsetky???

mimka
17. aug 2008

jeeeho Adi...uz 27???? to letííí 😵 ako sa mate? a čo tu bude? 😉 😵

andrea52
autor
18. aug 2008

no vidim ze tu nikto okrem mna nie je 😝
mirus, je to ok akurat tie tepla no hnus, minule som sa zosypala 😝 inak pohoda no a drobec nechce ukazat co bude takze asi to bude prekvapkodo sameho konca 😉

a vy ako?? ako sa vam dari??

peja
18. aug 2008

cicus a mena uz mame??

andrea52
autor
18. aug 2008

nemame, nase bude bezmenne 😀
ale mne sa paci momentalne nina 😉
no co ako?? vednebud skupa na slovo 😀

peja
18. aug 2008

NINU budem mat aj ja 😀

cicus, vela prace mam,napisem ti neskor ip,ok? 😉

mimka
18. aug 2008

čaute baby 😵 konečne aj ja mam kus času 😉

my nič nove...v septembri laparka a potom uvidíme...

aj ja budem mat NINU 😀

andrea52
autor
18. aug 2008

ok cicus 😀

takze same ninky, aj Nora krchnakova bude mat ninu 😀 😀 😀 ja fakt neviem 😝
mimus takze laparka?? a inak??

annavi
18. aug 2008

ajojte babulky.........chcem sa vas spytat na nejake tie tehu priznaky.......dnes som 40 DC..a neviem cosi mam o tom mysliet.........mrska mi chodi sice ako sa jej zachce no aaale teraz to uz presvihla...jaa priznaky nemam ziadne...snad to ze mi prestalo chutit pivko.....aa moje prsia su konecne idealne.,..tak neviem........